Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Ама нямам диск хаха от къде да си набавя иии другия проблем е, че понякога когато слушам музика сд-то спира да работи и изписва cd unreadable дали това е проблем, рядко го прави но се случва главно ме интересува модула на блутута дали се ъпдейтва с нови версии

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, оставяш я на контакт, но не пипаш нищо друго. Нито стъкла, нито други консуматори.

Моята няма блутут и ъпдейта става за около 30-40 мин., но с блутута знам че е около 2 часа. Така че, не е лошо да се закачи зарядно към колата по време на ъпдейта.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, EHKOB написа:

Приемливо е ама все пак ще видя и от сервиза какво ще ми препоръчат.

АТЕ, zimmermann и т.н. масовки, колата е твоя не се оставяй сляпо да ти препоръчват 😉

Там нещата са много навързани като цяло и реално никак не е ясно дали това което даден сервиз препоръчва е реално добро и подходящо и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, P_PETKOV said:

АТЕ, zimmermann и т.н. масовки, колата е твоя не се оставяй сляпо да ти препоръчват 😉

Там нещата са много навързани като цяло и реално никак не е ясно дали това което даден сервиз препоръчва е реално добро и подходящо и т.н.

Човека със сервиза ми е приятел така че каквото ми препоръча ще е адекватно според неговото мнение няма ама все пак и аз горе долу да знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е друга бира, но аз лично бих избягвал масовките и каквито и да е дупчени дискове. Другата опция е да заложил на ОЕМ дискове... оня ден имаше в ибей задни на 330мм за доста къси пари може би около 100лв на диск с доставката до Бг 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки сам си решава, но често от търговец в ибей можеш да получиш по добра гаранция отколкото от Български търговец... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

ТV тунер с номер: 4f0919129d дали поддържа MPEG4 формат и има ли вариант да възпроизведе TV? В момента имам само звук, но не и картина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.olx.bg/ad/audi-audi-diskove-za-apdeyt-na-mmi-2g-do-posledna-versiya-5570-CID360-ID7Crzi.html

някой знае ли нещо за продавача дали мога да се доверя на тези дискове и това ли е последната версия на ъпдейта и има ли значение, че съм с малкия червен дисплей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин забелязвам че в стоповете има вода, до сега не се е случило подобно, знам че стоповете са болна тема, но незнам как мога да ги поправям, силикон или ново подобно по силно оплътнение?

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е наясно с тия Мми ъпдейти да помогне? Не знам как да видя коя версия е моята и как да разбера кой ъпдейт е за нея с малкия червен дисплей съм с dsp и всички бутони на мми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава търсиш тунер с мпег4, твоя явно го няма щом имаш само звук.

 

 

Не знам каква е логиката с буква с накрая да поддържа мпег4 а твоя с d да е мпег2, най-добре да пробваш преди да купуваш за да не хвърляш пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

младежи, къде мога да си сменя предното челно стъкло с онова, което леко лилавее, изглежда много добре, вероятно е атермично. Някой ако знае и ориентировъчна цена.

Моето си е здраво, но е абсолютно прозрачно и си е оригиналното - има доста малки точици и на слънце си личат.

На Цецо Дброс видях, че му бе с такова стъкло тунека коНби

В коВра някак не ми се ходи...

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не си махай оригиналното стъкло без основателна причина. Ако имаш драскотинки в Пловдив има едни ги полират за 60лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз говоря за оригинално лилавеещо :) не знам дали си гледал на Цецо колата от дброс, която продаде наскоро. Тя бе с такова.

Нещо подобно е, не намирам сега добра снимка:

viber image.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...