Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

преди 9 минути, ole написа:

Не споря за това на кой е колата и нямам нищо против нея, пуснахме се един път и ме би с лека преднина, евала и от мен за карането, много добра! Но, мъжа й беше голям филмар, урева целия събор за един кюнец.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Тя би абсолютно всички, с които се пусна.

Нямаше лош старт и нито веднъж не изпусна скорост.

Напълно си заслужи първото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Факт. Исках да направим още един старт, обаче мъжото отсече, че можели да откажат да карат, а организаторите ни казаха да направим 2 от 3 старта, беше ми интересно с нея, за разлика от ТТ-то, което бих 5(пет) пъти :hilezh: Споделям едно от многото интересни изказвания на мъжа, на жената дето караше много яко и приключвам драмата :д Твърдеше, че на този мотор, 1.8Т , само със смяна на задното гърне, прави ПОНЕ 3 коли разлики със същата кола, но със сток гърне. Вече ми е смешно, ама тогава не ми беше :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж са, то и други имаше прецакани, според мен не бяха измислени класовете както трябва. Пример ти давам с 2 Б3-ки -едната е с AAN, другата беше с G60. Първата я пуснаха в големия клас, щото разбираш ли била модифицирана :hilezh: 

Другото, което забелязах - уж квалификациите бяха в събота, пък в неделя дойдоха няколко коли и се включиха в състезанията.  По-горе едно момче питаше дали може да кара само в неделя, и го отрязаха, пък друо се получи. Здраве да е, само споделям какво видях. 

Другото го казах на място на организаторите.

Давайте снимки и видео да се видим какви сме домати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) добър вечер колеги, благодаря на @Wizi за думите, на всички които уважиха мероприятието, и тъй като съм адски уморена ще кажа само едно. Феновете са на първо място, това трябва да е водещата отправна точка. Без значение, дали сме различни общности и с различен поглед за нещата... най-важното е да има усмихнати и доволни хора. Ние сме насреща, вие сте с традициите, когато няма дразги, всичко се получава. И мисля, че го показахме.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко суха статистика.

Почти 400 автомобила присъстваха през двата дни.

Над 700 човека бяха през целия уикенд.

56 коли взеха участие във спортните дисциплини на пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, vladi написа:

Виж са, то и други имаше прецакани, според мен не бяха измислени класовете както трябва. Пример ти давам с 2 Б3-ки -едната е с AAN, другата беше с G60. Първата я пуснаха в големия клас, щото разбираш ли била модифицирана :hilezh: 

Другото, което забелязах - уж квалификациите бяха в събота, пък в неделя дойдоха няколко коли и се включиха в състезанията.  По-горе едно момче питаше дали може да кара само в неделя, и го отрязаха, пък друо се получи. Здраве да е, само споделям какво видях. 

Другото го казах на място на организаторите.

Давайте снимки и видео да се видим какви сме домати!

 

Влади, аз бях този, който пита за организацията със състезанията и специално за неделята, и още едно момче имаше, който писа, че ще е на работа, но му се каза, че ще кара свободни стартове в неделя, ако дойде само тогава.

Както и да е, имали сме пари, дали сме ги, присъствали сме, дано си вземат поука организаторите и да преборят неразбориите за следващият път. И когато се каже нещо да се спази, все пак трябва по всякакъв начин да се показва, че като има правила, то те трябва да се спазват и да се дава пример.

Не мисля и, че драг с "падащи ръце" на човек и финиш гледан от човек е също за пример на по-младите.

Скрити жокери винаги ще има, Лъчо, няма начин, но като се стегнат и придобият опит хората, ще е по-коректно донякъде ;)

 

Аз искам да поздравя - Влади(много запален и сърцат състезател и винаги на макс), брат му и Илиян(хвърли масло и пак караше после), Цани(винаги показва силата на АЦЕ-то в клас до 2000cm3, дано си е харесал допълнителния подарък за победата ;) ), Жорката с компетишъна(много "зла" кола, човече, как "съскаше" на отворения ми прозорец, не е истина просто :) ), момчетата от сервизната шатра с ес4-ката и зелената б5-ца, забравих му името(много бързи, много), щот съм много смотан, и на двете жени в драга с а3-ките - браво за ентусиазма, с който се състезавате :respekt:

А Петко го поздравявам за "класиката" - евала :respekt:

 

Все пак поздравявам и изгорелите от слънцето организатори за първия им събор на писта и им пожелавам да се подобрят, и да са топ догодина :):zustimm:

