Jump to content

IPhone 6 plus заслужава ли си?


Recommended Posts

4 hours ago, Vonko said:

До колкото разбрах от мой приятел, който ми го препоръча работи много по-добре с Mac Устройства, но не успях да разуча защо. Мисля, че протокола за трансфер на данни е най-съвместим с епълските...

 

Съвместимостта между Mac OS и iOS е ужасно тясна и е нещо, което не съществува никъде другаде. Освен може би между Windows Phone и Windows 10, разбира се, но и двете са или умрели или спрели, че и комбинация.

 

Камерата на 7цата е хубава..... докато не видиш другите как снимат. <_< 

 

 

Ако си свикнал на Андроид един iPhone най-вероятно ще ти скъса нервичките докато се нагодиш - и обратното, разбира се. Просто начина на работа и самата концепция се разминава коренно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, Wizi said:

 

Камерата на 7цата е хубава..... докато не видиш другите как снимат. <_< 

 

Важното е да се ляля да хабим въздуха .....

От всичко останало в телефона съм супер доволен, освен от липсата на жак и от резолюцията.

Работи бързо, не забива или не се е случвало досега, има супер много апликации 

Доста хлъзгав е без калъф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, Wizi said:

 

Ако си свикнал на Андроид един iPhone най-вероятно ще ти скъса нервичките докато се нагодиш - и обратното, разбира се. Просто начина на работа и самата концепция се разминава коренно! 

 

Имам опит с 4ката. Досадничко е свързването с компютъра, но пък Cloud-а на Епъл е в пъти по-добър и юзър фриендли. Може да имам проблеми да го свържа с телевизора, но това упражнение почти не ми се налага. Айфона ще трябва откъм връзка с други устройства основно да пуска музика в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fitil4o Мне, просто много неща са хубави докато не ги съпоставиш 1:1 с нещо подобно и видиш реално как седят нещата. 

 

За мен камерата на iPhone си е изостанал цяла генерация назад във времето. 

Just now, Vonko said:

Имам опит с 4ката. Досадничко е свързването с компютъра, но пък Cloud-а на Епъл е в пъти по-добър и юзър фриендли. Може да имам проблеми да го свържа с телевизора, но това упражнение почти не ми се налага. Айфона ще трябва откъм връзка с други устройства основно да пуска музика в колата.

 

Излишно е да говорим каквото и да е било, ако не се ползва Макинтош от другата страна. Единствено тогава "магията" се получава и кефът е безумен. Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, Wizi said:

За мен камерата на iPhone си е изостанал цяла генерация назад във времето. 

Да , дори и на седмицата и именно това ме дразни. Пак казвам,не, че камерата не става , просто ако телефона струваше 600 лева нямаше да има драма, но той струва 1.4К и в същото време ти дават адски изостанала камаера.

 

Същото нещо е и с екрана.

И със Безжичното зареждане.

 

Това се сещам засега

 

Телефона е супер и е адски юзър френдли и бърз и ме кефи. Билд куалитито и дори непромененият дизайн ме кефят.

5 minutes ago, Wizi said:

Мне, просто много неща са хубави докато не ги съпоставиш 1:1 с нещо подобно и видиш реално как седят нещата. 

Снимам си често кучето, то е много енергично и постоянно се движи. МИ половината снимки са извън фокус ....

Такова нещо преди не съм усещал, всичко е било кристално ясно. И това на телефон от Август 2015 година... 

Слънчеви неподвижни пейзажчета всеки телефон може да снима.

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fitil4o написа:

Снимам си често кучето, то е много енергично и постоянно се движи. МИ половината снимки са извън фокус ....

Хората с огледално рефлексни апарати мажат, ти искаш телефон да не го прави. Андроид за 400 лв приема/отказва разговор, по неогово усмотрение, при носене в джоба. И това не било дефект, найс а?

Звъниш на детето, телефона ти затваря и никъде не му оставя белег за неприет разговор, или ти отваря и никой не говори. Евем ти самсунека евтин.

Решението било:3617.png

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, martinich said:

Андройд за 400 лв се приема/отказва разговор при носене в джоба. И това не било дефект, найс а?

Ми като си тнкач, така ше е.Що не си купИ С7

После аз съм тънил, че не си купих вратата вместо нормалния

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото единия ползвател е 6-ти клас, другия е на 75 години и чете само новини на апарата. Ей за такъв чорук става въпрос.http://www.emag.bg/smartfon-samsung-galaxy-j7-2016-16gb-black-sm-j710fzknbgl/pd/D198B2BBM/#Black

Последния ми телефон, който не беше ябълка беше нокия Е72 и мисля да не изневерявам на плодзеленчука.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да взимам страна споделям нещо към Марто - преди 2 години, двама приятели с "ябълка" изпищяха че устройствата им пращат празни смс-и на контакти от книгата в прозволни моменти - в джоба, нощно време и т.н. Така че и двете системи си имат своите дефекти...

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Първия ми телефон с цветен дисплей беше самсунг. Много красива машинка, лека, абе кеф отвсякъде. Като паднеше батерията с една чертичка устройството имаше навика всеки път да се гаси само като получа входящо обаждане. При повторно включване на апарата никаква следа кой ти е звънял, а отсрещната страна е възприела все едно си затворил нарочно. 

