Jump to content

Audi A4 b6/b7


Recommended Posts

А на 2.0TSI от А4/Б8 какво му е? Ускорение до 100 около и под 7сек, разход 5.2...за чипове да не говорим.

Няма толкова бърза А4-ка с 4 цилиндров бензин.....не за друго, а защото в Б7 не се слага този мотор, а Б8 е по-тежка:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за да пита за Ауди а не за Сеат...... автора на темата вероятно също гони детски мечти! Или само твоите са важни.....

Ти като никаква информация нямаш.....на база на какво предлагаш Сеат вместо Ауди:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това доживях - на човек който иска да си купува ауди да му се препоръчва Сеат при това не къде да е ами в Ауди форум ...:confused: Това че двата модела в случая използват една и съща платформа видиш ли това ги правило еднакви коли - wtf ?!? Може ама друг път ... :) Взимайте си ги вие тия сеати дето ги препоръчвате на тънката цена и голямата далавера и ни оставете нас балъците да вътриме с тия аудита . Мъка , мъка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, martinich написа:

 

За да не съм тотален оф, виж тая http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478695518068816&slink=192pta

Изглежда доста добре.

Няма мултиволан и дясната седалка при еърбега ми изглежда някак неестествено сбръчкана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колкото искаш! 7-7500 тънка поста..ма ти търсиш по-малките автокъщи...:lupe:

СеатО и аз го заглеждах като взимах пасата....да речем че B7-та ми харесваше в пъти повече:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, aRobben said:

Аз нещо фейлнъх да намеря B7 3.0TDI за 8k.... Странно!

 

 

 

 

Вдигни още 100 лева мизата и ще намериш ... ;) Ма за кво са ти тия недоразумения  3.0тди - скачай на сеат Ексео - там е далаверата сега  ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Misho 82 написа:
Преди 5 часа, Fireblood написа:

Ами за да пита за Ауди а не за Сеат...... автора на темата вероятно също гони детски мечти! Или само твоите са важни.....

Ти като никаква информация нямаш.....на база на какво предлагаш Сеат вместо Ауди:)))

Ами до някъде си прав, дори и да е бричка ще си е моята бричка малко по малко ще си я оправя питах за двигател те ми предлагат сеати и какво не мога да си купя за тези пари, не е гаранция че тази от 14к ще ми излезе по евтино от тази от 8/9к на късмет е всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, boboweb написа:

И това доживях - на човек който иска да си купува ауди да му се препоръчва Сеат при това не къде да е ами в Ауди форум ...:confused: Това че двата модела в случая използват една и съща платформа видиш ли това ги правило еднакви коли - wtf ?!? Може ама друг път ... :) Взимайте си ги вие тия сеати дето ги препоръчвате на тънката цена и голямата далавера и ни оставете нас балъците да вътриме с тия аудита.

+1

 

Аудито е в пъти над Сеата,няма какво да се заблуждаваме и да се караме.

А4 Б6/Б7 има най-важната екстра предлагана като опция-quattro-то.

При испанеца единствено CR дизеловите мотори 2.0 TDI,един по-нов 2.0 TSI агрегат и по-новата година на производство са в плюс.Но си остава Сеат,сглобен в Марторел,Испания.

Сега някой да не наскочи,защото и аз съм имал Сеат и знам за какво става въпрос.

 

По темата-автора определи си бюджета за покупка на колата,отделно за обслужване,такси и т.н.

Прочети из форума за моторите-1.9 TDI R4,2.0 TDI R4,2.5 TDI V6,2.7 TDI V6,3.0 TDI V6,щом клониш към дизелов мотор.

Има доста писано за тях в различните раздели,с какви скоростни кутии се предлагат,каква поддръжка изискват и т.н.

Може да използваш търсачката.