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, NIGHT^WALKER said:

Коцеее да вземеш да си сложиш чорапчето като профилна снимка, всички те запомнихме :D

ахаххаха аз добре, че вчера след събора бегах нощна смяна , че иначе нз как щях да спа :D , aааа и съм сърдит на моя съгражданин AsK....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Знам, че се получиха някои недоразумения, не се извинявам а уточнявам. Първо организирахме събора за един месец на прима виста. Второ ни е първи, трето - голяма част от проблемите със карането бяха заради недисциплинирани участници, четвърто ако следващия път има малко повече съпорт и от ваша страна може би ще е друго. Тъй като част от колегите тук ми се струва, че избраха да гледат отстрани, само за да могат да търсят кусури след като мине. За нас събора беше супер успешен, като за първи път. Самия собственик на пистата, с когото доста си поговорихме, каза, че от миналата есен на сам това е най-добре организирания събор, а по посещаемост за тази година водим класацията. Естествено , че си видяхме грешките но без тях няма как да знаем за напред. Хората от Ротингер бяха също много впечатлени, както и гостите от Хоби ТВ. Ако искаме и занапред да се случват нещата, нека има повече позитивно отношение, креативни идеи и ентусиазирани хора, и тогава ще е различно. Смятам , че от наша страна не е имало никакво лошо отношение и че бяхме добри партньори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, liubo said:

Честно казано не очаквах такъв пост тук.Особено от теб.Винаги съм имал лошо мнение за теб базирано на постовете ти.Винаги си влизал напред с бутонките.За пръв път те видях на събора в събота и то благодарение на Юлияна разбрах кой си.Но това е друга бира и си е лично мое мнение.+-

Това че признавате заслугите за организацията на друг ви правя евала.Не знам колко коли бяха но 95 процента от тях бяха на кръвната група.А колите бяха доста.Не знам защо от АКБто нямаше солидно присъствие.Това не го казвам с лоши помисли.Просто констатирам.Явно в АКБ ентусиазма си е отишъл и е останал само ...не знам какво.Може в неделя да сте се активизирали но казвам какво видях в събота.

Ако съм обидил някой моля да ме извини.

Елизар ми направи много добро впечатление момчето.Евала.

Извинявай адаш не знаех че не познаваш Уизи, затова не съм ви запознал. Повечето фенове на кръвна група Ауди бяха с тениски и биеха на очи, докато от АКБ имаше много малко с такива, а и скоро не са се продавали. Ако загледаш по лайсните и стикерите на автомобилите съвсем не е било малко присъствието на символите на АКБ. Иначе събора е на фенове на Ауди и не съм делил на различни клубове. Трябваше да пием по бира и да си поговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както няколко човека го казаха-марката е важна а не клуба.И не съм разделял просто ако всички от АКБто бяха се включили поляната щеше да ни е тясна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по лесно е да киселееш зад клавиатурата, отколкото да си направиш труда да отидеш на събор, или да направиш нещо безкористно, свързано с Ауди

След това е много по лесно да плюеш по организацията.

За мен това са хора, които поради някаква причина карат Ауди, но съвсем не са фенове на марката.

Всеки си знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности за организацията на събора и веселото прекарване и 2-та дни. Срещнах доста познати муцуни :D и се запознах с доста нови хора. И отново благодаря!!! С нетърпение очаквам следващата година! :)

П.С. Скоро ще кача и аматьорското видео което направих :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Петко, по добре да ни беше била тясна поляната.......... ама да се знае! Не знам, аз макар , че не можах да се насладя на нищо почти...... съм все още с повишен адреналин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да дойда на събора , но се надявам томахавката между АКБ и КГА да е заровена. Поздрави от мен за организаторите и за всички от двете групи. Имам доста приятели тук , както и в КГА .

 

За първи събор сигурно е имало грешки. Не съм бил там защото бях на работа и двата дни и без кола. Лесно е да се хейти зад клавиатурата. 

 

Много хора са дали всичко от себе си за този събор и това е достойно за уважение. Грешките се поправят . Не винаги нещата стават от първия път. Дълбок поклон от мен към КГА и АКБ . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) снимковия и видео материал е огромен, в момента събираме от всички снимали и ще качим всичко на платформа с публичен достъп. просто ни трябва още малко време

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, твоята А6-ца ми дойде невероятен бонус в неделя, че си видях как ще изглежда моята скоро :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...