Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И при мен е 18ка.Пък в нея съм натъпкал всякакви лусиони и аксесоари.Както казаха колегите пак остава място бол.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Mafiqta_94 написа:

Не съм мерил дали 18ката ще влезе, но заводско е с 16ка резервна, лепилото на спрей не ти е оферта щото после хвърляш гумата - по-добре си вземи 16ка за резервна дори и да я сложеш няма да имаш проблем с куатрото да стигнеш до сервиза :)

Мойта резервна е 17ка оригинална

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На различните нодификации излиза с различни джанти, моята от завода е излезнала с 18ки и заедно с колата са закупени 16ки /оригиналните за модела/ за зимни, но аз като я взех беше с 18ките на нея и едната 16ка за резервна, но не ми е минавало през акъла да видя кво влиза в дупката, но скоро ще го премеря, че ще минавам на 20" пък те са си комплект 5 броя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно :) но при мен схемата ще е 5 нови джанти с 5 нови гуми, а колегата вече както си реши и което му е по-лесно, но за предвижване до сервиз няма да има кой знае какъв проблем дори и за разлика в диаметъра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас е важно да са 4 еднакви гуми примерно 245х45х18 иначе отзад ако са 245 а отпред примерно 215 се товари раздатката и се прецаква 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, hysterics написа:

Как ширината ще създаде проблем?

 

На мен мисълта ми беше,че ако джантата и гумата е много широка като се сложи в легена може да надига това дето я покрива.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа.. мм доста е дълбоко 16ката ми ляга и отгоре имам място за една патерица още та смятам че 255 или 265 си влиза без проблем, 9.5 J ще се събере на 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая мога ли да си карам да речем мишелин отпред 225х40 отзад 245х45? Аз до сега съм мислил че не става и си карам 245х40 нявсякъде 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но можеш да караш 225/55/16 и 245/40/18, защото това са заводските размери. Говоря в случай, че спукаш гума, не постоянно естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След пълен преглед и обслужване днес в Ауди   ме зарадваха , че трябва да сменя някой  тампони биалетки  отпред и от зад ... това ок но ми казаха и тампоните на двигателя са за смяна   въпроса ми е  , те нямат ли сензор  и да дават грешка  ако са заминали или греша  ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някои мотори или купета  за там няма датчик и може би това е стойност като липсва инфо.

При мен дава 899гр на един изпускателен датчик, който при мен го няма, а на някои го има. И аз доста търсих, докато го разбрера, мислейки си, че не е в ред, защото имах и грешка по изпускателните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, правилно ли си спомням че фейслифтовите дифюзъри не стават на пре-фейсова броня? Или беше някъв частен случай...

 

Въпроса е че нещо съм хвърлил око на този дифюзор и се чудя дали не беше директен swap :)

49987b9b43d09f5dbbc0c3cb9b4f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих такъв дифузор уж моята е фейслифт ама се оказа че само на фейслифт слайн броня става.Но все се каня да го пробвам на дофейсова броня че и на мен ми изглежат еднакви.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз успях да намеря само тези номера на нещата около дифузора

 

4F5 807 303 D - задна броня
4F0 807 521 D - дифюзор
4F0 807 833 - решетка на дифюзора
4F0 807 791 - долна част на дифюзора

 

Иначе не е драма да сменя и бронята понеже при комбито не е проблем със стоповете, ама идва малко излишно :D 

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...