Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

преди 48 минути, Bambi123 написа:

Значи според вас тези ще свършат работа :

https://www.olx.bg/ad/farove-za-audi-a6-2006-bigksenon-ID5x9nq.html#82d3ad35ac

може ли да има разлика в буксите и ако има какво правя? и трябва ли  да се обучават новите фарове?

Или да си сменя само единият фар с нов оригинален по каското и да ми е мирна главата?

 

То е най-добре нов оригинален и да свелиш другия да го рециклираш, та да се видиш във фарове. Че на тия години повечето втора употреба са леш, нищо че външно изглеждат що годе добре. Стига тия от каското да се съгласят да платят пари за оригинален.

 

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Съгласни са на нов оригинален . Така и ще направя.Къде мога да дам другият да го рециклират?

Също така в другият ми дава грешка в моторчето,мога ли да сменя само него?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тука си ги правят хора от форума, може да го пратиш и по куриер ако те устройва цената.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Bambi123 написа:

Харесал съм си тези фарове : http://www.tuningcenterbg.com/tuning-farove-za-audi-a6-4f-xenon-chrom

Дали ако ги сложа на колата ще тръгнат без да е нужно да се преправя нещо механично или софтуерно ?

Само не си купувай тази турбо цигания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без проблем колега. аз бях на механичен без подгрев и лумбаго, сега съм S-line, пълен ел, подгрев и лумбаго. само да намериш правилния майстор.

 

A щом си и с подгрев и лумбаго, дори сам може да ги навържеш 4 кабела(2 +са и 2 -са). само ги мини през бушони 20Ам и си ти

Редактирано от dupeto_e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/25/2017 at 0:16 PM, kainy said:

То драмата е, че самия MMI не се рестартира, а само AMI-то и то не по един и същ начин. При палене си го има спирането на музиката за момент, но без да се гаси мултимедията. Няма го вече и проблема където гаси всички тоци при въртене на стартера. Реално каквото се случва е, че след като загася колата (без да вадя ключа), AMI-то продължава да си работи нормално (вързано през bluetooth приемник с телефона). Когато запаля обаче в рамките на 1-2 минути AMI-то почва отново да търси устройство, аналогично на когато включа колата на контакт за първ път. Отделно самото търсене на устройство е супер бъгаво и в 50% от случаите трябва да се рестартира MMI-а, за да почне пак. Като се прибави и че също когато си иска продължава с каквото е свирило на телефона или рестартира връзката и там (реално всеки път като се пусне за пръв път пуска една и съща песен от паметта на телефона, което мисля че вече си е драма в iOS-a). 

 

В крайна сметка това постоянно инициализиране води до доста тегавини, които ако мога да си ги огранича само до първото запалване на колата, ще е супер :) Та идеята е да се направи нещо подобно на това което описа горе с релето само на AMI-то.

Здравей колега, Само едно бързо въпросче ММИ-то ти 2джи ли е или 3джи и ако е 2джи (като моето) може ли да ми кажеш как да си свъжа телефона към АМИ-то с блутут ? Благодаря предварително :)
Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2G съм. Ползвам такова:

 

https://www.amazon.co.uk/d/5fn/ViseeO-Tune2Air-WMA3000A-Bluetooth-Adapter/B00R2HZ1XU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1496069845&sr=8-1&keywords=tune2air

 

Само че е отделно от кабела (с епълски 30 пин конектор), но реално няма разлика. Попринцип доколкото знам си има и оригинален A2DP ресийвър, но някъде съм му затрил номера, а и никъде не го намерих.

 

Предполагам всяко подобно устройство за симулация на iPod през bluetooth трябва да свърши работа, но не съм тествал с други. Навсякъде го дават това като единствения афтърмаркет вариант за Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв цвят свети оригиналния би-ксенон  чудя се дали ми предстои смяна .. свети много розаво от начало и после малко  по синкаво но не е бяло   а и ми се струва , че светят слабо ... или поне са доста ниско долу . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, kainy said:

С 2G съм. Ползвам такова:

 

https://www.amazon.co.uk/d/5fn/ViseeO-Tune2Air-WMA3000A-Bluetooth-Adapter/B00R2HZ1XU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1496069845&sr=8-1&keywords=tune2air

 

Само че е отделно от кабела (с епълски 30 пин конектор), но реално няма разлика. Попринцип доколкото знам си има и оригинален A2DP ресийвър, но някъде съм му затрил номера, а и никъде не го намерих.

 

Предполагам всяко подобно устройство за симулация на iPod през bluetooth трябва да свърши работа, но не съм тествал с други. Навсякъде го дават това като единствения афтърмаркет вариант за Ауди.

Благодаря колега :) ще си го купя веднага само последно каква ти е софтуерната версия щото прочетох някъде че ще трябва и да се ъпдеитне до последната излязла за 2G намерих ъпдеитите и ги записах на дискове обаче ако няма нужда не бих се занимавал :)

Поздрави!

АУДИ най-доброто возило YOHOOO :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ivo.petkov написа:

Какъв цвят свети оригиналния би-ксенон  чудя се дали ми предстои смяна .. свети много розаво от начало и после малко  по синкаво но не е бяло   а и ми се струва , че светят слабо ... или поне са доста ниско долу . 

Предполагам че са 4300,розово щом светка са заминали крушките,но ако искаш да светиш по бяло си сложи 5000 или 6000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм много съгласен колега, на 5000 или 6000 келвина мисля че ще свети синкаво, не много но все пак най-добрата студено-бяла светлина е при 4100 и 4300 келвина. това е точно в средата на спектъка: по-надолу става жълто а по-нагоре синьо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, yanislav написа:

не съм много съгласен колега, на 5000 или 6000 келвина мисля че ще свети синкаво, не много но все пак най-добрата студено-бяла светлина е при 4100 и 4300 келвина. това е точно в средата на спектъка: по-надолу става жълто а по-нагоре синьо

 

4300 си е чиста свещичка,5000 е нещо средно между жълто и бяло но като го сравня с лед габарити или дрл си е жълто,така че остана 6000 който е студено бял с лек син отенък от далече гладано

изтеглен файл.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен 4300 си е доста бяло,но предполагам си зависи от човек как я възприема светлината :) мисля, че заводските ксенон крушки са 4100 или 4300 келвина и не съм правил проби с по-високи келвини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...