Jump to content

В търсене на Audi A4 B7 / А6 4F 3.0TDI


Recommended Posts

Ще ти гори 14 градско и 10 на магистралата и гонишния данък ще е малко под 700 лв. Ако това не е фактор, мисля че колата е страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Конкретната е с газово..

Въпроса беше читав ли е мотора,понеже вече се наплаших достатъчно от 3.0TDI и взех да се оглеждам за бензиновите.

Гледам това S6 с мотора от Галардо върви около 20к лева. и честно казано много ме сърбят ръцете,но като гледам няма много хора които го карат това нещо и не знам как ще се оправя..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да гледам дизелака от предната страница.

Изглежда добре колата.Има дребни забележки,но се преживяват.

Кутията работи без да се забелязва.Двигателя няма уж играене на обороти,шумове и т.н.

Въздушното до колкото я карах си беше добре.

От долу на места по калници и части имаше дребни наченки на ръжда,не знам до колко е нормално.

Това,което най ме узадачи е че двата фара бяха различни.

Може и да са били оригинални,но единият беше по захабен и с тъпни отенъци отвътре а другия кристално чист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6 август 2016 г. at 22:45, venksta написа:

Какъв му е проблема на 5,2 V10 ?

Разход

поддръжка

целия мотор е консуматив

 

На 6 август 2016 г. at 22:03, venksta написа:

Конкретната е с газово..

Въпроса беше читав ли е мотора,понеже вече се наплаших достатъчно от 3.0TDI и взех да се оглеждам за бензиновите.

Гледам това S6 с мотора от Галардо върви около 20к лева. и честно казано много ме сърбят ръцете,но като гледам няма много хора които го карат това нещо и не знам как ще се оправя..

 

Покупката на такава кола не е сложно нещо.

Сложното идва след това с данъци,такси,поддръжка и т.н.

Особено тия от 20к лесно могат да станат 40к

 

На 6 август 2016 г. at 17:51, CVT написа:

Ще ти гори 14 градско и 10 на магистралата и гонишния данък ще е малко под 700 лв. Ако това не е фактор, мисля че колата е страхотна!

Не го надъхвай с този разход!

Под 20газ е мираж граЦко.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Цец отсекъде! Извънградски 10 ама с 90.... Ако оптегачите са живи си заслужава повече от модерния душегуБ според мене!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат, който продава S6 V10 от 2 години вече, през цялото останало време си я кара и й навъртя километри вече, който дойде се спира да я купи заради двигателя, че бил консуматив, щото така прочел. Колата върви прекрасно, 2 години не е хвърлил двигател още. Градско - 20. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фаровете е нормално да има разлика, отваряли са да ги чистат и примерно на единия за загубили елемент или не са го поставили както трябва и влагата го е променила. Мойта като я взех и 2та бяха като нови Валео сега (и 2та една марка и състояние) сега дясния е матов отвътре,

Редактирано от olmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, venksta написа:

Днес ходих да гледам дизелака от предната страница.

 

на предната страница има таман 3 дизела поне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горните обтегачи ако не са сменяни е силно вероятно да са тръгнали/позаминали.

Дюзите ако не са рециклирани/сменяни са...

DPF също ще бъде довиждане (закачи ли го на VAG-а да му видиш oil ash дали не е повече от 0.51)?

 

Тия неща, в комбинация с наченките на ръжда...цената пък си е лудница...имам чувството, че почнаха да им се вдигат цените:hilezh:

Но парите са си твои, ти си решаваш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата така и така се омаза тотално, та некя я поомажем още малко.

Моя човек се спря на B8 с 3.0 TDI 239 коня конкретно е загледал ето тази от неммското мобиле:http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=229456420 та какво Ви е мнението за тази от обявата.

Също така ако имате идея дали може някак да се разбере дали тая А4-ка няма от тезу хубавите помпи които правят стружки и т.н. ще е екстра.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, P_PETKOV написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Продавача е няква фирма, но продават само тоя автомобил, явно не е автокъща, ама германец да си регистрира личния автомобил на фирма не ми се види читаво. Тая кола май ще излезе на арабин или турчин, а може и на нашенец да е. По-добре да се проучи обстойно и продавача и автомобила.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А8 3.2 FSI, ако някой я купи тая кола, аз нямам възможност в момента и ме изпревари, ще е на далавера. Особено пред оня ТЪПАК, дето е дал 23500 за А6 префейс, да се свети тъпотията Му. Казах ли, че е бил ТЪП, СМОТАН и ТЪПАК до безобразие!?>!?!

Тая А8-ца я знам от няколко години, кара я човек с възможности за тръц като каже, да се оправи МОМЕНТАЛНО. И е сигурно от много малкото А8-ци на тия години с РЕАЛНИ километри.

Знам като я купи, знам я и днес. А не е наш/мой човек. Просто познавам колата. Комшия ми е. Ако успея да продам втората ми кола утре, тази ще изчезне ВЕДНАГА от продаващите се. Такава А8-ца се намира веднъж на МИЛИОН.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11469054248934444&slink=f1mrl3

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата така и така се омаза тотално, та некя я поомажем още малко.

Моя човек се спря на B8 с 3.0 TDI 239 коня конкретно е загледал ето тази от неммското мобиле:http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=229456420 та какво Ви е мнението за тази от обявата.

Също така ако имате идея дали може някак да се разбере дали тая А4-ка няма от тезу хубавите помпи които правят стружки и т.н. ще е екстра.

Изглежда добре, ако не е на турско говорящ германец.... А и щом е на фирма има варянт да има ддс в нея, което е тема за размисъл . Километрите са нормални за чужбина. Права изглежда, без скорошни интервенции... на късмет е, може, но при всички случаи питай по тел дали говори турски[emoji23] [emoji23]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460917135990745&slink=f47ebv

 

 

Тази мисля да ходя да гледам. Нещо да кажете по снимките или ако сте я виждали на живо? (в нашият мобайл.беге е най-скъпата б7 3.0D с ръчна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда свежа,но вероятността да е на посочените км е малка,от към екстри е доста скромно положението.Цъкни в Мобиле де да свериш часовника 2007 на 150х. км как са като цени,определено са по скъпи.Кое те кара да смениш А6-така за А4 или бензина за дизел.Питам защото при мен се получава обратното и ми е интересно!:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За в германски сайтове ясно че са почти двойни цените (много често и надценени техните произведения поне). Само нави ми се иска да има, но най-много държа на читав мотор, интериор и екстериор,за това екстрите не са фактор. Ако намерите нещо моля да го предложите тук :) (за B7 повече от 13-14 макс 15 палки за мен е грешно)

И да добавя, че ми трябва колата за як маган в града зиме и лете и 200+ по магистрала (когато ситуацията позволява разбира се). Голяма атмосферка върши работа, но и дизела е перфектен.

Редактирано от MynameisMiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...