Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

подарявам усилвател БОСЕ, така и никога не стигнах да го пусна.

и аз да се наредя на опашката...по добре късно отколкото никога има една приказка :hilezh:

Сериозно колега, ако нещо стане и не бъде подарен усливателя го взимам...пиши на ЛС за контакт :hilezh:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подарявам ляв фар но без стъклото за купе от целукупните аз търсех стъкло не намерих и си взех втора ръка ако някой го иска да казва <_<

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха ми 2 зимни гуми Авон 205х55х16. Имат грайфер, около 3 мм над маркера, може да изкарат още един сезон.

Дот мисля че беше 2004. Гумите като цяло са запазени. Намират се в Свиленград, но мисля да пътувам в Петък до Неделя.

Ако някой ги иска, да ми пише и ще ги донеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един цветен мастилено струен принтер HP Deskjet 840 C - INFO http://www.printerworks.com/DataSheets/DJ840C.html

Кабели и всичките му там негови работи :) Има и две глави към него, едната е нова, ама е засъхнала май. Който го иска да каже на ЛС, че може да не погледна тук :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стария ми дебитомер, двата предни спирачни диска( има хляб в тях, двойно вентилираните) б4 абк 2.0Е 115кс

търся си рефлектор или цял фар преден десен ...((от страната на пасажера)

Редактирано от 4VS2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никакви подробности незнам. само знам че е Боус и е оригинален на ауди.

колегата audi 80 беше пръв. ако той не го вземе отива при теб.

Сигурно вече е заминал? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам пласмасовата конзола между седалките за Ауди А4 Б5 има 2-3 малки дупки по нея щото бях хванал там илиенския подлакътник но на някой може да му свърши работа. Ако на някой му трябва моля на лично че не проверявам темата често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам кора под двигателя номер 8АО 863 823,но не знам точно за какъв модел ауди е.За А4 не е.Който изка да я взима ако му става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам кора под двигателя номер 8АО 863 823,но не знам точно за какъв модел ауди е.За А4 не е.Който изка да я взима ако му става.

Мога да е пробвам ако сатане за а3-ката е отнасям.И без туй от доста време все не ми остават за нея !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам пласмасовата конзола между седалките за Ауди А4 Б5 има 2-3 малки дупки по нея щото бях хванал там илиенския подлакътник но на някой може да му свърши работа. Ако на някой му трябва моля на лично че не проверявам темата често.

Хиляди благодарности на колегата delpx :hilezh: за конзолата :hilezh:

ПП: колега ще се видим пак и задължителни ще черпя . . . каквото там пиеш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купето го махнах вече!

бях обещал дискове на някой, но му загубих координатите!моля да ме извини и да ми ги прати, за да си получи дисковете!отново моля да бъда извинен! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купето го махнах вече!

бях обещал дискове на някой, но му загубих координатите!моля да ме извини и да ми ги прати, за да си получи дисковете!отново моля да бъда извинен! :hilezh:

А с купето предполагам е заминал и пластмасовия таван за който говорихме :hilezh:

Ама като ме е завъртяла работата и не успях да звънна и да се разберем нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам дъно с процесор амд на 2200,дъното е чал, професора работи,фъртилатор има..ако някой му се ремонтира да сфирка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам дъно с процесор амд на 2200,дъното е чал, професора работи,фъртилатор има..ако някой му се ремонтира да сфирка :hilezh:

Пуснах ти Л.С. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам за 80 B3 с давност 1-2 седмици, после заминават в коша:

- Горивен резервоар в идеално състояние (бензинов);

- Счупен ляв стоп (като за пред застрахователи);

- Уплътнения на задните врати (лява и дясна);

- Декоративните пластмаски за C-колонката.

Редактирано от vili
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам за 80 B3 с давност 1-2 седмици, после заминават в коша:

- Горивен резервоар в идеално състояние (бензинов);

- Счупен ляв стоп (като за пред застрахователи);

- Уплътнения на задните врати (лява и дясна);

- Декоративните пластмаски за C-колонката.

колега искам да те питам за декоративнита пластмаси, кои са те би ли ми пояснил

ако са тези зад задните седалки се кандидатирам веднага :schreiben:

мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега искам да те питам за декоративнита пластмаси, кои са те би ли ми пояснил

ако са тези зад задните седалки се кандидатирам веднага :schreiben:

мерси

ако ти трябват тези дето са на гредите на тавана на задния прозорец ще трябва да се отбиеш при мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти трябват тези дето са на гредите на тавана на задния прозорец ще трябва да се отбиеш при мен!

мен ми трябва по принцип само лявата зад шофьора, но ако са различен цвят от моите ще ги взема и 2-те :schreiben:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам оригиналния волан за Б3 с гайката и шайбата ,запазен е няма изядено никъде . Oт Варна съм не ми се занимава с куриери... Ако някой иска да пише ЛС ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 летни гуми 15",една мишелинка а другите две континенталки,държа да отбележа че по вероятно ще вършат работа като резервни от колкото за каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...