Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На екрана за дистроника само това излиза, разхода го има на друг екран. Честно казано не съм разцъквал да видя дали не може да се покаже.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народе, преди малко паля, вкарвам задна да правя маневрата и не ми изкара визуализацията. Включих, изключих и пак нищо. В ММИ менюто за парлтроника излиза със сив надпис. Дали си е забравил кодинга? Въпреки , че цял ден си работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2-3 пъти ми се е случвало да даде грешка единия датчик и тогава парктроника си спира. Датчика го изключвам като вариант, най-вероятно е модула, понеже след 1 час пак си извади визуализацията. Тези дни ще я закача да погледна какво става

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчик ти е колега,скоро ще спре да работи.
При мен също правеше така,когато се намокри или нещо такова и се оправяше после изгоря.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за година и нещо 3 пъти е дал грешка. Но  нали когато проблема е датчика или кабела направо изпищява и парктроника спира. Проблемът днес беше, че просто не ми извади визуализацията и неможех да вляза в менюто Audi parking system. Парктроника си работише нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ей сега разцъках и на фейслифта на екрана за дистроника изкарва и разходи, преходи, всичко което може да се види на трип дисплейте 1 и 2. Става с бутоните на лоста на чистачката, както и на другите екрани.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един малко "first world problem", но ако някой знае нещо по въпроса, че ме дразни откровено :D. Сетъпа за който става дума е Audio Music Interface + Tune2Air bluetooth адаптер и съответно iphone вързан към него.

 

Основната ми драма е че всеки път като изгася колата (без да вадя ключа) и после я запаля, AMI-то реинициализира прикаченото устройство (в случая Tune2Air-a), което е супер дразнещо, още повече че често е супер бавно, като не рядко или казва че не намира устройство или че на устройството няма музика и трябва рестарт на MMI-а. Отделно, че когато се реинициализира само си решава дали да продължи да свири от Spotify-a или съвсем рестартира и си пуска задочната първа песен от качените на телефона (в случая има само едно, защото без налични изобщо не може да се върже :)). Налични са и изключение където това не се случва и не реинициализира устройството или го прави няколко минути по-късно след като съм тръгнал.

 

Основния проблем е че не знам къде точно да търся проблема :) Дали е в софтуера на AMI-то (дали има няква настройка или просто си е тъпо), дали блутуут адаптера се държи типично по китайски или iphone-ът също спъва работата :). Попринцип навсякъде съм срещал да се ползва само Tune2Air, но има ли някой с опит с друго устройство, че не съм се хващал да пробвам дали всяко A2DP адаптерче би свършило работа.

 

И допълнителен въпрос: някой измислил ли е как да ползва Siri в колата? Като ми е вързан телефона към блутуута и активирам Siri, телефона на колата се активира, но iphone-a не чува нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siri си ми работи в колата през микрофона на автомобила и през колоните перфектно. Tune2Air-a нали се сещаш, че е топ китайски боклук направен в  някой гараж да работи някак си с АМИ-то. Аз бих го добавил през аукс-а евентуално ти щом го ползваш за качество на звука не ти пука особено хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/21/2017 at 0:49, Doncho Indzhov написа:

@noX, изгорял е бушона. Махни го изчисти и сложи нов


Благодаря колега ! Смених бушона и всичко е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ей сега разцъках и на фейслифта на екрана за дистроника изкарва и разходи, преходи, всичко което може да се види на трип дисплейте 1 и 2. Става с бутоните на лоста на чистачката, както и на другите екрани.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Супер, значи може да си сложа и фейсово табло с диоди за дистроник.

Някой да ми даде номер или да има под ръка на нормална цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз имам, само че трябва да провериш последната буква, понеже има различни модели и не знам кои са взаимно заменими и кои не.

 

https://1drv.ms/f/s!AmQ-HY-RKy6b_XCR-RceZEtSHZAn

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде в нета пише: Keep away from bootloader. Не го пипаш и няма нужда да питаш после как се излиза. :hilezh:

Сега ти трябва CD за да се налее отново софтуера., но от къде да го вземеш, не мога да кажа. Питай колегата @congo или @N1995

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал намерение да го натискам,просто разглеждах зеленото меню и случайно го натиснах,там където неразбирам по принцип непипам ама тук без да исках пипнах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, N1995 написа:

А за 3G да чакаме ли скоро или :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...