Иначе като джаджи са страхотни, стават все по- изпипани и пълни с функции. Ама кел файда като все още създават проблеми с основното си приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е просто - когато батерията е слаба системата работи обаче при позвъняване напрежението пропада и системата се рестартира. Понеже обаждането е изчезнало, напрежението на батерията се е повишило и системата зарежда ама пак няма ток да проведе разговор. Естествено като се рестартира няма как да запише че събитието е пропуснато.
Абсолютно нормално нещо което ще се случи на абсолютно всяко устройство от кой да е производител. Решенията са две - смяна на батерията с нова или прекалибриране на показанията на зареждането така че при това ниво вместо 1 чертичка да показва 0 (празен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Fitil4o написа:

Коя Лумия? 

Аз говоря за 950.

 

Упс, мислех, че е 930, моя грешка...  950 е с по-добри характеристики от 930, но чак пък много, много по-добра от 7 едва ли, по-скоро си предубеден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лумиите са много хубави устройства! Трябва ли ти телефон за разховори, снимки, нет и нормалните приложения(фейсове, вайбъри...) са супер! Обаче потрябва ли ти по-специфично приложение и го духаш! Имал съм 930, 1520, 950 и още някаква ма не я помня, че беше преди доста време... Лично аз се блазня за hp elite  да го пробвам, но ше се въздържа засега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормални приложения....аз нямам фейс, но ползвам навигация..... Един скапан Шазам не може да се инсталира от майкрософт стора един месец, все някакви бъгове....И това през 2016-та година.

Един познат имам ненормален на тема майкрософт, само той остана фен на тези устройства....не знам колко Б4-ки им е оставил за.... Сега Майкрософт обявиха, че смартфона е мъртъв и щели да правят сърфейси вместо телефони. Той и това ще си купи....щото андроид съкс, а ай-нещата са за смотаняци......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, TiL said:

Лумиите са много хубави устройства!

Кажи как снима 950-тка, без да нагласяш и обработваш нищо. Вадиш от джоба задъжайки копчето тя се е пуснала вече и цъкаш с дедикейтед бутона.

 

 Месинджъра и Фейса са гоМно на Уинфон:)

 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си праФ, автора спряга и Уиндоус Фоун :) 

 

От друга страна, колкото и да осмивате мнението ми, камерата на пипона съква :) и това е неоспорим факт.

За да не съм голословен, от линка на Уизи:

 

Quote

What surprised me the most is how the iPhone now feels a generation behind. It was harder to see last year when we pit the iPhone 7 against the Pixel and the less capable S7. But the S8, along with the Pixel and the G6, illuminates the extent to which Apple has fallen behind

 

Редактирано от Fitil4o
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми разясните ли какво означава 12 месеца международна гаранция от обяви като тази:

 

https://www.olx.bg/ad/iphone-7-plus-32gb-garantsiya-fabrichno-otklyucheni-ID6Hqq7.html#f195f68078

 

Звучи ми като нещо, което не работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, robobug написа:

Нормални приложения....аз нямам фейс, но ползвам навигация..... Един скапан Шазам не може да се инсталира от майкрософт стора един месец, все някакви бъгове....И това през 2016-та година.

Един познат имам ненормален на тема майкрософт, само той остана фен на тези устройства....не знам колко Б4-ки им е оставил за.... Сега Майкрософт обявиха, че смартфона е мъртъв и щели да правят сърфейси вместо телефони. Той и това ще си купи....щото андроид съкс, а ай-нещата са за смотаняци......

 

Честно казано съм нямал ядове с шазами, навигации и фейсове... проблема ми беше, че не можех да намеря читав софтуер за камерите в залата, който да работи на добра резолюция... Въпреки това си я обичах до последно лумията, но падна на улицата по лице :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Vonko написа:

Звучи ми като нещо, което не работи...

Oзначава, че апарата е купен от вън и има 12 месечна гаранция от Апъл. До колкото знам Криетив център я уважават, без значение че не е купено от тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че уважават. Гаранцията може да се провери супер лесно само по сериен номер в сайта на Епъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесах телефон, iphone 7+ 128 неразпечатан с 1 година международна гаранция. Може ли да ми кажете къде да проверя за всеки случай дали е валидна гаранцията, имам ИМЕЙ номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тук: https://checkcoverage.apple.com/maintenance но в момента пише, ченещо не бачка

 

иначе гугъл би отговорил на въпроса "warranty check on iphone" с учудваща изчерпателност

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

И на мен ми излизаше само това.

 

Ако го проверя там това дава ли ми сигурност, че телефона не е реплика?

 

 

Не знам колко е достоверна в този сайт информацията, но пише, че гаранцията е изтекла:

 

http://www.imeipro.info

 

Brand: Apple
Phone model: iPhone 7 Plus A1784
Serial number: F2LT8FC6HFYD
Estimated manufacture date: February 19, 2017
Estimated phone age: 3 month(s) 1 day(s)
Tech support: ACTIVE
Warranty: EXPIRED
Find my iPhone: OFF
iCLoud status*: CLEAN
Blacklist status**: CLEAN
Редактирано от Vonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...