Jump to content

Recommended Posts

Пускам тема, защото няма нито един модератор, когото да питам.

Обявата ми за продажба на автомобил беше затрита, без никакви обяснения...

Редно е да бъда информиран защо, след като ми струва време да пиша в тоя форум!

Обикновените хора вече не могат да пускат обяви ли???

Излишно е да споменавам и другите мнения, които се трият със и без причина.

Със сигурност и това ще бъде затрито

Адрес на коментара

Възможно е темата за продаваните Ауди-та да е изтрита заради правилата на раздела Купува/Продава.

Цитат

5. НЕПЪЛНИ/КРАТКИ ОБЯВИ СЪДЪРЖАЩИ НЕЗНАЧИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ С ПРЕПРАТКА КЪМ ДРУГИ САЙТОВЕ СЪС СЪЩАТА ОБЯВА НЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ.

А тази тема я преместих на правилното място.

Адрес на коментара
On 10/21/2018 at 10:00 PM, zhelyazA6 said:

????

Обявата ми беше в точния раздел и отговаряше на правилата

 

От конкретно тези две твои предположения имаш цяло едно, които си познал. Един_луд вече ти е подсказал защо.

Адрес на коментара

Ако говорим за цензура, един от проблемите на подраздела купува/продава е системното премахване (поради класифициране като „негативни“)  на всички мнения които твърдят че цената е прекалено висока. Обаче ако мнението е че цената не е висока, то не е „негативно“ и се оставя. Този дисбаланс внушава на продавача че колата му струва много повече от колкото е и го принуждава да държи високата цена. В крайна сметка единствения губещ е той, тъй като не може да си продаде колата, а тя си старее, цената ѝ продължава да пада и всичките ѝ данъци и такси продължават да се трупат.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара

По-горното мога да го потвърдя с конкретен пример: В обява за продажба на Ц4ка със спукана глава, обявената цена беше по-висока, отколкото на такива коли, които са в движение. Коментара ми, относно високата цена беше изтрит :nixweiss:

Адрес на коментара

Аз пък не намирам никакъв резон, по какъв начин ви пречи оябва с "висока" според вас цена? Сървърното място е наша грижа, за мен е абсурдно да вървят няколко потребителя по всяка тема и да дават оценки на цените, в ролята на "експерти" по всичко. Това, че някой ще или няма да си продаде колата, си е само негова работа и проблем.

Адрес на коментара
  • 8 months later...

Аз отчитам прекалено много спам, в този, иначе супер форум. Та си мисля, дали да не се отвори отново спамилнята и целият спам да се пренесе там и да не загрозява този, иначе... пак казвам /като Валери Божинов/ супер форум. :)

И в този ред на мисли, дали да не се пусне една анкетка?

Адрес на коментара

Аз не разбирам какъв е смисъла да се затварят теми (последната е 2012та - т.е. 7 години е просъществувала и сега някой просто реши да я заключи), а хората правещи нарушения да продължават да си пишат във форума и да прескачат от тема на тема, като ги закриват една след друга...?!?

 

Отделно не разбирам собствениците и модератора - нали имате правила и условия за ползването на форума...защо поне вие не ги спазвате?

 

Адрес на коментара
2 hours ago, Wizi said:

 Не проумявам защо зорлем се натискате, наистина... :huh: 

Защото той, както повечето тук, е за раздумката в този форум. Това остана от неговия чар - забавата.

Ако се унифицира присъствието на ниво потребност от автофорум, се опасявам, че той (сашко, а и не само той) едва ли ще се класира дори в някой iPhone форум. В смисъл, хем го сърби, хем го боли, така поне от едно 6 години.

 

Друг е въпросът дали други могат и искат да го направят.

 

 

1 hour ago, redalex said:

на мен лично, така както е сега, по не ми хаесва :)

 

Претенцио, сложи едно тиренце след "по"!

Адрес на коментара

Е, що ми изтрихте мнението, в темата за ГО на тротинетките, в което се извинявах на Явор?

Ша зема да почна и аз да псуем, ама на модератори.

 

Адрес на коментара

Само да питам - затварянето на поредна тема, заради спам и глупости, вместо наказание за човека извършил глупостта, не е ли малко ала "Ако някой убие човек, ще накажем всички да не излизат 1 седмица от тях, включително и виновния?"

 

Разбирам, че е лято и разбирам, че на модераторския екип му е писнало на фуя от глупости и не му се занимава ама е малко тъпо, не мислите ли?

 

Адрес на коментара

За мен лично във всяка една ситуация е добре човек да има колкото се може различни гледни точки за да е поне една идея по-спокоен, че не взима грешно/прибързано решение.

 

Така например аз намерих за по-логично да заключа темата вместо да дам временен БАН на няколко човека едновременно. Приемете го ако искате един вид "gentle reminder", че са прекрачили границата. В обратния случай, налагайки забрана, щеше да има далеч повече емоция, цупене, драскане тук някъде с желание за пояснения и т.н.

 

Не казвам, че съм прав, просто споделям гледната си точка. :) 

Адрес на коментара

Принципа е казармен лекичко,целия взвод зради един или двама,а казармата я направиха платена и по желание. Фауве форума може да бъде лек пример за модераторство според мен. Аз поне не намирам нищо дразнещо там. Тук непрекъснато някой сипва на някой...някой знае всичко....и толкова много думи целящи да обидят ,не е цензура , а липса на такава.

Адрес на коментара
Преди 2 часа, HITMAN написа:

Не беше win-win, ама хич даже.

Стига ве Хити, помниш кво весело беше. Аз бЕх първият който те захрани при откриването на спамилнята. Добри времена бЕха. :hilezh:

 

п.п. Хити, не е обидно, а галено обръщение. :hilezh:

Адрес на коментара
2 hours ago, Wizi said:

Така например аз намерих за по-логично да заключа темата вместо да дам временен БАН на няколко човека едновременно.

Хубаво си решил така, ама по тая логика, що направо не заключите целия форум? 

 

Иначе съм съгласен с теб, че е хубаво да си запознат и чак тогава д имаш позиция, ама според мен в случая не си прав. Писал съм ти и преди по темата... но в крайна сметка като не може/искате...така да бъде.

 

Адрес на коментара

Темата отдавна се беше зловещо изродила, нямаше допирни точки със заглавието си, беше си чисто и просто daily хранилка за няколко човека. :) Не мисля, че е някаква сериозна загуба предвид факта, че след малко ще си направите нова такава и всичко ще си дойде по местата :wink:  

 

Ако имате други конструктивни критики и предложения, нека ги чуем. 

Адрес на коментара

Сашко мрънка, защото всички му сипват и вместо да се погледне себе си, търси вината в другите. 

 

Мен пък много ме кефи форума и даже измежду голямото количество спам си намирам някоя друга полезна информация.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...