Jump to content

Audi A3 2.0 16V TDI Ambition - моля за мнение, пред покупка съм


Recommended Posts

Здравейте, 

 

много си харесах колата по тази обява, говорих със собственика евентуално да мина да взема колата другата седмица...

 

https://www.autoscout24.com/offers/audi-a3-2-0-16v-tdi-ambition-diesel-black-65b91e20-72a7-bc1e-e053-e250040a2cda

 

изчетох няколко теми за това какво да се гледа при покупка на кола втора употреба, но имам още няколко въпросчета, предвид факта, че съм любител и че това ще е първата кола, която реално ще си купувам сам:

 

-моля, дайте ми цялостно мнение за автомобила,

 

-този модел дали ще вози по-твърдо от разновидностите Ambience и  Attraction, тъй като четох някъде, че след януари 2006г. очакването се подобрява, колата спира да лежи на пътя и т.н.

 

-човекът е сменил турбината на 190 000км. и каза, че евентуално може да ми смени и EGR клапа, ако му остане време... има ли нещо друго, което би трябвало да е сменено на тези километри, а може да не е и къде да го търся? Колата има сервизна книжка.

 

Та слушам ви, мнения, препоръки, всичко е добре дошло!

Редактирано от NoizeLeRoc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На собствен ход, само трябва да се разбера с човека дали да му изпратя регистрационните номера от БГ, в КАТ дали могат да свършат това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв вариант от Италия на ХОД 

Никой няма да ти остави номерата си.

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, NoizeLeRoc said:

На собствен ход, само трябва да се разбера с човека дали да му изпратя регистрационните номера от БГ, в КАТ дали могат да свършат това?

Успех! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, NoizeLeRoc said:

На собствен ход, само трябва да се разбера с човека дали да му изпратя регистрационните номера от БГ, в КАТ дали могат да свършат това?

 

това "само", няма как да стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли от приятел с черна А3-ка в БГ да свали номерата, да отиде в Италия, да ги закачи на италианката и да се прибере с нея? :hilezh:

Има голям шанс за успех според мен. Не съм го пробвал де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазара в Бг наводнен с такива А3-ки с този мотор италианки, а ти ще правиш някакви гимнастики, за да си докараш такава на собствен ход от Италия, което според колегите е невъзможно да се случи. 

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде убийте го човека, че иска да я купи директно отвън. Не от наводнените с боклуци автокъщи.

Най-лесния начин е да я качиш на автовоз, а и мисля и по-евтино ще ти излезне и няма да мислиш за пътя.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реакцията е такава, защото е коментирано и друг път докарване от Италия.

Коментирано и какво могат да ти "свършат" КАТ-регистрации - освен някой измислен проблем, за решаването на който после да си платиш на уреждачи или да те вкарат в безкрайна спирала на проблеми....друго не може да се очаква от тези паразити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Vantage написа:

Само да отбележа, че колата не е произведена 01.2006 г.

+1

 

Колата е произведена първата половина на 2005-та (в най-добрия случай) и двигателя и е с проблемните глави, освен ако вече не е сменяна.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10/15/2016 at 11:12, bsdnikolov написа:

+1

 

Колата е произведена първата половина на 2005-та (в най-добрия случай) и двигателя и е с проблемните глави, освен ако вече не е сменяна.

два въпроса:

 

какво ще рече "проблемни глави"

 

и защо да е произведена 2005г.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, NoizeLeRoc написа:

 

и защо да е произведена 2005г.?

Погледни предната маска, воланът и т.н. Тези неща се слагат на 8Р ДО средата на 2005-та, когато е микрофейслифта. До тогава се и слагат BDK моторите с проблумните глави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, 

 

човекът така или иначе се отказа, почна да обяснява как било много сложно, 

 

как никога не бил прехвърлял кола и не знаел как става, някакви такива, 

 

нищо, благодаря пак, поздрави!

Благодаря за информацията, 

 

човекът така или иначе се отказа, почна да обяснява как било много сложно, 

 

как никога не бил прехвърлял кола и не знаел как става, някакви такива, 

 

нищо, благодаря пак, поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...