Jump to content

Recommended Posts

Трябва колкото и да не ми се иска да се разделя със старите и верни гуми защото вече за нищо не стават, а и задницата почна да танцува :hilezh: , та въпроса ми е за две летни гуми 195/60 14" да се похвалите от някоя марка или препоръчате, каква гаранция имат и включват ли реглажа в цената :hilezh:, даже ако не се лажа имаме и хора дето продават гуми тука :hilezh: , иначе съм решил тази седмица да се разхода до Диана защото си харесах едни Барум BRAVURIS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...защото си харесах едни Барум BRAVURIS

Само не прави тая грешка! Карах Vectra-та с такива гуми и за 30k км грайфера го нямаше. Ако колата ти е тая от аватара ще си в моето положение. Освен това тия гуми се държат адски зле на мокро и са с голяма склонност към аквапланинг. Освен това са меки за това купе и не са стабилни и на сух асфалт. Единствения им плюс е цената. Но пък тя се е отразила на всичко останало.

След Barum-ката се качих на Kleber (че има и по-добри!) и бях очарован. Разликата в цената не е малка, но си заслужва....

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва колкото и да не ми се иска да се разделя със старите и верни гуми защото вече за нищо не стават, а и задницата почна да танцува :hilezh: , та въпроса ми е за две летни гуми 195/60 14" да се похвалите от някоя марка или препоръчате, каква гаранция имат и включват ли реглажа в цената ;), даже ако не се лажа имаме и хора дето продават гуми тука :birthday: , иначе съм решил тази седмица да се разхода до Диана защото си харесах едни Барум BRAVURIS

Ако си си харесал нещо от ДИАНАТА мога да ти ги взема с отстъпка само че и аз бих те посъветвал

да се ориентираш към нещо по добро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с фулда прогресио в сайта на мотоексперт са по 123 лв с твоя размер

Миналото лято карах с такива само че 205\60\15Н много съм доволен изключително балансирана гума за цената си вчера ги сложих пак не мога да си позная колата перфектно въпреки че и зимните са ми ок ултрагрип 7-ци

Барум не струва особено с този размер

Дебиците също са много зле Малойте са по-добри от тия двете горе долу добре. От други марки нямам пресни впечатления но не си струва да икономисваш от гуми още повече при нормално каране изкарват около 3 сезона или 40-50 хил и тогава разликата в цената пък съвсем се минимализира

Успех в избора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бре колега КИВ я препоръчаи моляти се някви 225/45 17" летни около 280лв едната!!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си си харесал нещо от ДИАНАТА мога да ти ги взема с отстъпка само че и аз бих те посъветвал

да се ориентираш към нещо по добро ;)

Слушам Ви нали за това е темата :birthday: казвайте за 14" нещо марка, цена, и най-важното за мен отзиви от първа ръка, ето аз примерно много съм доволен от Бриджстоун ама цената е дебеелааа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

От две седмици съм с това:post-1667-1173767125_thumb.jpg или Малоя Кроно 465Т размера е 185/65/14, а цената е 85 лв. на бройка без монтажа в Благоевград. Това е цена с отстъпка (реална 100 лв. на брой) Монтаж и баланс 8 лв. за двете.

Доволен съм за сега - още нямам особенни впечатления от тях освен от едно ЕКСТРЕМНО СПИРАНЕ.

Дето се казва нямаха и ден още и ми спасиха кожата.Колата нито за миг не трепна. На мокро също колата спира чудесно с тях и поведението като цяло е отлично. Мислех да взимам Футура Примато, пак на Малоя, но отстъпката за тези ме поблазни и взех две, като 80% съм сигурен, че скоро може да взема и още две......

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владко, Maloya, Dunlop, Good Year, Debica, Matador и Vredestein мога да ти ги взема с макс. отстъпки при най-добра цена. За другите марки се оказа, че Диана бият всички останали. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BF Goodrich и Kleber са много добър избор. В момента едното ми ауди е с Goodrich и съм доста доволен за тези пари. И двете марки са на концерна Мишелин и са си наложени марки. Маloya и VREDESTEN не съм карал, ама съм чувал противоречиви неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владко, Maloya, Dunlop, Good Year, Debica, Matador и Vredestein мога да ти ги взема с макс. отстъпки при най-добра цена. За другите марки се оказа, че Диана бият всички останали. :hilezh:

Знам аз, че има тука скрити лимонки :birthday: това е супер сега ако ми кажеш и по една цена със или без монтаж вече говорим сериозно, ако трябва и на лични ;)

Иначе в Дианата какво имат като за мен:

Бриджстоун-152лв.

мишелин 204лв. е това няма да бьде

Файерстоун-132

Унироял-119

Клебер-107

Тука колегата kivv да каже % колко надолу и да решавам нещо

Иначе преди 3г. си взех едни корейски гуми по 80лв. с готина шарка, ама нещо не искам да взимам от същите сега, така че чакам ощи предложения, нали вси пак карате с някакви гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам с мишлен пилот ексхалто 15 " -страшни нямам думи но цената ... мама си джейс направо (в ямбол 198 лв. варви парчето) :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...