Jump to content

Водачи за ел. стъкла


grafa

Recommended Posts

Колеги, от къде мога да си купя въпросните водачи (за София)?

А4 Б5 е колата, за пластмасите които държът стъклото към жилото става дума.

Редактирано от grafa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, Овча Купел, по ул. Любляна, срещу 66-то СОУ има едно магазинче за аксесоари М-авто, та там има за А4В5.

 

https://www.google.bg/maps/@42.67182,23.2608032,3a,37.5y,137.42h,91.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1sf-0SimHo75KwhpqlPL4Kcg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук ти препоръчвам аз за да нямаш ядове. Многократно изпитан сервиз и спецове в правенето на такива неща. Намират се в София хората.

 

http://mikrondocev.com/bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих препоръчал да се обърнеш към Микрон Доцев правил съм повдигачи при тях дали те ще го монтират или ти все си дават 2 години гаранция :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първият ремонт който правих на колата когато я купих. Вече 8 години ползвам стъклата без никакви проблеми след като си купих от тях въпросните водачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз ги купувах по 6лв бройката и има значение за лява или дясна врата са, смазват се със силиконов спрей или технически вазелин. В подфорум направи си сам има тема с подробно описание как се прави. За микрондоцев има и отрицателни мнения в нета.

Редактирано от olmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Няма значение дали са за лява или дясна!!! Водачите са "ляв" и "десен" за лявата предна и "ляв" и "десен" за дясната предна врата, т.е. каквито има в едната ги има и в другата.

Редактирано от krasitt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В микрон кръка ми няма да стъпи повече... Когато видиш свинските опашки за държане на моторчето се отказваш да ги ползваш. На първия месец всичко беше леж и с един тон скандали ми го оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам такова нещо за тях...От доста време когато ми се наложи ползвам услугите им и съм супер доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се за 5 минути и без да се сваля рамката на стъклото. По сервизите лъжат че се демонтира всичко. Елементарно е и тук има тема в раздела "Направи си сам". Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се случи преди години, още на купето. Обясняваха ми как аз съм го направил, понеже те не слагали свински опашки. :stupid: Ходи им обясни, че нямаш време и нерви да се занимаваш с глупости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега сигурен ли си, че преди теб тая кола не я е барал някой и да ги е вързал той? Понеже не стана много ясно от ситуацията. Не ги защитавам, просто коментирам. Имал съм такава случка дето кола ходила на ремонт и след това вдиш ли човека отворил и видял тел, сезал, опашки и прочие и говори против хората без те изобщо да са барали там. Ситуация просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тука

https://www.facebook.com/G-Parts-1660876550827669/

http://gparts.bg/226-audi-a4-b5

Редактирано от samo_pechka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето. Ако ти след това не си отварял да видиш как са ти монтирали моторчето, не може да обвиняваш другите без да си сигурен. Пак казвам не ги защитавам, а е хубаво преди човек да каже нещо да помисли. Мисля, че тук съм прав. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Leo, купувам кола с липсващо моторче на ел стъклото. Отворих вратата преди да я закарам и видях, че вътре има само дърво, което подпираше прозореца. Купих моторчето и отидах при тях да го монтират. След месец стъклото падна настрани и отидах за рекламация. Те отвориха вратата повторно и вътре свински опашки. Преди да пишеш чети... Прав си, ама в някой друг момент. Хайде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях в темата, че коментирате Микрон-а. Миналата година есента по неволя и аз им бях клиент. Много накратко пропадна ми заден прозорец, отидох оставих колата за ден, викат ме покават отваря-затваря, плащам 80 лв тръгвам и на 1-ви светофар викам да отворя за проба и дрън пак пропада. Ай обратно пак сваляне правене изкара един месец и стъклото пак взе да прескача и аха, аха всеки момент пак ще пропадне два същите признаци като преди да се счупи. Ай пак там гледат го тестват го и викат пак, ще го правим. Да ама не казвам, явно не може да го направите, ще търся донор. Намерих и сега, ще го нося да го сложат и да се приключва. Ако нещо не се изметнат де, че минаха 2-3 месеца, но е в гаранция уж. Лошото е че като са ми сваляли отвън лайсните яко са ми съсипали боята, не си го сложих на сърце, защото мисля да я вкарвам за боя скоро, но го излагам като факт.
Правиха ми и преден десен прозорец понеже беше почнал и той да прищраква. Първоначално не го напаснаха добре и свистеше здраво и валеше вътре още по-здраво. Наложи се да я закарм за донапасване, уж напаснаха, но е не е как беше
Та това са фактите всеки да си прави изводите.

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...