Иначе най-лесно е да дадеш парите и готово.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря четох вчера и добих представа, ми бюджета ми не е като бизнесмените в темата и не мога да си позволя кола за 20к не че не мога но не ми се събират още една година пари и да вървя пеш. Естествено че няма да дам парите и да си тръгна ще я кача на стенд и за диагностика като цяло стремя се по евтино за да ми останат пари и да си я стегна като турбини, брони, джанти, и тн не е казано че трябва да е за 8к но да е по изгодно.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди подготвен да се нагледаш на дараци и скрапове най-страшни.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478695518068816&slink=192pta  тази от по-горния линк не изглежда никак зле, поне на снимките, но някак си имам предчувствие, че на живо ще има доста изненади... не знам защо... така ми се струва, дано да греша.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, Калчо Танев said:

Бъди подготвен да се нагледаш на дараци и скрапове най-страшни.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11478695518068816&slink=192pta  тази от по-горния линк не изглежда никак зле, поне на снимките, но някак си имам предчувствие, че на живо ще има доста изненади... не знам защо... така ми се струва, дано да греша.

 

Където е снимката на багажника се вижда триъгълника, а той трябва да е на задната врата в отделението предназначено за него. 1-Счупена е вратичката на отделението и затова е извадено. 2- Ползван е скоро триъгълника и не е прибран.
Дясната линия на снимката от пред има леко разминаване при фара, но изглежда лачена ако е на сгода мое се види :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Калчо Танев said:

Тази е едиснтвената по свежа, всичко останало е за Надин !

 

Автора на темата да провери какво може да означава(лека полека ще си го стегна) и да си купи една Тойота страрлет през това време,ако не иска карта за градсакия(не се ебавам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, tonko2.0T said:

Аудито е в пъти над Сеата,няма какво да се заблуждаваме и да се караме.

Не съм очаквал от теб да напишеш такова нещо.  Никъде не става дума за Ауди и Сеат, а за А4/Б7 и Ексео.

Това всъщност е една и съща кола. Като изключим емблемите повечето от другите части са с еднакъв номер по ЕТКА. Таблото е от А4 кабрио, седалките, дръжките, уплътненията са с ЕДНАКЪВ номер. Окачването е еднакво с Б7 (не с Б6)....

Може дори да се приеме за фейслифт на Б7, защото се използват и двигатели от Б8 :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, robobug написа:

...седалките...

 

Най-вече по тях се познава, че е Сеат .... Задницата на седана е сред най-грозните в класа. Май и предницата е същата .. но въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, robobug написа:

Не съм очаквал от теб да напишеш такова нещо.  Никъде не става дума за Ауди и Сеат, а за А4/Б7 и Ексео.

Това всъщност е една и съща кола. Като изключим емблемите повечето от другите части са с еднакъв номер по ЕТКА. Таблото е от А4 кабрио, седалките, дръжките, уплътненията са с ЕДНАКЪВ номер. Окачването е еднакво с Б7 (не с Б6)....

Може дори да се приеме за фейслифт на Б7, защото се използват и двигатели от Б8 :)

 

Приемам критиката,може да не съм прав.

Фейслифт да,но си остава Сеат.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах - според аутодата хората продължавата да си монтират конвенционален 1.8Т :)

Има разбира се и 2.0Т с ЕА888 (заради който всъщност се интересувах от модела преди години).

А при дизелите може да се вземе 2.0 с комън рейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 клапановия мотор при Ексеото мисля,че е последния напречен такъв слаган в модел на ВАГ.

Монтиран е само една година и е спрян.Заменен е от 1.8TSI-та,същите като при А4/Б8/.

2.0T EA113 и EA888 са вграждани по едно и също време.При дизелите си е така-комън рейл мотори само,няма помпа дюза вече.

Политиката на ВАГ явно е такава,че при Ауди А4/Б8/ продължават да предлагат отново двойно задвижване,а при испанеца липсва.

Затова съм за Ауди,колкото и да блазни по-новото Ексео.

Всеки си купува каквото иска,аз преднячка 1.8T имам.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, tonko2.0T написа:

20 клапановия мотор при Ексеото мисля,че е последния напречен такъв слаган в модел на ВАГ

 

Напречен или надлъжен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...