Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Колеги немога да засичам, тоест немога да разбера дали трябва да доливам хидравлично масло или не, тъй като нищо немога да разбера от тази щека, когато колата е студена е така на минимум 20 гдадуса, и когато колата е като скара загряла пак е на 20 градуса, кога и как да засичам това ниво и дали се налага да доливам? До момента нямам никакви ядове с сервото просто проверих и това е резултата. ed9f98912246f7684fd16b323bd87ff7.jpg

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото деление е когато гледаш нивото без да е карана колата маслото на хидравликата е студено (20 градуса). Второто деление е, когато гледаш нивото при загряло масло на хидравликата. Когато е горещо, маслото се разширява и повишава обема си.
Когато е студено трябва да ти е между първия min <> max.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забелязвам че шофьорската врата ми е малко паднала, как е възможно да се повдига? 818818bb410ec78745239c08da42af11.jpgc3b82727365386a7b237a51f82b17692.jpg

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,отдавна не съм влизал във форума.Скоро смених предните въздушни възглавници със нови,дясната беше здрава но реших да сменя и двете ,та ако някой проявява интерес ги продавам ,имам и една задна възглавница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sa6o977 написа:

Здравейте колеги,отдавна не съм влизал във форума.Скоро смених предните въздушни възглавници със нови,дясната беше здрава но реших да сменя и двете ,та ако някой проявява интерес ги продавам ,имам и една задна възглавница.

Че те предните не са ли амортисьор и възлгавница в едно? Поне при мен са така доклолкото знам. Не съм с олроуд но съм с въздушно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

👌

Я да Ви питам за мнение. Имам няколко деруги по колата и се чудя това https://paint2fix.com/en/touch-up-paint-kit/audi-a6-avant-quartz-grey-metallic-ly7g-touch-up-paint/ дали ще свърши работа? Някой ако има инфо да сподели моля.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах че при заключена кола и отворен прозорец ако бръкна с ръка през прозореца алармата се вклюва веднага защото явно сензорите засичат движението вътре. Обаче от вън не става, нито с ритане, удряне или дърпане на дръжките на вратата, алармата не се вклчва, това нормално ли е или сензорите за отвън не работят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш обемни датчици в купето - те я задействат като бръкнеш с ръка. Дръжките нямат датчик че ги дърпат. С ритане и удряне не става (това не е човек), но пробвай да я дигнеш с крика - би трябвало да се задейства и тогава.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... Мислех си че с докосване става понеже съм виждал коли където само като ги пипнеш леко и веднага почват да свират...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля тоя комплект по горе да поръчам и ще пиша дали има ефект.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си поръчал по точен код на боята оригинално, не става супер, но за дребни точки е добре.

https://www.amazon.de/Original-Audi-Lackstift-Scubablau-Metallic/dp/B00EZOWE4W

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бояджия си трябва, ако искаш да е супер и то добър, че пак не е гаранция :)

А иначе става най-вече да не те дразни и след като си заведеш щетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойто е по точен код на боята.

Въпреки че боята на колата не е като преди 9 години, когато е излязла от магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mindburn: сподели как се е получило, когато го приложиш. Аз вече споделих, че с оригиналните ефектът е посредствен и си личи доволно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, n0pain0gain said:

Ясно... Мислех си че с докосване става понеже съм виждал коли където само като ги пипнеш леко и веднага почват да свират...

Това е ако алармата има шоков датчик, отделно самия шоков датчик може да се настройва при колко силен удар да се настройва. Не знам при 4ф-ките дали има и кюдали може да се настройва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Mindburn написа:

Че те предните не са ли амортисьор и възлгавница в едно? Поне при мен са така доклолкото знам. Не съм с олроуд но съм с въздушно.

Със амортисьор са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.10.2019 г. at 17:50, CVT написа:

Търси и в полския ибей: цък! Доста части съм намирал там на значително по-ниски цени.

 

Днес поръчах един от там на доста прилична цена. Оказа се че съм поръчал с наложен платеж с ФедЕкс. Кофти е с тоя полски език 😂. Доставката е 25 злоти което си е без пари. Доколто виждам има и гаранция 2 години и право на отказ 14 дни след покупката - направо не вярвам на очите си. Видях някъде из сайта че доставката е около 4 работни дни. Явно ще се види другата седмица като дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, sa6o977 написа:

Със амортисьор са

ОЕМ ли сложи или алтернативни? За задните амове, за разлика от предните, доколкото разбрах няма алтернатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Mindburn написа:

Днес поръчах един от там на доста прилична цена. Оказа се че съм поръчал с наложен платеж с ФедЕкс. Кофти е с тоя полски език 😂. Доставката е 25 злоти което си е без пари. Доколто виждам има и гаранция 2 години и право на отказ 14 дни след покупката - направо не вярвам на очите си. Видях някъде из сайта че доставката е около 4 работни дни. Явно ще се види другата седмица като дойде.

 

Гаранцията от 2 години е универсална за всички стоки в европейския съюз, включително и у нас. Това че имаш право да върнеш стока закупена онлайн до 2 седмици без причина също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...