Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Здравейте.

 

Моята сага с неработещото ДВД за навигацията в багажника продължава. След почистване ММИ отново заработи, но днес пак заби и се рестартира само. Някъде колеги бяха писали за смяна на устройството, в което се слага диска за навигацията (извинете за непознаването на терминологията) и бяха намерили някъде онлайн ново такова, но не мога да намеря темата. Някой може ли да удари едно рамо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/24/2019 at 11:23 AM, kpematop said:

Да, KL659 става на БМК/АСБ/БПП/БСГ.

 

Адаш, закачането на горивните тръби по същия начин като на филтъра за Евро4 ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/24/2019 at 3:25 PM, kpematop said:

Богата смес - дюзи или затапен ДПФ.

Затапен ДПФ - на празен колко mbar трябва да е налягането на 102 канал, за да се счита, че не е запушен?

Все се каня да мина през теб някой ден, ще ти пиша/звънна предварително :) 

 

не се ли случва понякога и самата сонда да се развали и да отчита грешно или това е малко вероятно.

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отвори егр и налягането пада  :)    при мен след интервенциите  е 7 mbar   и клати между 0-7mbar като отвори но явно не хваща под 7mbar . Като почне да трупа сажди примерно 10гр . става на 14mbar.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13mbar ми показва на 102 канал.EGR не е изключен и е на 160км или мили след последната регенерация каране във Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Търсих из форума, но ме можах да намеря поне за моята кола, какво трябва да се направи фис-а да се ретрофитне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Може ли да ми препоръчате лед крушки за дневните светлини , че това жълто нещо не ми харесва. И каква е процедурата за да не дават грешки и да не премигват? Благодаря ви ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LEWLY: аз съм с цветния fis, но бих си сложил това, показва наистина много данни.

@CVT е с такъв и е дал информация в тази тема, официално не се съпортва 4f, но би трябвало да става.

 

@beast1122: има писано по темата с лед drl супер много инфо, варианти, как се лекува грешката, дори линкове към всичко необходимо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветния FIS "ColorMFA" който аз и още няколко колеги от форума имаме все още не се предлага за 4Ф. До днешна дата това са моделите които поддържа:

 

  • Audi — TT (8N), A2, A3 (8L), A4 (8E), A4 (8D), A6 (C5)
  • VW — Golf IV, Jetta/Bora IV, Passat B5/B5GP, T4, T5 (2003-2010), Sharan Mk1, Polo IV (2001-2005)
  • Skoda — Octavia Mk1, Fabia Mk1, Superb Mk1
  • Seat — Leon I

 

Самия интерфейс към таблото е много специфичен  и съм сигурен че не може да се сложи на модел за който не се предлага.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в сайта на mfa-то, някой беше питал руснака точно за 4F, категорично не можело, а и не планирал да се занимава някога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм само с цветен обикновен fis, ти вероятно си с червения и искаш да ретрофитваш?
CVT е с този, който показва и грешки и температури и много други неща върху fis, но той е с А4 мисля. 

И наистина не се съпортва официално, което е странно, защото 4f са си дърти кошници вече, но явно братушките не им се занимава да го портнат официално за 4f full support.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само и единствено с-лайн ли трябва да е салона на аудито, за да са му удобни седалките? Сегашните направо ми вземат здравето. Още си карам стария 21 годишен Пасат Б5 и като седна в него ми е 21 пъти по-удобна седалката. С аудито, ако взема някой завой по-така имам чувството, че ще изхвърча от седалката. Нито ме подпира странично както трябва, нито кръста ми е добре в нея.....с две думи нямам думи. Има ли някаква взаимозаменяемост със салон от друго ауди, рекаро и т.н. за да се огледам за нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурен ли си, че си настроил седалката си добре, както трява да седиш правилно, за да няма болка в кръста?

Лумбалната опора също е важно да си я настроиш добре, както и волана.

sline седалките за мен са удобни, имат добра странична опора и след 3/4 часа каране започвам да усещам умора. Със сигурност можеш да си смениш салона, но не знам дали си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, OvivO написа:

аз съм само с цветен обикновен fis, ти вероятно си с червения и искаш да ретрофитваш?
CVT е с този, който показва и грешки и температури и много други неща върху fis, но той е с А4 мисля. 

И наистина не се съпортва официално, което е странно, защото 4f са си дърти кошници вече, но явно братушките не им се занимава да го портнат официално за 4f full support.

Ааааа сега вече разбрах, благодаря. Как си го направи цветен, батенце? Би ли обяснил? Ще черпа ракия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...