Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Здравейте колеги :(

Из колата ми се мотае емблемката Куатро,която се лепи отзад на капака и тъй като моята не е такава реших,че на някой от вас ще бъде далеч по-полезна.

Молбата ми е само да звъннете на телефона или да пишете лс,че тук може да не видя веднага дали някой е писал.

0889194632

Здравей колега,

Малко късно виждам обявата, ама дано имам късмет да не са я грабнали вече. Ако още е в теб ще черпя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко гуми, които реших да подаря,че от мене търговец не става :hilezh: Днес ги огледах и отделих следното:

2 бр. Barum Vanis - 225/70/15; Radial 112/110 R. ; DOT: 4704 -изглеждат запазени.Гумите са летни.

2бр.Barum Snovanis -zimni: 225/70/15; DOT 3206g.Добре изглеждат.

2 бр. Good Year 205/55/16-91H; DOT-2506.Всесезонни са гумите.Ако бяха 15-се цолови,щях да ги взема аз :hilezh: Добри са гумите .Грайфера е около 4 мм.

Барума са били на лекотоварен бус Мерцедес.Мисля,че едната от летните е лепена.Добре е,ако някой си хареса нещо да се обади скоро,че гумите са на работата ми,а там няма къде да ги държа .......Утре ще опитам и да снимам нещичко,въпреки,че това ще ми е трудничко......

Намирам се в Пловдив,на Кукленско шосе ,до тухларната. 0888103195-Костадин се казвам. :flehan:

Редактирано от kody
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 бр. Good Year 205/55/16-91H; DOT-2506.Всесезонни са гумите.Ако бяха 15-се цолови,щях да ги взема аз ;) Добри са гумите .Грайфера е около 4 мм.

Колега дай една снимка на тея гумета, да ги отнасям :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака е подарен.Имам касетофон за Опел за подаряване,който го иска да ми пише на лична.От Стара Загора съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака е подарен.Имам касетофон за Опел за подаряване,който го иска да ми пише на лична.От Стара Загора съм.

Но Форд Сиера възможно ли е да се монтира? Ако да го взимам и кажи с какво да се реванширам. :rolleyes:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам стават за задни,дай им параметри,аха видях ги-ако бяха 205/60/15 ги отнасях,само две ли саа,те били 16-ки,кво гледам и аз!!

Редактирано от plambata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

имам едно бушонно табло за В4-ка с повечето бушони и други простотии, ако му требва на некой да казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпадна ми един калъф за панел на автокасетофон..., ако някой си го познае - да заповяда!

o633431905236321721.jpg

аз го искам. Прати ми координати на ЛС да се доразберем

Редактирано от KaHyTo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nico дали седи щипката жълтата че нямам.

съвсем случайно отидох в едно магазинче на бензиностанцията при КАТ (Дървеница, под Инертпред, до моста при КАТ) и там имаше страшно много такива щипчици. Една струваше левче и нещо - това беше преди година, но не пречи да минеш да провериш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради невъзможноста ми да ходя през седмицата извън квартала :unsure:.

Ще помоля някой колега от Дружба да го купи и ако идва на срещата в неделя ще го платя + бира от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...