Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

подарявам пластмасите вътре от салона на б3, сенници, спирачни дискове(поизносени)подарявам и цд шейнджър кларион за 6 диска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам пластмасите вътре от салона на б3, сенници, спирачни дискове(поизносени)подарявам и цд шейнджър кларион за 6 диска

кои пласмаси имаш на разположение по-точно? интересувам се от пласмасовата правоъгълна вдлъбнатина до ръчната спирачка ( че ми е счупена ),

и от кората на шофьорската врата, че са ми счупени зъбците и зимата ще ми фири 'здено.. а преди продаваше някакви СД-та ако ти е останало някое ефтинко пи пусни Л.С. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам пластмасите вътре от салона на б3, сенници, спирачни дискове(поизносени)подарявам и цд шейнджър кларион за 6 диска

чейнджъра движи ли...или трябва да се бърника нещо :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои пласмаси имаш на разположение по-точно? интересувам се от пласмасовата правоъгълна вдлъбнатина до ръчната спирачка ( че ми е счупена ), и от кората на шофьорската врата, че са ми счупени зъбците и зимата ще ми фири 'здено.. а преди продаваше някакви СД-та ако ти е останало някое ефтинко пи пусни Л.С. :rolleyes::hilezh:
кора за шофиорската врата ми остана.ако искаш може да я вземеш.другото го нямам.
чейнджъра движи ли...или трябва да се бърника нещо :hilezh:
чейнджъра е подарен!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва лявата стойка на десния сенник и пластмаската около ключалката преполагам ги имаш.

Къде и кога мога да те намеря дай ми някакъв тел. на Л.С. и каква бира пиеш да знам каква да почерпя. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва лявата стойка на десния сенник и пластмаската около ключалката преполагам ги имаш.

Къде и кога мога да те намеря дай ми някакъв тел. на Л.С. и каква бира пиеш да знам каква да почерпя. :hilezh:

щипката на ценника ти трябва доколкото разбрах, нали?нея я нямам.счупи се.

а второто е пластмасата около патрона!ако е той го имам, само трябва да го свалиш от вратата.тела ми е 0886 631163-Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам преден амортисьор Боге-аутомат(маслен)Свален е от моята кола.Здрав,технически изправен.На около 1.5 год.

2 бр.предни дискове на 1200 км. марка Woking ,мисля че са на 280 мм,(невентилирани)Може евентуално да се наложи леко да се прешлайфат заради по-скапани от тях накладки.Свалени са от моята кола,мисля че с едни хубави накладки ще заспят.

Ако някой е на зор да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Имам за подаряване един комплект предни накладки със датчици за Ауди 100 2.0Е 115кс. на около 2000 км са имат феродо почти колкото нови марката не помня, не скърцат смених дисковете и сложих нови накладки, сега тези са ми излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам предните дискове от А6'99 дизел. Вентилирани са и не са много износени.Ръба е около милиметър някъде.

Дисковете са прави и има доста животец в тях.

Ако на някой му потрябват да казва :hilezh:

0877414309

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2бр странични мигачи за калниците за А4 97год,преди фейслифта

без букси са ,но имат поне крушки

опа,имам и една стара решетка,за капака,на А4 ,ама е леко счупена,но може да се залепи,не липсват парчета!

Редактирано от tuner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2бр странични мигачи за калниците за А4 97год,преди фейслифта

без букси са ,но имат поне крушки

опа,имам и една стара решетка,за капака,на А4 ,ама е леко счупена,но може да се залепи,не липсват парчета!

Ако знаеш колко ми трябваше такава счупена решетка преди една седмица... :hilezh:

Добре, че колегата Емо се отзова с една от А3 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам предните дискове от А6'99 дизел. Вентилирани са и не са много износени.Ръба е около милиметър някъде.

Дисковете са прави и има доста животец в тях.

Ако на някой му потрябват да казва :bia:

0877414309

Дай ги на мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2бр странични мигачи за калниците за А4 97год,преди фейслифта

без букси са ,но имат поне крушки

опа,имам и една стара решетка,за капака,на А4 ,ама е леко счупена,но може да се залепи,не липсват парчета!

колега случайно да ти е здрава емблемата на решетката ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш колко ми трябваше такава счупена решетка преди една седмица... :respekt:

Добре, че колегата Емо се отзова с една от А3 :D

Видях твоя случай колега и точно ти ме подсети че май имах такава решетка и се качих да видя,само че беше писал че вече си намерил...

el bobo ,здрава е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

el bobo ,здрава е

колега ако знаеш откога си търся оригинална емблема за моята 4 ка къде ли не проверявах или нямат налични или е по малка...ти откъде си как и къде може да се срещнем...аз съм в софия...много ще съм ти благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам преден амортисьор Боге-аутомат(маслен)Свален е от моята кола.Здрав,технически изправен.На около 1.5 год.

2 бр.предни дискове на 1200 км. марка Woking ,мисля че са на 280 мм,(невентилирани)Може евентуално да се наложи леко да се прешлайфат заради по-скапани от тях накладки.Свалени са от моята кола,мисля че с едни хубави накладки ще заспят.

Ако някой е на зор да пише.

получих дисковете колега идеално пасват на моята кола благодаряти много имам ли пат кам София щте ти се обадя да почерпя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, имам за подаряване едно казанче за водата за чистачките за Ауди Б4, това дето се намира в калника, подробноста е че казанчето е за две моторчета и е доста по-различно от мойто например (ма не ми се хвърля на боклука), ако някой се интересува да ми пише... пък ако някой има преден ляв подкалник за същата Б4-ка 1.9 TDI Avant, много ще се зарадвам, имам и два предни диска за същата Б4-ка... трябва им шлайфане на 280мм са, ZIMMERMANN е марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега видях че имам и един десен едносекционен фар за а4 97год :taunt:

няма машинка,капаче,но е със здраво стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега видях че имам и един десен едносекционен фар за а4 97год :flipoff:

няма машинка,капаче,но е със здраво стъкло

колега едносекционен означава ли къси и дълги ??

ако е така ми върши идеална работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...