Jump to content

ИМЕНА НА УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРУМА!!!


Recommended Posts

  • Отговори 657
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами да ти кажа че този пич не влиза вече във форума доколкото съм запознат.а сега може да си оставиш имената тук и да чакаш да те добавят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че човека пуснал тази тема отдавна не я е посещавал и се чудех дали някой друг да не я продължи.Мислех си да почна "Имена на участниците -2" но не знаех как ще се посрещне тая идея от някои и не посмях,още повече че мога само до 1 час да я допълвам,така че може би някой модератор да я подхване ако желае. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че човека пуснал тази тема отдавна не я е посещавал и се чудех дали някой друг да не я продължи.Мислех си да почна "Имена на участниците -2" но не знаех как ще се посрещне тая идея от някои и не посмях,още повече че мога само до 1 час да я допълвам,така че може би някой модератор да я подхване ако желае. :rolleyes:

тази тема се допълва от модераторите-така мисля поне,така че няма смисъл да се отваря нова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне си мисля че не се допълва защото последните няколко човека не са в списъка -като shavo.west.irc84 и други да не ги изброявам и то са доста поне около 15човека мисля.Ако може само да се вмъкнат в списака пак ще е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

liubo наи добре прати едно лично съобщение към модератоори и админи и те ще ти дадат отговор какво да правиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори момчета (и момичета), както знаете вече не може да се редактират стари менниея (по-стари от 1 час), така че не мога да update-вам списъка.

Ако админите нямат желание (или време) да го редактират, може би ще е добре тази тема да не е забодена горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив ,мисля че местото и е точно там.Като влезе някой нов участник първо нея да види и да се впише.Мисля че не пречи да си е там. :)

П.С.Иначе знаеш ли кога ще я намерят на 5-6стр. :blink:

Редактирано от liubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Ангел и карам доста често нелегално 100-та на тате,но по често я лъскам :D

Готин. Мноооо готин.... Успех!!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...