Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

Това клатене го имам от 5 години и все още си работят скоростите. При голям наклон и на мен не си мени оборотите, но при връщане на газта на около 1000-1300 оборота си мени доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Прибрах се най сетне.. ще сменям акумулатор, обаче багажника не иска да се отваря.. Колата не е пипана повече от два месеца. Как ще се отвори ? Иначе вратите се отварят. 

Редактирано от RogerSanchez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сезам отвори се! :D

Може да няма достатъчно ток, ако си комби и ти е електрически. Ако не, някой да не ти е врътнал с ключа самата ключалка, която има 3 позиции, пробва ли механично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез през задните врати и на ключалката има пластмасова капачка. Махни я и с отвертка завърти аварийното лостче вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, RogerSanchez написа:

Ток няма никакъв, да комби е. Ключалката на шофьорската врата ли?

Подай и ток отпред на кабелите за да и отвориш багажника като нормалните хора след това знаеш процедурата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Varbanov написа:

Влез през задните врати и на ключалката има пластмасова капачка. Махни я и с отвертка завърти аварийното лостче вътре.

Жив и здрав... отвори се. Благодаря много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, OvivO написа:

Цитиране на предходно мнение!

Няма, колега.. погледнах до плафоните нищо няма. 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, zafirovp said:

Това клатене го имам от 5 години и все още си работят скоростите. При голям наклон и на мен не си мени оборотите, но при връщане на газта на около 1000-1300 оборота си мени доволно.

 

При мен това клатене се появи от както махнах катализаторите и сложих прави тръби..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54 minutes ago, OvivO said:

Седанът има ключалка до лампите на задния номер, комбито няма ли?!

Колега,

къде точно се намира ключалката, че нещо не я намирам :)

 

 

Capture.PNG

Редактирано от trackersoft
change picture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За клатенето на скоростите  аз все повече си мисля , че е нещо софт.  ако е механично ще го прави постоянно а не на произволен принцип .  все се каня да я закача на живи данни ама нямам лаптоп с достатъчно читава батерия :) , другия вариант е да се пробвам на таблета да врътна една виртуална машина с windows  .. ама не знам дали ще стане .

P.s аз затова и изчаквам смяната на масло да я покарам още някой друг километър , че да видим с малкото и кутия ли ще правя :) ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, trackersoft said:

Колега,

къде точно се намира ключалката, че нещо не я намирам :)

точно там в тъмното под хоризонталната хромирана лайсна, между лампите за осветление на номера ;)

Разбира се, скрита е, не се вижда, като на някое бееемве :D 

attachment.php?attachmentid=186123&d=122

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех нов акумулатор...Varta Silver agm 105 ампера.. обаче мисля , че проблема с кормилната колона няма как да се е оправил от самосебе си. Въпроса ми е, има ли голяма консумация , ако седи ключа в позиция готовнст , без да я заключвам с вторият ключ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, OvivO said:

точно там в тъмното под хоризонталната хромирана лайсна, между лампите за осветление на номера ;)

Разбира се, скрита е, не се вижда, като на някое бееемве :D 

 

Колега, пак съм аз, нещо не намирам ключалката, явно добре е скрита.

Къде точно се намира?

Capture.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си вадиш ключа ли? :o 

Намери някой да го скопи това нещо за 100/150лв...няма да е супер драма

Just now, trackersoft said:

Колега, пак съм аз, нещо не намирам ключалката, явно добре е скрита.

Къде точно се намира?

Capture.PNG

Май и двамата сме прави, колега :) Моята е 2005, или е било "екстра", или ти си по-нова и вече не ги слагат :)

 

Btw ти имаш нещо много по-яко от ключалка - камера :) да не би пластмасата с камерата - да няма ключалка?

 

8C165467-07CD-4542-ADC6-BABA7B3F3726.jpeg

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи нямам ключалка, но пък имам камера :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после разбрах защо ми се трошат подкалниците всяка година. Явно се събира сняг и замръзва и като мина през дупка се троши всичко. Аз съм с мокетните подкалници, има ли пластмасови за седан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че и моето комби няма ключалка за багажника (ел. багажник). Помня че карах един по-дребен колега да влиза през предните седалки до багажника, за да го отвори отвътре, че беше паднал акумулатора и не можех да отворя нито една врата, освен шофьорската, дори отвътре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизмът за отключване на вратите смазва ли се ? Сега като е малко по-студено, при първо отключване за деня - не ми отключва шофьорската врата (с дистанционното отключва всичко, само шофьорската не). Понякога с отключване/заключване от копчетата се оправя, понякога не и трябва с ключ да си я отключа. След това си работи без проблем цял ден, на следващия ден пак така. Пробвах да чуя дали работи машинката както трябва, но като дам да заключи - заключва без проблем. :/ Може ли от студа да го прави ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

проблема е коментиран във форума няколко пъти - машинката ти е тръгнала.

Имаш две опции:

1) замяна с нова - около 450лв. с труда в Ауди

или

2) отваряне и почистване (доста пипкава процедура)

Поразрови с търсачката и ще намериш другите теми за същия проблем.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решението на проблема... рано или късно всички брави почват да работят така. проблема е нагар в колектора или някоя зъбчатка. речонта е меко казано неприятен поради количеството разглобяване..

.f4aac192ee4c17f168e3a8164929c901.jpg

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...