Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Здравейте, колеги 🙂
Проблема е следния вибрациии отпред, които се усещат в купето. Забелязах , че като я запаля на студено и започне да загрява намаляват. Видях , че се получава между 800-1000 оборота при подаването на газ! Някой съвътче да даде от какво може да е ?? Благодаря
Audi A6 4f 2006г. 233кс ... Дюзи в норма подгревна свещ сменена ... Някой тампон ли ще е , ако може съвет !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Удар няма само като е студена докато загрее я има и после изчезва . И при леко подаване на място ли ще е между 1 и 2 скорост точно в тия обороти го има само .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте инфо къде оставяте колата за смяна на маслото на кутията?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.09.2019 г. at 9:52, CVT написа:

 

Реалната грешка е само една - казва ти че дистроника е дефектен. Втората е само обяснение че им грешка. Ако си работи трий грешките и си карай, ако не - сменяй го или го ремонтирай.

 

Колегата май се оказа прав! .... Днес ходих до един "сателитен" сервиз на порше да видя какъв точно е проблема. Все се надявах да е нещо по захранване, букси и т.н., но уви, и там казаха че сензора е за смяна. Нямало проблем да ми сложат друг стига да имам документ. Нов е 4200 и нещо си лева. Най добре било да си взема от ebay стига да е работещ. След като е от ибей и плащане през нета, нямало проблем с монтиране, component protection, калибрация и т.н. Време за процедура около 1 час и 30 мин.

До тук добре.... това което ме притесни е че никога не съм пазарувал от ebay, казаха че трябвало парт номера да е едно към едно барабар с последната буква - а ги гледах с различни букви накрая. Някой ако му изпадне такъв сензор, или случайно мерне из нета нека да свирака моля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ги номерата: Part No SW: 4F0 910 561 C    HW: 4F0 907 561 B

 

 

Just now, CVT написа:

Търси и в полския ибей: цък! Доста части съм намирал там на значително по-ниски цени.

 

Точно там в тоя сайт намерих на доста прилични цени, но как стоят нещата с пазаруването от там изобщо? Би ли споделил моля?

Номерата са от VCDS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, ама точно затова е Гугъл Транслейт. Ако пишеш прости и кратки изречения без да навлизаш в реторика, ще ги преведе правилно и спокойно можеш да си комуникираш с продавача.

 

Доставката излиза около 20-30 лева, пристига за по-малко от седмица.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих един тука в олх но не се ориентирам с номерата и незнам дали ще стане. Някой с програма за съвместимост да помага.

20191013_090613.jpg

Не знам защо на този няма първия номер 4f0910561c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте!

В крайна сметка, сложих амбиентно осветление. 

Всичко работи с изключение на шофьорското огледало, не може да се мести/настройва/. Пасажерското огледало работи.

Модулите са 4f0959793E на шофьорската врата и 4f0959792E на пасажерската врата.

Кодинга и на двата модула е еднакъв  и е 0000622.

НЯкой да се е сблъсквал с такъв проблем?

Някаква идея?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.10.2019 г. at 14:48, djuni_ibiza написа:

Колеги някой да знае нонера на капака отзад в ляво на тонколоната? 3c909b3d403f6903073615502b039887.jpg

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

 

Пукната надупчена решетка може да се свали и да се надигне, така че да няма никъде хлътнало и да си пасне по пукнатото. Ще личи че е пукната само ако я гледаш от 10 сантиметра, тъй като контраста на дупките скрива пукнатината.

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщносъ за тази идея се сетих и аз но все пак май ще се наложи да се залепи с нещо, защото по някога в най малкия допир ще се разместват пластмасите и пак ще е същото, с канаколит няма да е за дълго и здравословно за пластмасата, имаше едни специални лепила на локтайт едно време ги рекламираха, трябва да намеря нещо подобно, а за да поправя това трябва да сваля цялата кора или?

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я лепи. Сложиш ли каноколит ще избие от другата страна и ще стане много по-лошо. Ако не я риташ пак никога няма хлътне само от затваряне на вратата, от каране или от музиката.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво лепило лепите тея лайсни към кората?52a04459a9e826c4bcc4e50f628d86e1.jpg

Аз ги залепих с товс лепило още на 2 рия ден когато купих колата преди 1 година, до момента няма мърдане, купих го от Баухаус доста е смулиста и гъвкава. e9c5afe75c55909365b2f853cf1208c6.jpg

 

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 

 

 

Не я лепи. Сложиш ли каноколит ще избие от другата страна и ще стане много по-лошо. Ако не я риташ пак никога няма хлътне само затваряне на вратата, от каране или от музиката.
 
Да но имам малки деца и основно тези мои мили деца е направиха тази беля.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...