Jump to content

Оптичен Тунинг на Ауди 80 В3


Recommended Posts

Здравейте колеги!Значи колата ми е Ауди 1.8 В3.Реших, че докато събирам за по-доброто и мечтано Ауди А3 1.8Т и това мога да го тунинговам.Силов тунинг не става и затова захванах оптиката.

Колата е черен металик.Няма ръжда.Колата е от 5 години в семейния гараж.

Та днеска ще взимам предната броя

p1215725_287.jpg

p1215732_580.jpg

Но за прагове, крило и задна броня нямам никаква идея.Искам да не е нещо много ниско и изчанчено.Да стой стегнато.Също съм решил да слагам и неоните светлини отдолу(зелени).Джанти също още не съм харесал.Но най-много 16 цола.В момента и с 14 метални и 4 нови гуми летни бриджстоун.Искал колата да стой добре на пътя.

Предложете нещо.Трябват ми идей да знам на къде и към какво да се насоча.Много ви благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предложете нещо.Трябват ми идей да знам на къде и към какво да се насоча.Много ви благодаря предварително!

Ако трябва да съм откровен, май е най- добре да започнеш с това- не слагай тази броня :wall:

Единственото и достойнство е, че не е крива, иначе тотално съсипва визията на колата :hilezh:

Разрови се във форума, може и в гаража, ще попаднеш на доста снимки, смятам, че все нещо ще ти допадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията относно бронята са много крайни.Според едни е много зле, а според други е много красива.Виждъл са я как стои и ми харесва.Аз лично не съм фен сток бронята на 80-то.НЕ ми стой добре.Тази на мен ми допада.А масовите брони за 80,който предлагат хич не ми допадат.Въпрос на вкус.

Благодаря колега за мнението. :wall: Ще се разтърся! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията относно бронята са много крайни.Според едни е много зле, а според други е много красива.Виждъл са я как стои и ми харесва.Аз лично не съм фен сток бронята на 80-то.НЕ ми стой добре.Тази на мен ми допада.А масовите брони за 80,който предлагат хич не ми допадат.Въпрос на вкус.

Благодаря колега за мнението. :wall: Ще се разтърся! :hilezh:

Мой съвет... потърси броня от компетишън,сложи едни ХУБАВИ 16-ки,а не първите срещнати,ако нямаш спойлер сложи някой който от завода са измислили и колата заспива.Това е кола на която НЕ отива оптически тунинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой съвет... потърси броня от компетишън,сложи едни ХУБАВИ 16-ки,а не първите срещнати,ако нямаш спойлер сложи някой който от завода са измислили и колата заспива.Това е кола на която НЕ отива оптически тунинг

Незнам мислих варианта за компетишън,но всяко 2-ро 80 с тунинг е с такава.Иначе много добре стои.Заводски спойлер имам(от големите).Купувал съм,но не е сложен.Може и с него да стане.

Захванал съм се вече.Ще се постарая да стане нещо добро.Пък ще видим.

Ако имате някакви интересни идеи за тунинг било то оптика,интериор,аудио или някакви детайли споделете тук. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам мислих варианта за компетишън,но всяко 2-ро 80 с тунинг е с такава.Иначе много добре стои.Заводски спойлер имам(от големите).Купувал съм,но не е сложен.Може и с него да стане.

Захванал съм се вече.Ще се постарая да стане нещо добро.Пък ще видим.

Ако имате някакви интересни идеи за тунинг било то оптика,интериор,аудио или някакви детайли споделете тук. :hilezh:

Ами тогава си намери оригинална от S или RS..Но не са евтини.От кой спойлери имаш?я прати снимка ако имаш.И 16 джанта и работата заспива...Още един съвет за прагове който много трудно дори невъзможно ще намериш- Zender гумени,отварят колата страшно много и седят невероятно красиво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е спойлера

spoiler.jpg

А въпросните прагове на Zender тези ли са?

65765.jpg

Ако взема тая вечер бронята утре ще постна снимки от пробния монтаж

oki_tuning 10x за снимките :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спойлера е същия,който казваш!Има и място за червена лента.

А праговете съм ги виждъл на 1-2 аудита 80 в Пловдив.Ще разпитам.Но малко не се връзват на предната броня.Трябва да седна на PS да ги сложа с бронята да видя как ще стоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия прагове са ми познати :):bia::wall:

Хм.....интересно сигурно е от твойта кочина са ти познати....Брат знаеш говорили сме си :bia::wall: и праговете и джантите и решетката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм.....интересно сигурно е от твойта кочина са ти познати....Брат знаеш говорили сме си :bia::wall: и праговете и джантите и решетката

Освен да пуснем обява прагове, джанти и решетка си търсят кола. :wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тунингованите Аудита в тази тема ми хареса само това на Зендер.Може би бели мигачи и по-нов модел джанти/15-ки ми се струва предостатъчно/,нищо повече.Личното ми мнение е,че на Б3 не й отива да е "тлъста",каквато я правят броните до земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тунингованите Аудита в тази тема ми хареса само това на Зендер.Може би бели мигачи и по-нов модел джанти/15-ки ми се струва предостатъчно/,нищо повече.Личното ми мнение е,че на Б3 не й отива да е "тлъста",каквато я правят броните до земята.

Е тука сме на едно мнение. Лично според мен на Б3-йка не и отиват много пластмаси. Едни КОНИ-та, WEITEC пружинки, 15 или 16-тки джанти, белимигачи отпред и отстрани и червени от б4 Авант отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах нещо да се замислям, я споделете от къде може да се намери целия този кит на Zender. Aз май почнах наобратно, първо мигачите смених, пък после останалото ама нищо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш това са праговете,относно спойлера,този с двете ребра ли е? който се падат посредата

Ей, тъкмо ми попадна един опит за художествена фотография на мойта талига и най- вече на крилото :P

o632899381631250000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се много щях да поствам днеска снимките обаче бронята ще ми я докарат утре.

Идната седмица ще се отбивам до Valsport Пловдив да видя там какво предлагат.Обмислям и друг вариант да взема задната и праговете на едно друго ауди 80.Но за сега това е само идея.

Това е въпросното Ауди и въпросната задна броня.

030.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...