Jump to content

"Адския тунинг" :)))


Recommended Posts

Че е циганско така е...ама поне скоро е правена,всички мрежички са по местата си и е бронята си е лъскава.След няколко месеца като я изпожули ефекта ще е още по- фрапиращ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е циганско така е...ама поне скоро е правена,всички мрежички са по местата си и е бронята си е лъскава.След няколко месеца като я изпожули ефекта ще е още по- фрапиращ :)

Тоя не е селянин, тоя е пълен СЕЛЯНДУР! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен тоя е полицай в малък град и понеже няма достатъчно пейки за пандизчиите ги заключват за крилото и ги карат да седят на пейката. :hilezh::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ли смени, колега?

След удара от маршрутката реших да не правя моята,а да се мятам направо на това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен тоя е полицай в малък град и понеже няма достатъчно пейки за пандизчиите ги заключват за крилото и ги карат да седят на пейката. :hilezh::)

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"перник рейсинг тийм" а втория кюнец как е хванат с рапидка за бронята ли?

и 16 волтовата табела е мн важна......

абе тея хора слепи ли са или просто са съдисти....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоо дето го е тунинговал е пропуснал 4-5 антистатика отзад,капачки от оцет по винтилите,и на задния джам знамената на 100 държави......Би му мамата,браточка ако четеш тва молети саа купи си една жигулка кармазъ и експериментирай смело.Може и една плетена диня на задния прозорец,а отпред таблото да не гори му постели една боланка.....

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Див, безпросветен аграро-колхозник от Бесняково. Що точно с Ауди бе, аланкоолу? Свършиха ли голфовете и кадетите бе??? ЛИНЧ!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаха, чак сега я видях тая тема :D:hilezh:

Тоа е МЕГА-зле :hilezh::)

Между другото, тая много върви сигурно, надписът "спорт" над емблемата вдига 80 коня, лично съм се убедил, аз имам и отпред и отзад и съм 310 коня :blink::):hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...