Jump to content

Audi S4 B8 3.0TFSI Мнение за двигателя и конкретна обява


Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На 18.02.2020 г. at 7:39, Титов написа:

Здравейте колеги имам а3 2.0 TFSI смятам да скоча на S4. Може ли малко инфо за този автомобил и какво да гледам и търся при избора на такъв? https://m.mobile.bg/details/11567856422376546#&gid=1&pid=7 

Забелязвам че не всички имат екстрата Audi drive select, хубаво ли е да е има като цяло? Благодаря на отзовалите се предварително!

 

Като гледам старт бутона, тоя кош не си знае километрите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм съгласен, но е въжможно някой да е минал с агресивен препарат за почистване и да му е разказал играта. Мойта е на 160к и бутона на едно място се е отлюспил. Да, тоя изглежда покъртително - факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе детективи, я обяснете как се изтрива такъв бутон с препарат или от употреба! Просто на снимката така е излязъл, защото отразява светлината:

 

s-l1600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадаенето по снимки ражда бисери. Изглежда си износена колата и е нормално за тези километри, проверка да вин-а може да даде представа дали са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 160 к . повечето коли са като нови.Не изглежда много лошо по снимки колата според мен.Все пак е на 10 годинки вече.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, OvivO said:

тези бутони си имат своите проблеми, люспят си се, на 160 к никак не е невъзможно да е в подобно състояние. 

Много далеч от това на снимката е, просто една от буквите вече не е цяла, защото в най-тънката си част е паднало покритието. Ще пусна снимка после за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mustaka: S4-та е на 160к и е възможно да си е на толкова, според зависи "бабата" колко често е ходила и на пазар. Факт е, че тези бутони придобиват козметични дефекти, нов бутон е 100лв мисля, аз също сменях при мен с фейслифтов и беше толкова, но има отделен старт и стоп на 4F

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напуканата кожа говори за повече от посочените 160 к км.

Има вариант или да е карана на кратки разстояния и да е слизано и сядано често и на двете предни седалки или да не е почиствана и подхранвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се с тия догадки. Авторът на темата има VIN проверява и историята ако изглежда наред ходи гледа тества купува останалото е малко или много ала бала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверката по снимки е най-точна ... тва история по VIN и т.н. мани бегай.

 

В крайна сметка винаги има риск километрите да са омагьосвани и в крайна сметка е важно състояните на дадена кола ще съвпадне с очакванията и бюджета на купувача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баа ше се избиете да фрЪгате боб за тоо порой.

2017 декември е била на 217к 🤣

Оттогава ни вест ни кост, маа малко преди тва са сваляли 2 пъти коНпресорО,  сигурно безпричинно .

...та нема кво, колата е топ ,налазвайте 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@offbeatvibe  Конкретния автомобил не мога да коментирам, но преди време ходих да гледам една Б8 фейс в тази автокъща. Автомобила се оказа, че имал сериозен удар. Като отзад бяха сменили целия леген и заден капак, а отпред ляв калник, фар и ...... така, че имай едно наум при евентуален оглед. Иначе колата която гледах си беше с реален пробег и история.

Редактирано от ivo totev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@moto_fan Хвърлянето на бобец си е запазена марка на АКБ също като гадаеното по снимки.

Иначе всичко е точно подмладили са я с едни 100хил км ако приемем, че реално е била на около 270 хил почти нормално за нашенските джамбази :)

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, P_PETKOV написа:

@moto_fan Хвърлянето на бобец си е запазена марка на АКБ също като гадаеното по снимки.

Иначе всичко е точно подмладили са я с едни 100хил км ако приемем, че реално е била на около 270 хил почти нормално за нашенските джамбази :)

То и аз Фърлих боб, откъде ше знам иначе 😊

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, P_PETKOV said:

За протокола при фейса на 4F Start/Stop бутона е един ;)

да, може, но бях с такъв:

s-l400.jpg

 

а сега съм с този и мислех, че е фейслифтов:

51UakFdh+3L._AC_SX355_.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали за тия 3 години без история са я поддържали, колата сис става за тея пари. Но трябва оглед и на място освен на снимки и сервиз разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, moto_fan написа:

Баа ше се избиете да фрЪгате боб за тоо порой.

2017 декември е била на 217к 🤣

Оттогава ни вест ни кост, маа малко преди тва са сваляли 2 пъти коНпресорО,  сигурно безпричинно .

...та нема кво, колата е топ ,налазвайте 😁

 

Точно на 300 изглежда. Личи си, че е пред разпад. 

 

Тоя бутон ми остана от А5-цата, на 115.000 го смених, щото ме дразнеше падналото на "N", ако на някой му е по-олющен бутона и ще му свърши работа да пише да му го подаря.

IMG_2527.jpg

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...