Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

Правилно ти се струва :Д

Ако ще слагаш китайски като на фейслифта, си ползвай стария бутон и сложи само капачето от новия. Че сменях на един приятел и се оказа дефектно, и айде пак всичко на ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е аз първо ще го тествам преди да го затворя :) иначе не ползвам ръчната защото задържа, трудно освобождава а не ми се занимава с нея сега.ако има варянт само капачето то тогава не става ли без да се разглобява всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Manniakk написа:

мойте са на 2 години, а от предните липсват парчета от грайфера, иначе износването е равномерно. Тежат си тия кочини и скапват гумите

И аз така съм износвал гуми, често карам и по чакъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двете лайстни около конзолата са на 2 болта и щипки, задната духалка се издърпва, подлакътника махаш, панела на климатроника, там една пластмаса още, има и скрити винтове... абе гадно е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно видео в youtube на един руснак, дето си е в Англия и на развален английски много подробно обяснява човека кое как се маха на конзолата. За 20мин работа е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zafirovp ако само заради това ще я сваляш, не се хващай. Няма да можеш да го оправиш, едно зъбче е с много специфична форма.

Вече официално нямам нито един здрав панел по колата

 

IMG_20170830_180209.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, pe6koo said:

@zafirovp ако само заради това ще я сваляш, не се хващай. Няма да можеш да го оправиш, едно зъбче е с много специфична форма.

Вече официално нямам нито един здрав панел по колата

 

IMG_20170830_180209.jpg

Колега, от какво е това? някой "доброжелател" или нещо по пътя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си единствен колега, моята стой през седмицата под ключ и се разхожда само събота и неделя но всеки път като я прибирам намирам нови "красоти"...както и да я паркирам, както и да я пазя все има някой или нещо дето ще я окепази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси отново.

Няма какво да ги пазите, невъзможно е. Аз до скоро живях в паника, после се примирих и боядисвам всяка година.

Най-мразя като видя как човек на възраст ми удря колата с вратата. Нито мога да го бия, нито да се карам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ShoxXx написа:

На който му се занимава гледката не е особено приятна :D

 

 

 

Точно това ми предстои и на мен, пробвах се да издърпам единия въздуховод след като му натиснах 4-те щипки с малка отвертка, ама нещо се запъна и ме достраша да не прецакам нещо. Има ли някакъв чалъм при махането на тази рамка около километража?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално съм го правил преди година и нещо и не помня в детайли. Започни от духалките. Ако правилно си натиснал всички пружинки дори и с часовникарски отвертки, лесно излизат. На духалката на шофьора в никакъв случай не дърпай хрома към теб, защото аз така на старата духалка го счупих крайчето директно. Тоя хром е много кекав. По спомен имаше зад волана 2 еврейски и на копчетата около навигацията много фино трябва да натиснеш пластмаските между копчетата, те падат напред и през дупката под тях дърпаш копчеатта напред. Мисля, че има клипчета и на това как се маха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това да извадиш тия некадърни бутони е 50/50 - на предната ми кола ги свалих - на тая се запънаха и няма излизане. трябва ти много истинска кука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих куки от много дебела тел и стана. Дърпам 1 по 1 щипките колкото да откачът. Или излиза лесно или не излиза - с напъване няма да стане.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да е смянал копчето за жапката ? Наскоро взе много да се пука и бели, и мисля че и другите ще тръгнат, дали ако не взема от някоя морга от фейс лифт, няма да го има това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колата има определено характер, който не мога да разбера :D Вече за втори път ми се случва при отключване и отваряне на вратата да се включи MMI без да съм вкарал ключа, другите пъти се включва само след вкарване, не ми пречи като цяло, по-скоро ме притеснява да не реши някой път да си слуша музика сама докато е в гаража :D 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от фейса не стават, ще те трябва и пластмасата сивата

 

до MMI-а. Като цяло и при двете ми коли си е своенравен, понякога се пуска с контакта, понякога малко след това, понякога седи на стартъп екрана и трябва да цъкнеш някой бутон да тръгне...

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, alexxk написа:

Здравейте, колата има определено характер, който не мога да разбера :D Вече за втори път ми се случва при отключване и отваряне на вратата да се включи MMI без да съм вкарал ключа, другите пъти се включва само след вкарване, не ми пречи като цяло, по-скоро ме притеснява да не реши някой път да си слуша музика сама докато е в гаража :D 

Мениджъра на захранването ще отреже тока след някакво кратко време, така че не се притеснявай за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, Dan4ote said:

Мениджъра на захранването ще отреже тока след някакво кратко време, така че не се притеснявай за това.

Благодаря! Това ми трябваше да чуя :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай със задържане на копчето за силата на звука отдясно на скоростния - така се изключва и не трябва да ти се включва само MMI. Това като проба или като навик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...