Jump to content

Питане отностно 3.2 FSI


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11449579534880976&slink=bp5kdp

Тази колега е от няколко дни обявата - друго не знам. Поне на снимки бива.
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11440938593297753&slink=bp5kdp

Тази също е свежарка.

Не знам седан или авант търсиш обаче

S-line май в БГ няма по обявите :nixweiss:

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази 2рата за 15к е добра , но е ръчка не виждам смисъл от ръчката . Само автомат продължава търсенето 

 

Благодарч  на всички 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще следя темата и аз, че съм замислил седан такъв за след някой и друг месец. Обаче стоят ибявите на едни и същи 10 коли и няма "нови" предложения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям бензинов мотор и то FSI не се търси много,затова и няма много на обяви,не е като дизела.

Двама познати имам с автосалони и докарват от вън/Италия,Швейцария/ в голям процент коли които заминават/продават/ по-бързо.

В другия по-малък процент от новия внос излизат и читави бензинови коли,дори и от частни лица.

Просто трябва да се чака,особено ако държиш и на някои критерии,като екстри и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чака се, появява се и се почва ама той много скъп, виж тия колко са евтини. Това е затворен кръг. Всеки търси гледана кола и като я намери му е скъпа и се почва отначало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази http://www.mobile.bg/11434196711802267  стои 3-ти месец сигурно.. Явно нещо и има.. Беше се появила една добре изглеждаща на картинки в софия, видях обявата в сряда, в събота вече я нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Случайно някой колега в Бс да знае нещо за тая кола ?

http://www.mobile.bg/11450824494469008

Че явно не се кара поне от два месеца

post-41299-0-44612700-1454135590_thumb.p

post-41299-0-44612700-1454135590_thumb.p

post-41299-0-44612700-1454135590_thumb.p

post-41299-0-44612700-1454135590_thumb.p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За веригите божа работа, моите сдадоха багажа на 170к км. Крайната равносметка беше разтеглена верига, 1 счупен и 1 блокирал обтегач.

Според запознати има значение на какви интервали е сменяно маслото. Това може да удължи живота на обтегачите.

 

Колега, а би ли споделил колко ти струваше ремонта след разтеглянето на веригата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според VIN-a е 2005-а 

7 Май 2007 е била на ~50к км. Ако ще имаш интерес ли плати за информация Carfax например или алтернатива, поне не е в salvagedb колата.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че мога това да проверя...

Ще го видя тоз кошер какво ще излезе.

@noX в тия 3+ само смяната на веригата и обтегачите ли влизаше или е някакво "Генерално Обслужване" на все живо по колата ? Да знам какво да очаквам като най-лош сценарий :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще скоча някой следващ уикенд до Бургас, че ми е и в квартала на всичкото отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е само цената за смяна на веригите и труда. За съжаления трябва само оригинални да се слагат, а трудът само е около 1500 лева.

Няколко колега вече минаха през тази процедура и за момента е такава цената. Моята гони 240 000 и да чукна на дърво няма някакви наченки засега на тръгнала верига, но рано или късно и мен ще ме застигне.

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех че 3.2 само в България са кът, отварям мобиле.де, пускам един сърч и се убеждавам че и там им асупер малко и дори такива по 10к-12к евра нямат дори ел. седалки ... Странна работа, дайте някъв швейцарски сайт да видя там, ако знаете.

Едит1: за а4 иде реч .. а6 сега ще видя как стой въпроса.

Едит2: мда, а6-ците с тоя мотор са в пъти повече ...

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според VIN-a е 2005-а 

7 Май 2007 е била на ~50к км. Ако ще имаш интерес ли плати за информация Carfax например или алтернатива, поне не е в salvagedb колата.

 

Това в този сайт си е чист фейк май относно видимите ремонти - конкретно в случая за този, дето е правен на 50 к км. Ако дърпат данни от Карфакс поне за американките може и да отговаря на истината.

На няколко коли с ясна история съм сравнявал - нищо общо със сервизните им истории (взети от VW).

На един Пасат имаше SERVICE BRAKES, HYDRAULIC:POWER ASSIST:VACUUM + VISIBILITY:WINDSHIELD WIPER/WASHER:MOTOR според сайта на 11-тия ден от датата на регистрация по MFR.

Само дето отразените акции са на VW в Щатите, а колата беше от Германия и си беше там.

На друга 4Ф-ка пък беше отразен ремонт има няма три месеца преди първата регистрация на колата. :hilezh:

Редактирано от Maximus68
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, не твърдя за достоверност, просто като за безплатен ориентир става да се ползва. Ако има интерес човек ще си плати 10-20$ за цялостна история. Иначе годината на производство е във VIN-a и е видимо 2005 а не дек2006 както е обявена, salvagedb също е доста сигурен источник на информация за US автомобили, ако една кола е минала такъв статус то там има инфо точно за причината и пробега, на който е настъпило събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли 4ф с такива врътки на климатика ? Досега не бях попадал на такъв из обявите.

 

http://www.mobile.bg/11449660183466973

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...