Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Подарявам оригинални носачи и кормилни накрайници за А8/А4/А6.

Всичките имат луфтове, но стават да се кара поне 20- 30 000км. Липсват само биалетките и долните носачи, или част от единия по- точно, което наложи преждевременния ребилд на цялото окачване :hilezh:

Колега, ако са свободни за А4, може ли за мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Подарявам 2 броя летни гуми Michelin Radial 205/55/16 Xse DOT 4306. Нямат кривини или балони. Купих колата с тях и впоследствие ги смених с нови. Намират се в София, близо до Дианабад. Ако някой се интересува ми пишете на лични съобщения.

1NGNQxKm.jpg

 

NekTcYIm.jpg

 

tFB7T54m.jpg

 

LyFc3wbm.jpg

 

YD65Ofpm.jpg

Редактирано от Пламен П
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Подарявам 2 бр. метални чистачки(НОВИ) - с дължина 30см . От руско Соц возило са.Предполагам Москвич.

 

1 бр. Универсално Огледало(ново)Има някаква драскотина,но не е нищо  сериозно.

035040149.jpg?r=0

 

035040157.jpg?r=0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 броя летни гуми Michelin Radial 205/55/16 Xse DOT 4306. Нямат кривини или балони. Купих колата с тях и впоследствие ги смених с нови. Намират се в София, близо до Дианабад. Ако някой се интересува ми пишете на лични съобщения.

 

Все още никой не е отнесъл гумите, така че още е валидна обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 бр фарове за б4 стъклата са пукнати рефлекторите са добри два фара имат капачки и със здрави щипки при интерес мога да пратя снимки по е-майл иначе фаровете са във Враца мога да ги пратя по еконт.Фаровете са два леви и един десен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 бр фарове за б4 стъклата са пукнати рефлекторите са добри два фара имат капачки и със здрави щипки при интерес мога да пратя снимки по е-майл иначе фаровете са във Враца мога да ги пратя по еконт.Фаровете са два леви и един десен

Може ли за мен!

Писах ти на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Малко разчистих гаража, подарявам следните неща : 

 

 

1.Огледала от А4 Б6 АВАНТ (нямам идея дали са от тая кола като я купих бяха в багажника но на такива ми приличат, стъклата са счупени но корубата е здрава и в почти идеално състояние, машинките са вътре нямам идея дали работят) 

FD9QUtf.jpg

aHTPwIj.jpg

vRUttpQ.jpg

 

2. FM трансмитер от ауди А4 Б6, хваща само при хубаво време, ако някой разбира може да си поправи спойките и да си го ползва аз направо го смених. 

Mr6dYpp.jpg

 

3. Охлаждаща подложка за лаптоп cooler master (стои няколко години в гаража, последно работеше, на USB e)

M7QgLkq.jpg

 

4. Стойка за телефон за подлакътника на А4 Б6 - механизма си работи, нямам намерение да я ползвам 

XCuzTeD.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам таван фейслитов за А4 B5 комби  тавана е за претапициране(провиснал е) ако някой му върши работа мога да го пратя по е-конт иначе съм от Враца 0883/325149 Илиян 

Офертата е валидна до неделя след това заминава на боклука 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 броя летни гуми Michelin Radial 205/55/16 Xse DOT 4306. Нямат кривини или балони. Купих колата с тях и впоследствие ги смених с нови. Намират се в София, близо до Дианабад. Ако някой се интересува ми пишете на лични съобщения.

Гумите са подарени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...