Jump to content

Мнения за конкретен автомобил Ауди А3


Recommended Posts

На снимките изглежда доста прилична, слагаш й плейъра от твоята и заспива (шегичка ;)).

Ако ще ходиш да я гледаш провери през @Evgeni K. дали историята съвпада първо.

Автоматика трябва да го тестваш хубаво.

Твоята я продаваш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебахти, най-евтината такава 19 броя излизат в autoscout  е 10 700 евра и е с 2 врати, как ги карат тука на такива пари, че и печалба да има :D 

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да се замислям дали да не продам моята и да си взме нещо по-ново. Сегащната кола не ми е на късмет от самото начало и започнах да се оглеждам и за други варианти. Ако не бях инвестирал в нея и правил като за мене си щях да съм я сменил до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилична A3/8PA/,поне по снимки.Собственика продава и други коли,внос от швейцарско.

Мотора е CCZA,от втората генерация TFSI ЕА888.Там трябва да се обърне внимание на разхода на масло,ако има такъв.Колегата @petrishki кара същия на Октавия 2 РС.Може да ти даде повече инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще продължа в същата тема вместо да започвам нова. Днеска ходих да гледам https://www.cars.bg/offer/c2763038 . Покрива минималното от това което търся в една кола обаче цената ми се струва много нагоре. Какво мислите по въпроса? Колата е била служебна и е пазена като служебна и не е с екстри отговарящи на цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази цена се купува нова кола. Защо се хвърляш към този масларен екземпляр с доволно скъпи ремонти не знам.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на 60 000км. си е доста нова кола.

Тези господа повече от 1000лв. не свалят цена. Важно е какво е обслужвано по колата. Защото само там може да глътне немалка сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм от хората дето могат да чакат - не виждам на тази цена как могат да я продадът. Иначе да - това ми беше идеята и на мене - кола на малко километри и история.

А за маслото не са ли го оправили в по-новите коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправено е естествено, мани го @venomcorp какво пише, 90% от писанията му са тотал :).

Иначе и за мен е прекалено скъпа колата за това, което предлага.

Другите "екстри" къртят...:  Други екстри: Система за почистване на фарове, Радио CD MP3, Мултифункционален волан, Кожен волан, Регулируем волан, Асистент при потегляне, , Заден фар за мъгла, Подглавници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 8 минути, ivailosp написа:

Ми аз съм от хората дето могат да чакат - не виждам на тази цена как могат да я продадът.

Продават се ... Следи страницата на dasweltauto.bg и ще се убедиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се вижда нормална цената - ако е струвала 80-90 хил. лв. като нова за 4-5 години цената и е паднала със 50%. Гледам ги тея АлУдита, че се движат около 30-35 при джамбазите, тая понеже е от представителството малко нагоре. Аз лично много не вярвам в тва, че ако е от представителството ще е безпроблемна бих си потърсил с малко повече екстри за тия пари.  А на тия дето препоръчват нова кола ще им кажа, че тва е най-голямата глупост, която човек може да направи в България поне - тва значи повече пари за смяна на масло, повече пари за застраховки, повече пари за всичко и накрая супер обезценка, по-хуу "ноф-внос", колкото и пари да наливаш, пак ще са по-малко отколкото за нова кола и то от по-нисък клас. Тя и гаранцията на новите коли също е голяма глупост - измислена така че да наливаш луди пари на официалния сервиз. Е ако имаш пари да ги хвърлиш на боклука си е кеф.

Редактирано от Diaksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.08.2018 г. at 15:19, Ropotamo написа:

Ебахти, най-евтината такава 19 броя излизат в autoscout  е 10 700 евра и е с 2 врати, как ги карат тука на такива пари, че и печалба да има :D 

Докарват ги повредени или на над 500к километра тук я лъскат закрепват и те така ;)

Бяла кола от запад избягвайте да взимате особено от Италия там такситата са бели ;)

Джамбазина може да вкара хубава кола но няма кой да му я плати тука не че ги защитавам но ние искаме да е...ме дявола у въздуха и накрая сами се .... ;)

Мой съсед си купи мерцедес ц180 95 набор на 90 000 км за 350 евро били реални да ама не в мобиле.де или ауто скаута до 100 000к мерцедес под 5000 евро няма хем 95 набор. Е за това не внасят читави коли кой ще даде 10000 лв за 95 набор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te на 23 години са си баш за инвестиране, хем понаучени вече. С 10к правиш много приятна кукла 95 набор. Ползваш 4-5 години и следващата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

off topic:

 

Преди 4 часа, ivailosp написа:

... А за маслото не са ли го оправили в по-новите коли.

 

Преди 4 часа, fifipaldi написа:

Оправено е естествено...

 

Това е много добре. Някъде описано ли е... или нещо от тоя сорт?

Понеже вече не виждам други сериозни кусури на тези приятни и много коментирани TFSI мотори. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е последната ревизия на двигателя при това поколение, слага се от средата на 2013-та до края на производството на модела, кода е CNDC, 225 к.с.

Най-вероятно и той ще харчи масло, но в рамките на литър на 10к, което е повече от нормално при тези мотори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, bat_Vite написа:

Това е много добре. Някъде описано ли е... или нещо от тоя сорт?

Понеже вече не виждам други сериозни кусури на тези приятни и много коментирани TFSI мотори. :)

http://wikimotors.ru/dvigatel-2-0-tsi-chhb/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.

Ще процедирам като едно време.

Няма да гледам що за двигател е турен в коша, когато тръгна да си купувам Audi (или някоя друга марка). 

Двигател без кусури не намерих.

Поглеждам муцунката и волана според парите в джоба. :)

 

P.S. Просто си спомних си една мъдрост. Не можеш да избягаш от което се боиш!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S3 8P е хубава колица. Но в този ценови диапазон има по-хубави марки колици. Не че нещо , но S3 8P не е нещо кой знае какво за цената си .

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...