Jump to content

Color fis display audi a4 b6


Daniel93

Recommended Posts

Колега, няма нужда да обясняваш защо цената е такава каквато е. Свободният пазар си има закони които не могат да бъдат нарушени. Когато има недостатък, цената се вдига. Аз съм човека който ти предложи по телефона 600 лв. за устройство без монтаж преди месец, понеже беше споменал че един от клиентите ти си е продал колата по време на дългото чакане за 12-тата партида. И въпреки че не успяхме да направим зделка тогава, ако вече не бях поръчал от руснака, бих платил тези пари и сега ако знам че мога да го имам утре.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Така е, аз повече имах предвид прокламирането, че в партиите са някакви бесни цени, което не беше истината. За свободнитре продажби вече е друго, тогава момчето постави тези условия, продаде се веднага, а дори още не съм ги взел от митници и не съм му го пратил. След това имаше друг човек, той пък искаше 580лв, също веднага се препродаде, като за тяхните бройки те си преценят и някой от тях също могат да монтират. Единствено ме свързва това, че всеки предпочита аз да му го продам вместо да се занимава, и негативите покрай мненията остават за мен... Но това са все неща, които всеки си преценя според ситуацията и аз нямам тежест над тях. Имам само към бройките, които съм взел аз с цел препродаване в бъдеще, защото вече имам дисплей отдавна и ги купувам само и единствено с тази цел :)

Редактирано от dpapazoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой ако иска да се пробва сам да си направи и има познания с ардуино, не е същото, ама .. - https://uk-mkivs.net/topic/633561-homemade-fis-control/ 

Редактирано от simoV49
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Интересна е идеята, ама никъде не виждам изпълнението

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Ардуино хоби проект и не е много подходящ за целта според мен. Интересен е за начинаещи, но крие риск да си изгориш таблото ако си начинаещ. За напреднали е прекалено скучен - Ардуиното е велосипед с помощни колела. За професионалист пък да го направи срещу заплащане е много работа и ще излезе доста скъпо. В крайна сметка даже и да се направи няма много функции и използва екрана на таблото.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Толкова ли е трудно за изработка ? Може ли да изкара AFR на фиса ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но трябва да намериш някой да ти го направи, или да си го направиш сам. Защо не си сложиш една китайска мултимедия и не го го изкараш през Torque? Ще ти излезе горе-долу колкото ColorMFA. Виж клипчето как съм го направил аз в тази тема, малко по-нагоре:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT С Рнс-е съм и ми харесва.Не ми се сменя с китайски навигации, а и доколкото знам Torque опреснява бавно и не е много надеждно.Иначе тая андроидска мултимедия добре ли ще свири Bose-то с нея ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях със Симфони преди това и никога не съм имал Боуз. Торка понякога се свързва на по-висока скорост и опресняването е почти моментално, както е на клипа. Друг път има забавяне от около половин секунда, което е забележимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на труда и търпението на колегата CVT, когото изтормозих с въпроси,  съм пресен ползвател на Китайска Андроид Мултимедия. Не че няма недостатъци, но аз очаквах да има повече. Работи отлично, качеството на музиката надмина очакванията ми.... Torque също като при него работи с леко изоставане, толкова, че да се забележи.   

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че при мен причината е ОБД2 адаптера. Използвам ЕЛМ327 закупен от продаваник за 15 лв. с доставката. За тези пари е ясно че ще е бавен. Иначе Bлутут протокола има стотици пъти по-голям капацитет и бързина от колкото е нужеш в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един сайт който ги сравнява. Според тях най-бързия е този: цък!

Той също е и най-евтиния в списъка, разбира се с изключение на ЕЛМ327.

Ето и сайта: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По темата: разпращането на 13-тата партида започна! :eusa_dance:

Първи тези които поръчали монтаж в Москве.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ама ти ли го пита кога ще дойде, или той сам ти писа да ти каже?

 

Аз съм по обикновената поща, така че може би ще съм от най-последните. Мисля че работи по държави - първо изпрати на всички руснаци, сега гледам че се е захванал с украинците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 08 апр 2019, 09:05 DirtyliMe казА: " принял, на неделе поедет твой заказ ". Е да, ама не:hilezh:.

Ватенките им трябват поне още три революциЙ и пет бащици, за да имат някъв поне минимален шанс за оправия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...