Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Преди да отида на разходката изгасна, явно се е справила с регенерацията, сега чакам да светне, за да осъществя разходката хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така стана и при мен. Светна вечерта на прибиране от работа. Докато се прибера я сръчках на спортния режим по светофарите и на следващия ден тръгнах за кръгчето, но вече не светеше дпф-а. Въпреки това го направих и вече година няма проблеми с дпф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, EHKOB написа:

Преди да отида на разходката изгасна, явно се е справила с регенерацията, сега чакам да светне, за да осъществя разходката хаха

Карай на 4 с 80  25 км, нищо че  е изгаснал пак ще светне  аз така се наиграх втория  път като светне може и да не угасне  ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не е светкала ама ще я разходя малко, въпреки, че дори и да светне знам, че може да се направи регенерация през компа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , 

Имам Ауди A6 , 2010г. дизел ,седан A6 (4F,C6 facelift 2008) 2.7 TDI V6 (190 Hp) quatro Tiptronic DPF.

Имам следния проблем , от преди повече година багажника ми спря да се отключва от “централното заключване “, смисъл - не се управлява по никакъв начин , ЕДИНСТВЕНО само от дистанционното мога да го отворя , но големият проблем стана преди два дни когато се оказа че вече и от дистанционното не мога да отворя....! 

Т. Е. вече няма отваряне !.....

Огромни благодарности ако някой ме по съветва какво да направя , или пък към кой сервиз да се обърна !

 

 Благодаря предварително!!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, следния въпрос...

Днес смених модул j520 4f0907280A, имах съмнения, че не работи коректно, имаше грешка от 2012 год, която не се изтриваше. След смяната обаче се появи следната грешка 02095 - component protection active 000 - -.

Разбирам, че е предизвикана от разликите в записаните километри в модула, но има ли начин да изчистя тази грешка и как? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм оглушал ако това питаш хахах а за грешки няма как да видя, нямам vcds. Помня, че преди година ми го направи същото и при следващото палене се оправи сама. Надявам се после като я запаля да е наред. Има ли как да ресетна модул или нещо с вадене и вкарване на букса примерно или да е бушон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рестарни мми- то през бутоните.

Quote

Audi MMI force restart procedure – 2G & 3G

Locate button:

SETUP button big control knob

upper-right

soft button

Press and hold those button at the same time. After two seconds release buttons. Audi MMI screen will go black for few seconds and system will reboot.

 

 

Редактирано от soult@ker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около седмица имах същия случай.Никакъв звук на никакъв източник.Гасих и палих 2-3 пъти и нищо.При следващото палене след около час,само се оправи.Иди го разбери какво се случва:gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...