Jump to content

А4 или А5 след 2010-та бензин


Recommended Posts

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето една която, ако има някаква яснота с разхода на масло какво е положението,е задължително да се види.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522508142717333&slink=6qccv5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, МММ1 said:

vankyy26

Струва ми се че не оценяваш огромната разлика в поддръжката на твоята кола и 3.0ТДИ автомат независимо в кое купе. Готов ли си за това?

Никъде не съм писал, че търся кола, която да обслужвам на цената на моята. Аз на моята освен за смяна на ремъци и ролки пари не съм давал, всичко останало мога да си го сменя сам. Ако нямам пари да обслужвам няма да си купувам друга кола :)

 

3 minutes ago, svoenraven said:

Ето една която, ако има някаква яснота с разхода на масло какво е положението,е задължително да се види.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522508142717333&slink=6qccv5

Освен ако изрично няма посочено в сервизната история, че е правен ремонт на мотора не знам как ще се види.

 

1 hour ago, bahkata007 said:

Ето една А4 дизел на ръба на бюджета

тези цени се свалят

 

http://www.dasweltauto.bg/audi-a4-20-tdi-6082/

 

Видял съм я тая. Нещо не ме грабва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.04.2018 г. at 22:00, vankyy26 написа:

Никъде не съм писал, че търся кола, която да обслужвам на цената на моята. Аз на моята освен за смяна на ремъци и ролки пари не съм давал, всичко останало мога да си го сменя сам. Ако нямам пари да обслужвам няма да си купувам друга кола :)

 

Щом си с възможности ....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам възможността да отида сега, защото чакам да ми се преведат дивиденти от фирмата. Не виждам смисъл да ходя 2 пъти до Враца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавите коли на пазара отлитат бързо.Така,че ако имаш намерение да взимаш Б8-цата,разберете се с колегата,капаро и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната кола я взех оттам.

Даже не я гледах,за търговеца имаше само отлични отзиви.

Каза ми всичко за колата,какво ,как ,защо,интервенции.

Изпратих @Schnura да я види само.

Каза ми - колата е мрак и това беше.

Купих я без да съм я гледал и я видях при нотариуса.

За миг не съм съжалил,защото щеше да замине.

Всичко е на късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговаряме с него още от преди да качи обявата, той не ме е разбрал, че имам сериозни намерения, защото го разпитвах за историята на колата и т.н.. Преди 2ч се чухме и се уговорихме за вторник. Колата много ми харесва, макар че е дизел. Разпитах приятели с този мотор и получавам само добри отзиви за него, така че се надявам във вторник да се прибера с нов автомобил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време съм комуникирал с Бигмата по телефона. Човека си ми каза всички проблеми за колата, която коментирахме (не Б8-цата) и въобще за мен беше супер откровен и коректен. Евала му!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Да, купих я! Не писах да се похваля щото съм цял ден на път. Доволен съм от колата, минахме я на пълна диагностика + тресачка и всичко е наред, забележките по екстериор са супер минимални. Кутията включва много леко, окачването е стегнато, на S режима те залепя за седалката, по-приятно не съм пътувал скоро време на дълго. Много съм доволен от @bigmata, коректен търговец е и го препоръчвам на всеки :zustimm:! Ще качна снимки да се порадвате. :dance:

 

DQWDW3C.jpg

 

SDJeSg6.jpg

 

kjLl3Vx.jpg

 

XWCaGVP.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре изглежда. Не разбрах от темата с какъв двигател, година и пари е...

Редактирано от Diaksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Безаварийно на всички!

 

7 minutes ago, Diaksi said:

Браво, много добре изглежда. Не разбрах от темата с какъв двигател, година и пари е...

 

октомври 2008-ма е от първите, с B&O музика, V6 3.0 TDI, 21 бона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...