Jump to content

Покупка Audi A4 B6 1.8T 150кс. 4x4


Recommended Posts

Има и 163к.с но повечето са от първата половина на 2003 година което ще рече 5-скорости.

Има един два ВЕХ-а но вероятно не искаш редкия за модела мотор с тази мощност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Принципно си търся да е 163-коня с 6-скоротси, но много рядко излизат. Защо никой не ги внася?А внасят някакви кютуци.(3.0i)

Редактирано от vesselino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

От тази автокъща :

https://auto-schweiz.mobile.bg/

Имам добри отзиви от приятели, който са си закупели коли от там.

Редактирано от vesselino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на бензиновите А4/8Е/ 1.8Т държат едно и също ниво от години.Явно има защо.

За 12к има Б7 1.8TQ,макар и без шукарии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Diaksi написа:

... по-скоро бих събрал за по-новия модел. Особено, ако няма да слагаш газ няма голям смисъл от тоя прехвален двигател ...

 Кой е по-новия?

Може би B7 2.0TQ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, MAPTO7007 said:

 Кой е по-новия?

Може би B7 2.0TQ???

Ами то си стана време за b8 вече, b7 стана доста олд скул, но 2.0t  е доста по-икономично, ако си на бенз и вари бурканите повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото b6 1.8t излиза почти колкото с 5 години по младо b7.

Ей ти го е, най-евтиното в мобиле :)

https://m.mobile.bg/details/11517988076605466

Редактирано от Diaksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябваше да давам 8000 лева само за колата,бих предпочел да ги дам за В6-ца ВЕХ С-Лайн,пред тоя гаден постняк дето си дал на линк на предно и на поне 300.000 километра.

 

А това с В9-ки дет се предлагат,няма да го коментирам,да не се засегне  якой :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма значение,за хора които търсят точно такава модификация на А4.Но накрая пак стигаме до цената и става кисело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taзи комбинация съвсем не е лоша и преди 4-5 години си беше много добър избор, когато цените още бяха по 8-10 хил лева.

В момента е пълно безумие да се дадат същите пари за толкова дърта кошница, като конкурентите са поевтинели драстично.

Например има хубави е39ки по 3500 лева, а са мноооого по-коли от b5/b6/b7.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно има някаква драма с тея тръцове и народа е полудял - миналата седмица ми предлагаха 10к на автомивката, позамислих се...

П.П. А моята няма нищо S по нея...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Passi написа:

Ами как няма да държи цена като с газ за 10лв минаваш 100км и каквото и да му се счупи е 5.60лв

 

Бе за разхода си прав, но другото не е баш така.

Има турбо тръца, има си и една торба клапанчета и датчици покрай него, мисля че всичките б6ци имат и демпферен маховик, така че не е съвсем евтино и безпроблемно, колкото вярват всички балъци дето продължават да ги търсят тея кочини на двойно завишените им цени. :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Косьо, дето си взе Б8-ца спомена, че е продал неговата, за сумата която я е взел преди 4г.

Аз моята я взех за 6200 и мога да я продам още утре за толкова, ама си я карам още щот съм сиромах :)

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си прав.Почнат ли да се обаждат клапани, маркучЕ и кабели става страшно.

 

Бе за разхода си прав, но другото не е баш така.

Има турбо тръца, има си и една торба клапанчета и датчици покрай него, мисля че всичките б6ци имат и демпферен маховик, така че не е съвсем евтино и безпроблемно, колкото вярват всички балъци дето продължават да ги търсят тея кочини на двойно завишените им цени. :hilezh:

 

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Audi_FeN_1 said:

балъци дето продължават да ги търсят тея кочини на двойно завишените им цени. :hilezh:

 

Как двойно.....тройно са им завишени цените, а купувачите им никога преди това не са виждали автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми същото впечатление и в UK [emoji636] излезне ли някой b6 BEX особено ако е Quattro и s line след 3-4 дена вече е продаден а B8 ците с месеци седят.Ето един пример

https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201805146489065?advertising-location=at_cars&keywords=1.8&postcode=cv13ey&body-type=Saloon&model=A4&sort=price-asc&page=3&make=AUDI&onesearchad=Used&onesearchad=Nearly%20New&onesearchad=New

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този случай не е зле да се отбележи, че по принцип колите втора ръка на мъгливия остров са значително по-евтини от навсякъде другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...