Jump to content

Ще си купувам А4 - вижте го и кажете струва ли си


rexxxxx

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Здравейте - колата е перфектна в всяко едно отношение - скоро ще я снимам и ще се изфукам с нея :bia:

още веднъж благодаря на всички който ми помогнаха да взема решението да я купя (тя е новата ми любов :D ).

П.С. Все едно съм си купил нова кола за тези пари - предишния собственик или не я е карал или е бил маниак и я е пазил ужасно много.

П.П.С. Някой има ли книжка за А4 ама на английски - още немога да си подкарам автопилота а мойте книжки са на италиански.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на количката:

th_69130_front_122_155lo.jpgth_69131_backjpg_122_252lo.jpgth_69136_P1060744_122_99lo.JPGth_69142_P1060754_122_160lo.JPGth_69145_P1060763_122_129lo.JPG

th_69410_P1060745_122_120lo.JPGth_69416_P1060746_122_97lo.JPGth_69422_P1060755_122_230lo.JPGth_69429_P1060765_122_110lo.JPG

скоро ще пиша колко харчи и т.н.

но за сега колкото повече я карам толкова повече и се кефя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си струва всяка стотинка дето съм дал.

Така е,колата е слънце.Има всичко,което ти трябва в един автомобил.Парите не са много,аз толкова запазена А4 Б5 не съм виждал.

Да си я караш с кеф :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита А4-ка и от мен :birthday: . Много ми харесва избора ти! Наистина много запазена кола си купил. Със здраве да си я караш и безаварийно! Парите не са й много ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, колата според снимките е много лъскава а що се отнася до километрите ако не са реални при добра диагностика "майстора" трябва да каже иначе като цяло колата на мен ми харесва. Радиото е оригиналното и това означава че е пълно с екстри от рода на увиличаване на скороста се увеличава и звука и т.н. Неприятното при него, е че има код след спад на напрежението иначе може да се разкодира. Ако имаш проблеми с радиото се обърни към мен, пусни едно ЛС :birthday::hilezh:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я тая.И аз я гледах 1 седмица преди да си взема мойта, т.е. на 3-ти март. Пича като ме видя че се спирам пред нея веднага ме налази и каза че е иникална на 65хил. километра и 13 500лв. При второто пуснах рязко съединителя и се изнесох. Явно за 1 седмица го е ударила инфлацията или му е дошъл акъла:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я тая.И аз я гледах 1 седмица преди да си взема мойта, т.е. на 3-ти март. Пича като ме видя че се спирам пред нея веднага ме налази и каза че е иникална на 65хил. километра и 13 500лв. При второто пуснах рязко съединителя и се изнесох. Явно за 1 седмица го е ударила инфлацията или му е дошъл акъла:flipoff:

възможно е - на 2-ри март е влезнала в България с автовоза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, да имаше турбо и куатро само. :hilezh:

и двете не ги исках защото според мен (ламер) покачват цената за подръжка и разход на гориво.

а и колата ще се кара предимно в София без да се ръчка или да се катеряъ разни заснежени върхове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и то мен.Хубава е колата и за добри пари.Много безаварийни.И ела на някоя среща почваме да нарастваме с А4-.авант :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и то мен.Хубава е колата и за добри пари.Много безаварийни.И ела на някоя среща почваме да нарастваме с А4-.авант :hilezh:

с удоволствие ще дойда само да видя къде и кога са тези срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко излезе смяната на маслото ,ремаци и ролки и ако може и марките им,колата е супер може и предимство да се окаже че е без турбо (предимство от порядака на 2000лв) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко излезе смяната на маслото ,ремаци и ролки и ако може и марките им,колата е супер може и предимство да се окаже че е без турбо (предимство от порядака на 2000лв) :hilezh:

Ми купи си лада ве баце - ше ти се окаже предимство от порядъка на 12 хиляди леа. :hilezh::flehan::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие ще дойда само да видя къде и кога са тези срещи.

Сервиз D&N Люлин:

(цените са след начислена отстъпка - колкото пише валидно е само до 16.3.2007)

SKF Ремъци и ролки к-т - 227.02 лв. - 16%

Purolator въздушен филтър - 9.31 лв. - 10%

HENGST маслен филтър - 12.67 лв. - 10%

VIEROL горивен филтър - 13.14 лв. - 16%

Purolator купе филтър - 18.53 лв. - 10%

VIEROL масло 5w/40 5 л. - 50.40 лв. - 10%

ELRING гарнитура на капака - 34.20 лв. - 5%

VAG обтяжна ролка - 54.17 лв. - 16%

VAG обтегач - 186.97 лв. - 16%

Tруд - 171.00 лв.

общо - 777.42 левчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Готово платих и вече всичко:

Данъка за 2007 е 108,16 лв. това е след 5% отстъпка. Иначе е 113,85 лв.

разхода по книжка и го дават:

Гардско - 12,2 л/100км.

Извънградско - 6,6 л/100км.

още не съм го засичал чрез изпитания метод с резервоара.

но до тук бордовия компютър си показва 11,9 при положение че аз си я ръчкам за тестове.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко излезе смяната на маслото ,ремаци и ролки и ако може и марките им,колата е супер може и предимство да се окаже че е без турбо (предимство от порядака на 2000лв) :hilezh:

говориш за разлика в цена на колата или за разлика в цена на смяна на консумативи?

Ако е първото - то тя - цената зависи от много неща... :dance:

Ако е торото - ама мнго бъркаш, да знаеш ... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Готово платих и вече всичко:

Данъка за 2007 е 108,16 лв. това е след 5% отстъпка. Иначе е 113,85 лв.

разхода по книжка и го дават:

Гардско - 12,2 л/100км.

Извънградско - 6,6 л/100км.

още не съм го засичал чрез изпитания метод с резервоара.

но до тук бордовия компютър си показва 11,9 при положение че аз си я ръчкам за тестове.

на мене за същата кубатура и коне самоче 96 година ми искаха 150 лева данък нещо май ме лъжат в даначното . казаха ми да отида в в някой сба центяр да ми проверят дали ми работи катализатора и ако работи 50 % мо малък данък плащаш вярно ли е това . пожелавамти да я караш без аварийно и са мо да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...