Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

То и 110 може да не му трябва, зависи от екстрите, но реално от 95 нагоре всичко става, стига да се побира в коша :) Стартовия ток, ако не се лъжа по книжка е 530 или нещо подобно, но определено с 800+ или 900+ е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега съм с оригиналния който е 110ач но не е с всички екстри колата ааа този който писах ми се връзва на 136лв с върнат стар и 2 г гаранця което май е страшна оферта и мисля да го взема пък ще видим колко ще се справя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтиният само да не те остави и някъде, но на мен не ми се вярва да е толкова лош. Цената му е повече от два пъти по тънка, така че ти решаваш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега взимай този цената му е доста добра щом е нов и с гаранция и не е някаква неизвестна марка според мен няма проблем  а до това с препоръките за най-правилно нали всички знаем в das auto смяна на вериги на 3,0tdi ,че е 4900лв а в алтернативни сервизи с не лоши части по 2К така ,че всеки решава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа че Макскар не дават гаранция за Варта 110 ако не е АГМ на А6. Поне Банер продават за 250 лв с 2 години гаранция.

Аз започнах да споря с тях че оригиналния ми е Варта 110 и НЕ е АГМ ама никой не слуша.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Petur997 написа:

Колега взимай този цената му е доста добра щом е нов и с гаранция и не е някаква неизвестна марка според мен няма проблем  а до това с препоръките за най-правилно нали всички знаем в das auto смяна на вериги на 3,0tdi ,че е 4900лв а в алтернативни сервизи с не лоши части по 2К така ,че всеки решава .

Че те в ауди искат по малко ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може докато се вика   мозък на мехатрониката   ,  и не се прави правилна диагностика  , слага се какво да е масло ..   така ще се страда от псевдо сервизи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, че си насаждам преден парктроник и ми трябва +12в сигнал от задна скорост, някой има ли представа откъде да го взема около волана или в коша отпреде? Също така ми трябва и 12в след запалване, ама това лесно ще си го хвана... :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да китайски само със звук и с една схемичка съм си го направил да работи заедно със задната и след това да държи още 30сек и да се изключва. А къде е тоз централ електрик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще взимам 19 цола джанти обаче ми се ще да сменя пружините защото предполагам знаете, че стои висока. Има ли някой от вас който случайно продава или би могъл да ме насочи от къде и как. Колата е авант. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нирмално ли е да ми се запотява така стъклото отвън, климатика е на 21 градуса на ауто а запотеното става винаги там и леко в дясно има същото петно, и е от външната страна на стъклото

ED2CCA11-8F2F-4BB0-8F6B-8723272EF346.jpeg

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естесвено, ако духа студен въздух по челното стъкло ще се запотява, така е на всяка кола.

От какво е това износване по носачите, ясно че упира при пълен ляв/десен ама чак толкова не.

cd6baa5b6520f60be525b6a04c4df3de.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...