Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

преди 15 минути, OvivO написа:

колеги, с какъв инструмент сте махали раменете на чистачките, исках днес да махна кората под стъклото, за да видя как е положението, но раменете нямат вадене и безславно си върнах всичко обратно.

 

Виж това (дано да са същите и като на твоята):

 

skobi-za-vadene-na-ramena-na-chistachki-

 

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих в olx китайски явно за 13лв, не знам дали ще свърши работа.

А небезизвестният руснак в UK, който е направил доста полезни клипчета за 4f, ползва друг инструмент, който е и по-универсален:

 

648B0FC6-BA2A-48BA-A1F2-A45C15079A67.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази която съм дал е идеална, защото този кран се маха и могат да се сложат 2 гайки на контра. Само така успях да махна моите, иначе нямаше място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми каже какви са ми подгревните свещи, защото имам 2 изгорели и искам да си поръчам, но не знам номерата?
Колата е 3.0 тди 224кс БМК мотор 2006 година. Кои са по добър вариант, бош или беру?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, може ли да сменя само двете с беру, при положение че останалите са бош?
И някакъв номер на свещи ако някой знае за този мотор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата аз сложих тези на  Bosch и съм доволен 

20191028_202356.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,не е ирония,а недоумение...

Смени си всички подгревни свещи,така се прави по принцип.И Бош не са лоши.Питането ти е да ти препоръчаме добри,е казахме ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не пише, че като имаш изгоряла свещ сменяш всичките.
Съгласен съм с това, че може след време да изгори някоя друга, но не мисля да робувам на кола, та ако ще и ферари да е.
Стриктен съм към двигател и трансмисия, там само най доброто.
Стриктен съм към ходова част, само лемфьордер, но някакви свещи....., не мисля че е такъв фактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука човек пишман остава като пита нещо. Се се явяват разни хора дето дават наклон на..... на всеки попитал нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, всеки може да си обслужва колата и да си цени времето по различен начин.

Сменят се и шестте, но не е задължително, може и само двете, може и нито една да не се сменя.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги чудя се от известно време дали да сложа нормално окачване. Сега съм със спортно червените амортесьори,но ми се иска колата да е малко по-висока аа и доста твърдо вози сега. Въпросът ми е има ли смисъл, ще се подобри ли возията с 18ки джанти и само амортесьори плюс прожини ли трябва да смена. Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...