Jump to content

Recommended Posts

Какво ще кажете колеги?

Дали дойде време за летните гуми, че на тия температури/дневни/, зимните квичат на всеки завой, светофар и т.н.?

Знам, че като месец от началото на годината/март :D / е рано да ги махам, но тази зима няма нищо общо с миналите, както и въобще със зимите :D

Само да добавя/в моя случай/, че не карам по нощите/когато темп. са ниски/ и не ходя на ски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен вече е време. За мен времето ще е началото на април, защото тогава ще има пароци.

Иначе си прав, свирим вече по всички завои.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, то и аз нито пари имам, нито съм решил какво да взимам, ама питам :D:D:wall:

Но определено ще купувам, защото баш в края на миналото лято предна и задна леви станаха на парцали, като нацелих една дупка на скорост :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Събота 03.03. съм с две нови Малоя Кроно 465т размер 185/65/14 и вече ми спасиха кожата при екстремно спиране. Колата спира доста добре с тях. Преди две седмици пак на същото място - пак екстремно спрях със зимните гуми, но те бързо загубиха сцепление, дори при по-ниската скорост, с която карах тогава. Затова искренно препоръчвам на всички да не чакат повече, ами да действат и сменяват зимните гуми с летни. Може да се окаже решаващо.

post-1667-1173249023_thumb.jpg

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурите сутрин са малко ниски, но иначе през деня е жега.. Ще ги сменям и аз уикенда, пък каквото ще да става, не съм раЦер...:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от скоро съм с кола, но преди 3 дена си купих две предни пирели п7 (летни), доста добре се държи колата на пътя при тези температури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това си мислех и аз днес...

При първа възможност ще си сменя, защото ми писна да си мисля дали похабявам новите зимни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да няма изненади. Но според мен,и да завали сняг,за 2-3 или 5 дни ще се кара с летните. По-добре според мен,в тея жеги да не ги хабим зимните гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е жал за хубавите гуми как ги яде асвалта на тез температури. В събота отивам на планина и още в неделя слагам летните :flipoff:

А догодина ще изчакам до последно преди да сложа пак зимните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди три дни направих тази операция със смяната даже и опашки нямаше...не ми се мисли какво ще е след някой друг ден по гумаджийниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да няма изненади. Но според мен,и да завали сняг,за 2-3 или 5 дни ще се кара с летните. По-добре според мен,в тея жеги да не ги хабим зимните гуми
няма страшно иу да завали..., те бакшишите по цяла зима си карат с летни и нищо им няма :hilezh::flipoff::hilezh: д**а и мизерниците!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде събираите кервана и право при мен ща ви отделя един ден да ви преубуя само определете деня предварително та да го отделя за форума :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера обух колата с 4 нови Glisaveda :bia: Не съм сигурен дали не е много рано, ама с тези жеги ми писна да търкам зимните...

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да се изкаже за тези гуми: KLEBER DYNAXER HP 2 195/65/15

Падре, аз лично не съм почитател на Клебер-а, карах половин лято с такива и не останах очарован!

Нещо много пластмасови са! То бива за лятото твърда гума, ма чак пък толкова!!!

Говоря като цяло, защото дори не помня какъв модел бяпа мойте.

А за тези специално нищо не знам, може би Кивв знае!

:icon_exclaim::hilezh:

Венко, в момента и в София не е ужасна жега, но така или иначе ги смених вече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...