Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

И при мен така :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз си мисля,че е някакъв филм нанесен върху дисплея,който с времето и вероятно неподходящи препарати започва да се износва и става така.Ама с обезмаслител?Ти си го правил така ли?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-късно ще кача снимки :)

От автомивките заминава покритието и трябва направо да се махне. То е някакво антирефлексно като на километража

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема обезмаслител и ще го тествам. Трудно ли излиза дисплейчето, мисля че ако го сваля ще стане по-добре отколкото, както е сега да мажа отгоре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата@pe6koo е качил снимка на таблото. До копчето на ЕСП-то има още едно копче което не съм виждал. То за какво е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приместих си там сигнализацията на допълнителнат аларма, да не стърчи на таблото. Като я включа мига празния бутон - количката с катинара.

Заиграх се просто, но това е стара снимка, в момента изглежда по-добре :D

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезмаслител е написал колегата, предполагам мелио. Със спирт за горене имам лош опит върху дисплей така че отпада. Ако можете да си намерите изопропилов алкохол май е технически най-правилно. Някой да знае къде се продава такова нещо, до колко знам това е правилният обезмаслител за всичко по колата.

@pe6koo много добре си го измислил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес смених оптиката на навигацията и хвъркна. Обаче имам един въпрос. Когато я сложих, пуснах навигацията светна всичко, изчаках да мине екрана "Please wait...", след това се пробвах да вкарам диска, но не искаше да го приема. Рестартирах с трите бутона и след това го прие, което ми се стори доста странно. След което, сложих диска и пише, че навигацията не е инсталирана. Стори ми се нещо нередно пак и реших пак да рестартирам, след което почна да инсталира навигацията и тръгна. Нормална ли е тази цялата процедура или има нещо нередно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли дали може да се прави адаптация на чистачките,примерно до къде да се вдигат...Може и да ми е глупав въпроса но ми е любопитно :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На чистачките единствено може да се активира 1-2 мм връщане на перото на всяко втпро спиране. Идеята е перото да е под различен ъгал всеки път, за да не се мачка.

Малко тъпо го обясних:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво го обясни,ами кажи сега откъде се активира това :D 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Long coding helper някъде по модулите, май там където е финкцията за DRL. Би трябвало фабрично да е активно, пусни и спри чистачките 2-3 пъти и виж дали ще се върнат 1-2мм.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щех да питам що помръдват от време на време мойте чистачки и ето отговора. И аз мислех че е някаква подготовка на перото.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това точно е подготовка на перото да е в готовност. Какво ще се мачка, като цяла вечност стои в една позиция.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите на всяко второ връщане се повдигат леко :hilezh:..Ганьо Ганьооо :hilezh: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...