Recommended Posts

Здравейте , интересува ме има ли колеги ремапвали колите си от някоя от двете фирми и съответно доволни ли са ?

При REVO Stage 1 дали включва изолирането на втората ламбда сонда?

Кои са дилърите на APR за България, и има ли разлика в цената сравнение с Рево?

До колкото съм запознат от чуждестранните форуми, специално за 2.0 тси, казват че поведението е различно, като при Рево е по-експлозивно, а при АPR мощността се разгръща по-плавно. Но незнам до колко е вярно ...... 

REVO има на поне две места в България.

Zare,за каква кола става дума-Голф ГТИ ли?

Revo са ясни, за APR беше въпроса. Overdrive ми бяха излезли в един от  локаторите за дилър, но в техният сайт няма никаква информация.

Overdrive са официалните дистрибутори на APR, но ще трябва да им звъннеш/пишеш. При REVO цените са по-ниски.

На 7.11.2018 г. at 11:32, insane написа:

Кои са дилърите на APR за България, и има ли разлика в цената сравнение с Рево?

До колкото съм запознат от чуждестранните форуми, специално за 2.0 тси, казват че поведението е различно, като при Рево е по-експлозивно, а при АPR мощността се разгръща по-плавно. Но незнам до колко е вярно ...... 

Не е вярно, APR е много агресивен, a Revo е плавен и се разгръща плавно, гладко през целия оборотен диапазон ;)

На 7.11.2018 г. at 19:13, tonko2.0T написа:

REVO има на поне две места в България.

Zare,за каква кола става дума-Голф ГТИ ли?

Да за Голф 2011 година.

REVO. 

Кеф ти в София, кеф ти на морето, има кадърни хора, които да ти сложат софтуера. 

8 hours ago, JusttRelaxx said:

REVO. 

Кеф ти в София, кеф ти на морето, има кадърни хора, които да ти сложат софтуера. 

в София кое място препоръчваш? Има ли такова където имат дино?

В София можеш да се обърнеш към D-Bros.

Колегата@cvetan83

Sent from my iPhone using Tapatalk

Още един глас за REVO.

Има ли финанси и мерак,избираш си ниво и ГТИ-то ще стане още по-добър хот-хеч.Само незнам в какви граници е разхода на масло,примерно за 10к км.

Преди 20 часа, insane написа:

в София кое място препоръчваш? Има ли такова където имат дино?

Абе хора, спрете се с тия динота............

Не случайно АПР/РЕВО тестват на пътя и продуктите им са скъпи.

Щом са сложили конете в граници, значи са толкова.

АПР са американци - по-скъпи продукти, предимно ориентирани в облъчването на тамошните тунинг "батки" и основното настройки като цяло за тамошните горива.

Изборът за ВАГ за Европа като цена/качество е РЕВО.

Особено за Голф и моторите са доооста силни.

Най- малкото да беше влезнал в сайта на РЕВО, щеше да си изясниш доста неща какво , как и на каква цена може да се направи и какво да се очаква.

В сайта на РЕВО съм влизал не веднъж. Въпроса ми беше дали има място с дино, не дали РЕВО/АПР тестват на пътя или на дино. Ясно е че има граници на постигнатата мощност, все пак не винаги става въпрос на нови коли. Точно за това аз бих искал да се направи справка преди и след.

Мери си преди и след това, и без това ти трябва пробег след намесата. Новите ЕКУ-та са им нужни едни 1000+ км до като си тръгнат на 100%.

А това, че не първа младост колицата не е гаранция за по-празна конюшня ;), важна е правилната и навременна поддръжка, а не пробега.

2 hours ago, dido99 said:

.... Новите ЕКУ-та са им нужни едни 1000+ км до като си тръгнат на 100%.

...

Какво точно се случва през тези 1000км в ЕКУ-то?

Под пробег 1000 км колегата има предвид, че съвременните ЕКУ-та имат нужда да се самоадаптират по време на шофирането. При флашване на автомобили с автоматична трансмисия (без значение от типа) винаги са необходими 5-600 км каране за да се адаптира кутията към мощността и въртящия момент на мотора и докато това се случи, еку-то на автомата доста реже от мощността (дори и да е С-Троник и дори да му се сложи софт пак иска каране). 

Същото е когато се кара с 95 и се сипе безнин 100 октана, колата реагира чак на втория резервоар. 

При мен с 3,0т и 6НР19  автомата има силата в зависимост от стила на шофиране  да успи мотора до такава степен, че динамика му става като за 150 кс, след 4-500 км динамично каране колата се променя драстично. 

6 hours ago, cvetan83 said:

Същото е когато се кара с 95 и се сипе безнин 100 октана, колата реагира чак на втория резервоар.

При мен чак на 8-мия резервоар :hilezh:

Абе хора като ги пишете тия глупости вЕрвате ли си?

Щото моята кола като й сипя квото там съм решил да й сипвам (сливова, гроздова, А95, А100) веднага във VagCom-а мога да гледам колко реже аванс и колко впръсква гориво и колко е горивната смес 
Явно някои коли са много тъпи щом им отнема цели два резервоара че да почнат да усещат нещата :D
а извънземния С-троник дето е пълен с 2 мозъка - един от Айнщайн другия от Нютон - много ги мЕришат горивата щото ауспуха нали минава покрай кутията и затова режат от мощностТа

че да се наместят говняните "съединителни плочки" по-нежно че да не се скъсат като тоалетна хартия Белана :hilezh:

Тоя пост е кандидат за наследник на онЯ със студения въздуф дето режеше компресорните перки на турбините

Да не би хАфтора да е същия ?

При мен с 3,0т и 6НР19  автомата има силата в зависимост от стила на шофиране  да успи мотора до такава степен, че динамика му става като за 150 кс, след 4-500 км динамично каране колата се променя драстично. 

4-500км за да се върне мощността? Бах тея интелигентни автомати, дето се борят с войната по пътищата...

Изпратено от моят мобифон с помощта на Tapatalk