Jump to content

Сваляне на копчета?


EHKOB

Recommended Posts

Колеги някой би ли ми помогнал преди да осера нещо, как се свалят тези копчета :nixweiss:

D513C2F0-0AA4-4189-A67F-7AF07B0368FA.jpeg

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш малката правоъгълна пластмаска от едната страна (не помня от коя) и я сваляш. След това с някаква кука подхващаш бутона и дърпаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа така я взех всичко работи перфектно просто са олюпени.

1 hour ago, pe6koo said:

Натискаш малката правоъгълна пластмаска от едната страна (не помня от коя) и я сваляш. След това с някаква кука подхващаш бутона и дърпаш :)

Пробвах с кука и като дърпам имам чувството, че ще се счупи бая здраво дърпах не излизат има ли нещо по специфично от коя страна да дърпам или нещо друго? Защото бая силно дърпах страх ме е да не ги счупя направо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудно излизат ако не са вадени преди. Внимавай да не го строшиш. Може да напръскаш с някакъв лубрикант ъглите, че там запира. Трябва да ползваш хубава кукичка.

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли чалъм някакъв с някво разклащане нещо хаха явно риска му е майката или излизат или се чупят

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се дърпа по-силно с куката и излизат. Моите бяха по същия начин, пратих ги на @to4k0 за рециклиране и станаха като нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Какво стана, свали ли бутона.? Би ли пуснал снимка как изглежда бутона за жабката отзад. Интересно ми къде какви щипки има

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих го но го счупих леко, защото едната щипка се беше заклинила. Ще снимам сваления да видиш щипките, ако искаш, но утре или в други ден, че днес немога. Ако не се е заклинила някоя щипка се сваля много лесно.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем в покритието и сглобката а в колите които купуваме. На 13 години и минимум 500000 км пак добре са издържали. Да не говорим за лютата експлоатация. Тук в автомивките ги третират с всякакви химии за да блести и след това резултата е налице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е наистина от препаратите, заради тях съм виждал съсипани покрития на коли на по малко от 100к. Другия проблем е потни ръце за някой хора е неизбежно и всичко се захабява много по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно наистина от какво се получава това, моята е на 13 години и няма и помен от този дефект по копчетата, значи не е само време и пробег, много е възможно по автомивките да ги прецакват наистина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...