Jump to content

Recommended Posts

И мен живо ме интересуват такива джади. Дайте съвет коя е най-добрата марка и показанията и са точни. За да следя какво се случва с тая турбина след ремапването. В интернет има всичко, но кое наистина си заслужава да се купи и кое не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И мен живо ме интересуват такива джади. Дайте съвет коя е най-добрата марка и показанията и са точни. За да следя какво се случва с тая турбина след ремапването. В интернет има всичко, но кое наистина си заслужава да се купи и кое не.

Нещо на VDO примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добрите марки са Greddy , A'PEXi , Autometer , Stewart warner , Turbosmart и естествено Defi .

Той не пита за ръчните бустметъра или аз нещо не съм разбрал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам не за ръчен каквото и да значи това, а за такъв който няма да ме лъже като показания, да изглежда добре и да не се скапе бързо. Парите също не са съвсем маловажен фактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е моя бустметър ,но при надуване на турбината на 1.1/1.2 се чува от него едно гадно жужене :blink: и направо ми къса нервите :knuddel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е моя бустметър ,но при надуване на турбината на 1.1/1.2 се чува от него едно гадно жужене :unsure: и направо ми къса нервите :unsure:

Това жужене се лекува с едно малко пластмасово бензиново филтърче - от тея дето на ладите ги слагаха едно време. Срязваш маркуча за налягането и го поставяш - и проблема е решен!:hilezh:

Изпробвано е:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчен бууст метър :hilezh: , тва нещо като ръчен часовник ли е ?

Човека обърка буст метъра с буст контролер, ти па веднага да сцепиш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това жужене се лекува с едно малко пластмасово бензиново филтърче - от тея дето на ладите ги слагаха едно време. Срязваш маркуча за налягането и го поставяш - и проблема е решен!:hilezh:

Изпробвано е:huh:

:P благодаря колега,утре живот и здраве веднага ще пробвам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека обърка буст метъра с буст контролер, ти па веднага да сцепиш :hilezh:

Що бе тва е добра идея, като видиш че показва 2 бара тичаш бързо да пръцнеш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зададох този въпрос в раздела " Ремонти / Сервизи", на си мисля, че тук имам по голям шанс за отговор.

Та, сложих си два допълнителни уреда, единият е boost meter а другия за горивна смес. Ето това са:

80183f21c09ba5a92b9a7114bc6584cc_120x90.jpg

Всичко е хубаво но при всяко стартиране започват да ми изреждат цветовете за подсветка.

Някой има ли представа, може ли да се настроят да светят само червено, така, че след като бъде угасен и се пусне да помни цвета? Сега при всяко палене почва да ми изрежда цветовете и трябва да цъкам копчето за да ги настроя на червен цвят.

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че използвам темата ти колега ... но става въпрос за Бууст Метър ... та исках да попитам харесал съм си един модел дето се монтира на дoста приятно /поне за мен/ място ... и искам да попитам може ли да се намери някъде и на къква цена.

Прикачам снимка на мястото ... Мерси предварително.

014909057.jpg

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех отначало такъв да си взема, само че са нема ти казвам каква цифра и се отказах бързо.

Ти точно такъв ли искаш да е, щото АПР имаха подобен модел с ВДО уред на около 150$, ама затапва целия отвор. А тоя дето си харесал цената му е още нагоре.... смятай

опа намерих ги:

http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m..._list&c=107 - компромиса

http://www.awe-tuning.com/pages/shared/par...=CenterGaugePod - гъзарията

.... ем мерси за златните пласмаси ама аз ше се придържам към ВДО на колонката :hilezh:

Редактирано от Garelli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че използвам темата ти колега ... но става въпрос за Бууст Метър ... та исках да попитам харесал съм си един модел дето се монтира на дoста приятно /поне за мен/ място ... и искам да попитам може ли да се намери някъде и на къква цена.

Прикачам снимка на мястото ... Мерси предварително.

014909057.jpg

Всеки буст метър може да се монтира на това място...............не е от модела просто трябва да си изрежеш духалката-някъде по форумите имаше тема как се изрязва равномерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки буст метър може да се монтира на това място...............не е от модела просто трябва да си изрежеш духалката-някъде по форумите имаше тема как се изрязва равномерно.

Не не аз не съм тръгнал сега да купувам а за изрязвания направо абсурд ...

Интересно ми беше дали има такъв модел оригинално вграден в решетката и на къкви пари е достъпен той ... защото определено ми харесва разположението му на точно това място. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм намислил друга схема за реализация:

imprezzadash.jpg

за трите ми уредчета (бууст, AFR, масло) над средните духалки, защото не ми се иска да нарушавам вентилацията на колата с такова запушване на отворите. Ама хич!

Даже ще им се придаде лек ъгъл наляво, към шофьорското място, за да е по-удобно. Поне на бууст метъра...

P.S. Уредите ми са RaceTech, за протокола - по около 30 - 35 леффа ми излезе парчето в eBay.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм намислил друга схема за реализация:

imprezzadash.jpg

за трите ми уредчета (бууст, AFR, масло) над средните духалки, защото не ми се иска да нарушавам вентилацията на колата с такова запушване на отворите. Ама хич!

Даже ще им се придаде лек ъгъл наляво, към шофьорското място, за да е по-удобно. Поне на бууст метъра...

P.S. Уредите ми са RaceTech, за протокола - по около 30 - 35 леффа ми излезе парчето в eBay.

Колега дай линк,че ми хареса тая стойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само пример за моята идея, тъй като вариантите с духалките и на лявата конзола хич не ми се нравят.

Отваряш http://ebay.co.uk, пишеш "triple gauge pod" в търсачката и си харесваш - по функционалност и рентабилност. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само пример за моята идея, тъй като вариантите с духалките и на лявата конзола хич не ми се нравят.

Отваряш http://ebay.co.uk, пишеш "triple gauge pod" в търсачката и си харесваш - по функционалност и рентабилност. :)

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...