Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Всичко е по приоритет,камера за заден ход,тв тунер и след това фарове :), в Ибей е пълно само пара да има :hilezh:

Имам въпрос,понеже това ми е 1вата кола автомат и не съм наясно трябва ли на светофар докато чакам на червено да да я слагам на неутрална или да си стои на директна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седиш на директна задължително. На N не върти маслото вътре и я скапваш. 4F е като лего за ретрофити, най-много някой CP да трябва да махнеш от там нагоре става вече мазня страшна :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, N1995 написа:

Седиш на директна задължително. На N не върти маслото вътре и я скапваш. 4F е като лего за ретрофити, най-много някой CP да трябва да махнеш от там нагоре става вече мазня страшна :( 

Разбрах за скоростите,мисля да бодна един Андроид хибрид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директна, не се затормозявай с някакви тънки сметки как да пазиш автомата. Карай смело, щом е на тия километри, смени едно масло и не се притеснявай, има още живот :) 

 

ПП аз пак да питам за името на автокъщата, че А6ца нов внос, от търговци, на тия километри е някъв прецедент.

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вангел Янев-Ани...нещо такова беше:nixweiss:,маслото на скоростите е сменяно 2016 и има някакъв софт ъпдейт ,повече незнам и ся се чудя да сменям ли маслото на скоростите или да не пипам...:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.09.2018 г. at 11:50, OvivO написа:

това не ви ли е от жабката или от десен капак на бушоните като се отвори пасажерската врата? Този капак му сложих вътре нещо да го надига и уплътнява и изчезна един шум.

Също като отвориш вратата в предната ѝ част на нивото на кръстта има една черна пластмаса малка - и тя понякога шуми.

Не съм сигурен дали там има бушони, но ще проверя. От към шофьорската има, под капака има и в багажника от дясната страна има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушони има до жабката от към пасажерската врата. При мен има хлопане някво ама немога да хвана точно от вратата ли е или от жабката, доста е дразнещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има капак там откъм пасажерската врата. Тази кола е пълна с бушони :)

ако се надигне в центъра капака, като се пъхне нещо дебело и се затвори после, шумът изчезва. Поне при мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голяма драма с тази "директна"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 3,0 тди водната помпа, заедно с пистовия ремък ли се сменя и къде се намира, че съм решил да събирам частите за пистов и ангренажен ремък, да знам какво да взимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, OvivO said:

Има капак там откъм пасажерската врата. Тази кола е пълна с бушони :)

ако се надигне в центъра капака, като се пъхне нещо дебело и се затвори после, шумът изчезва. Поне при мен

На моята махнах капака и като карах пак си хлопаше, явно е от другаде :nixweiss: може и от вратата да е ама как да го хвана не знам 

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Конти има цял сет пистов ремък с ролки,ангренажен ремък с ролка,водната помпа може каквато марка искаш да вземеш например на Хепу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е капакът, а понякога тропа и тази пластмаса отпред на пасажерската врата.

ако не е от тях двете - жабката.

8F91C799-AF1A-4AFF-9B2F-30EA94B9DA73.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой знае ли как се ъпдейтва  ММИ 3G HIGH е ,която има отпред място за 2 броя SD карти.Въпросът ми е как се ъпдейтва навигационната карта и как сме обновява цялостния софтуер.

 

На 13.09.2018 г. at 14:43, ivo.petkov написа:

 

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nikola_RS: точно и аз това щях да питам, някой има ли линк към карти 2018 за MMI 3G и дали всички ще станат и на А4 2013, за един приятел искам да ги запиша.

По същия начин ли стават като при мен за 2G - ръгаш диска и то си се ъпдейтва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко викаш Кико , ако не е тоо герой да рови по колите нема да стане А?

И що нема тук една подобна тема от тее спебиалисти и  трябва да се рови при блядовета, където естествено всичко е безплатно?

http://www.audi-club.ru/forums/multimedia-i-avtozvuk.156/

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...