Jump to content

Recommended Posts

До Nasti...

По принцип изобщо не си падам по заяжданията във форума, обаче си мисля, че подобни постинги просто си плачат за изтриване, заключване, бан и к'вото там се сетиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spookie...

Аз пък си мисля че това не е заяждане... ако е такова ще го заключим.. няма грижи, за всички правилата са еднакви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Васко си кара другото ТТ, стрелка се по Ст. град с него. Сложил му е 19-ките. Няколко пъти го засичах паркирано в една от преките на Раковска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв ми бил късмета...Е, сега и двете ТТ-та са в Тандер за тенекии. Тъмното отвися при Ники Златков докато си поръчам всички чарколяци и докато се разберем с Булинс, че трябва да плащат не само за заводски части, но и за тунинг частите -нейсе, разбрахме се, че ще плащат и сега се прави. Другото ТТ (светлото) замина онзи ден за Тандер - дадох го на една кака да вози абитуриентка и го направиха на каскет... :? Сега съм на сватбено пътешествие и като се върна на 9-ти все си мисля, че и двете кочини ще са в движение. Откриваме сезона... :lol: 8)

А по въпроса за катастрофите - който не КАРА не прави ГРЕШКИ... :wink:

Deliveryman беше свидетел на катастрофата с тъмното ТТ - направо тъпа история. Светлото не искам и да го виждам преди да го оправят, каката да се оправя някак си...

Лошото само е, че не останаха здрави коли - А8-цата пак едни абитуриенти я отнесоха един ден преди сватбата ми (на 22-ри на Витошка), докато отивах да си взимам костюма - дори се опитаха да избягат пияните копеленца...Тойотата на жена ми й гръмна скоростната кутия, но поне е в гарация... Въобще тия дни най-добре е да се крия на сянка и да карам чужди коли :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв ми бил късмета...Е, сега и двете ТТ-та са в Тандер за тенекии. Тъмното отвися при Ники Златков докато си поръчам всички чарколяци и докато се разберем с Булинс, че трябва да плащат не само за заводски части, но и за тунинг частите -нейсе, разбрахме се, че ще плащат и сега се прави. Другото ТТ (светлото) замина онзи ден за Тандер - дадох го на една кака да вози абитуриентка и го направиха на каскет... :? Сега съм на сватбено пътешествие и като се върна на 9-ти все си мисля, че и двете кочини ще са в движение. Откриваме сезона... :lol:  8)  

А по въпроса за катастрофите - който не КАРА не прави ГРЕШКИ... :wink:  

Deliveryman беше свидетел на катастрофата с тъмното ТТ - направо тъпа история. Светлото не искам и да го виждам преди да го оправят, каката да се оправя някак си...

Лошото само е, че не останаха здрави коли - А8-цата пак едни абитуриенти я отнесоха един ден преди сватбата ми (на 22-ри на Витошка), докато отивах да си взимам костюма - дори се опитаха да избягат пияните копеленца...Тойотата на жена ми й гръмна скоростната кутия, но поне е в гарация... Въобще тия дни най-добре е да се крия на сянка и да карам чужди коли  :lol:

Явно си широко скроена душа, аз щях да почна да се бия още след ТТ-то, да не говорим за А8-цата(според мен най-красивото Ауди) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по въпроса за катастрофите - който не КАРА не прави ГРЕШКИ... :wink:

Абсолютно съм съгласен с теб!

Пич, аз все си мисля, че нещо ми е много каръшки сезона що се отнася до коли, но като гледам ти водиш убедително :) Ако си вярващ, ходи пални една свещ в някоя църква и се скатавай известно време :lol:

А за сватбата - честито!!! Дано обориш всички вицове за женените мъже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на вече семейните мъже:wink: Дълъг и щастлив семеен живот и дано не ти задават много въпроси ако се прибираш късно или понякога изобщо забравиш да се прибереш:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...