Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Нивото падна рязко. Когато питаш във форум, първо можеш да се информираш и сам с търсачка, а след това да очакваш всякакви отговори, като си отсееш стойностната информация за теб!

Нямаш време, защо си мислиш, че ние седим и чакаме само някой с дърт кош като нашите, да е в първата си отрезвителна седмица с колата и да зададе въпроси, на които е отговаряно милион пъти, не само в този, а и в чужди форуми?

И въпроси: ако автоматика си го карам на ръчка и има ли някой да е направил 450 000 на ръчен режим :hilezh: и да има, не вярвам някой да си признае за такива върхови постижения.

Само високо-интелектуални ли очакваше?

Пък сте и двама, ние ви отговаряме, на вас не ви харесват отговорите и си мислите, че ви лъжем ли? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, kpematop said:

TDI V6 трябва да гори 11-13 лятото и до 15 зимата. При -20 може и 17 да понагорва.

 

Един (тъп) въпрос като стана дума за разход.

Възможно ли е ASB чипнато на 290 кс да гори 8 - 8.5 в града? Ама май с изстъргано абсолютно всичко отдолу ...

Че нещо един приятел ми обяснява как на братовчед му толкова му горяла ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Dan4ote В наше, демек Шумен. Е колите не са на брой колкото във ваше, но моята тука си гори 12 ...

 

@petio_venkov На колонка толкова му вадела.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дава CDUC 245 коня осем на сто като ходя на работа по България и околовръстното със спокойно каране и  старт стоп. Не е невъзможно по принцип ама без старт стоп като седиш два светофара на едно кръстовище и се променят цифрите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Gangbango написа:

Аз ви питам като нормален човек, вие ми се правите на философи! Дървари! Както и с предишния автомобил, така и с тоя, всичко ще си решавам с чуждите форуми. Там питаш и ти казват, тука питаш и всички ти обясняват колко си тъп.

Милене, знам, че и ти скочи на Аудито от АФН-а ;)  Не се прави, че не си мъчил и ти схеми да ти гори колкото може по-малко ;) Рокфелеровци........

Вaско, ти ли си бе ? Aз не го кaзвaм в преносен смисъл. Сегa ще видиш колко тегaвa зa поддръжкa е тaзи колa, в срaвнение с Пaсaтa. Дa ме беше попитaл преди дa скочиш, щях дa ти опишa нaкрaтко зa кaкво стaвa въпрос. Икономия от този мотор не можеш дa очaквaш в грaдa и нa къси рaзстояния, сaмо нa дълго и то aко не я юркaш много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, royce said:

 

Един (тъп) въпрос като стана дума за разход.

Възможно ли е ASB чипнато на 290 кс да гори 8 - 8.5 в града? Ама май с изстъргано абсолютно всичко отдолу ...

Че нещо един приятел ми обяснява как на братовчед му толкова му горяла ...

Може 8 в града на 100, но, ако говорим за масло :D Този трябва да живее на Южната дъга или в някое село с 5 човека, една улица, без светофари и да си джитка с 90...

И да не дава газ въобще. 290 коня, върви много повече и гори 30% по-малко, нали? Дали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен, ми е ясно, че за тия коне требе зоб, и като е по-мощна и дава газ няма как да не гори. Ама викам да питам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета , някой има ли наблюдения за маслото AMSOIL 5w30. Ако може някой който е запознат да изкаже мнение дали е топлова хубаво колко то изкарват или да слагам castrol EDGE FST Titanium LL 5W-30. Мерси :).

Редактирано от beast1122
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за MMI 3G  А6 C6 къде мога да намеря на въртящото копче отгоре бутончето(капачето)?

 

Намерих :)

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, beast1122 said:

Здравейте момчета , някой има ли наблюдения за маслото AMSOIL 5w30. Ако може някой който е запознат да изкаже мнение дали е топлова хубаво колко то изкарват или да слагам castrol EDGE FST Titanium LL 5W-30. Мерси :).

То кастрола може и да е хубав, ако е оригинален. Сложи си Бардалче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, alexxk написа:

@sunshai Взе фейслифт 2.0 тди ли? Похвали се :)

Да...неочаквано и за мен рязък завой към дизела 170кс  :hilezh:, 2ри ден каране не смея да се похваля :flehan:,на 122км (проверих я в  Порше),колата е свежарка.

А6.jpg

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, sunshai said:

Да...неочаквано и за мен рязък завой към дизела 170кс  :hilezh:, 2ри ден каране не смея да се похваля :flehan:,на 122км (проверих я в  Порше),колата е свежарка.

А6.jpg

От карлово ли я колата братле. Виждал съм я 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/16/2018 at 12:17, sunshai написа:

Цитиране на предходно мнение!

Познавам хората от автокъщата. Точни са и колите са им безкомпромисни. Честито и безаварийно ! 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При каране на задна и натискане на спирачката имам зверско скърцане? Някакви идей от какво може да е, при нормално каране няма шумове.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/15/2018 at 12:45, royce написа:

 

Един (тъп) въпрос като стана дума за разход.

Възможно ли е ASB чипнато на 290 кс да гори 8 - 8.5 в града? Ама май с изстъргано абсолютно всичко отдолу ...

Че нещо един приятел ми обяснява как на братовчед му толкова му горяла ...

Може да   има разхода е за 50км :)   ..   стига бе хора никой не може да направи по нисък разход от заводско обявения такъв :) защото дори и той е занижен заради CO2 то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега...зависи, къде се кара, колко и така нататък. Ако се движи по околовръстни, или не в час пик (а и Шумен не е никак голям), е напълно възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.09.2018 г. at 8:21, alexxk написа:

Уникална е, но със сигурност си и удвоил бюджета, че преди пращаше за 11-12к обяви :) 

Ами след няколко дни гледане на обяви на коли в България и Европа  реших че май ще е по добре да се напъна за нещо по ново...смисъл километрите ме привлякоха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...