Jump to content

колко може да й взема на мойта красавица


Recommended Posts

та искам да питам колко горе долу може да и взема на мойта хубавица а тя е:ауди 80 б3 1.8моно инжекцион 09.91година модел 92г.екстрите и са:централно закл,4елс,огл,люк,хидравлика,аларма,салона на каретата(вафления)нова агу брц 25литра хваната бутилката под стъклото.цд със мп3 и 4ри тонколони 2 от който(задните)са пайнер.щора, нови гуми пирели летни де все още.черна перла със целия панел отзад.бели мигачи съм и сложил,фолирал съм задните стъкла.та колко може да й взема ако реша да я продавам?оригинално си е със хромираната лайсна да не си помислите че съм си слагал от ония пазарските лайсни,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та искам да питам колко горе долу може да и взема на мойта хубавица а тя е:ауди 80 б3 1.8моно инжекцион 09.91година модел 92г.екстрите и са:централно закл,4елс,огл,люк,хидравлика,аларма,салона на каретата(вафления)нова агу брц 25литра хваната бутилката под стъклото.цд със мп3 и 4ри тонколони 2 от който(задните)са пайнер.щора, нови гуми пирели летни де все още.черна перла със целия панел отзад.бели мигачи съм и сложил,фолирал съм задните стъкла.та колко може да й взема ако реша да я продавам?оригинално си е със хромираната лайсна да не си помислите че съм си слагал от ония пазарските лайсни,

1800 - 2000 lewa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1800 - 2000 lewa

Колата изглежда добре и има доста екстри.Хайде да са 2 500,но тук някъде.Минус е и че колата е във Видин,трудно някой от друг град ще се навие да идва да я гледа.Въпреки,че не се знае-моята я взеха от Варна.Но пък я бях пуснал на 4 500,когато вървяха от 5 000 нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1800 - 2000 lewa
за тея пари ще си я карам и подържам със кеф.ебати кви пари струват вече а сме я купили за 4800.няма и година от както я купихме.
Колата изглежда добре и има доста екстри.Хайде да са 2 500,но тук някъде.Минус е и че колата е във Видин,трудно някой от друг град ще се навие да идва да я гледа.Въпреки,че не се знае-моята я взеха от Варна.Но пък я бях пуснал на 4 500,когато вървяха от 5 000 нагоре.
на много малко пари я оценявате бре хора колата е много добра и много добре се държи.май няма да я продавам ако реша а ше си я карам докато нестане за скрабмоля модераторите за заключат темата няма да се продава за сега.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай,отговорих ти с най-добри чувства.И не я продавай.

Най-лесно ще си свериш часовника,като я пуснеш за продажба.На джамбазите 80-ките отдавна им идват по на около 1 500 лв..Пълно е с нов внос по 2 000 лв..Не се заблуждавай по обявите в Мобилето за по 3 000-4 000,има чувството,че си стоят за асортимент.

Като тръгнеш да продаваш,ще се убедиш,че никой няма да ти оцени правилната поддръжка и вложените средства,при пазарлъка ще гледа да го омаловажи и после да се радва,че е взел кола на сметка.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай,отговорих ти с най-добри чувства.И не я продавай.

Най-лесно ще си свериш часовника,като я пуснеш за продажба.На джамбазите 80-ките отдавна им идват по на около 1 500 лв..Пълно е с нов внос по 2 000 лв..Не се заблуждавай по обявите в Мобилето за по 3 000-4 000,има чувството,че си стоят за асортимент.

Като тръгнеш да продаваш,ще се убедиш,че никой няма да ти оцени правилната поддръжка и вложените средства,при пазарлъка ще гледа да го омаловажи и после да се радва,че е взел кола на сметка.

не се обиждам и няма и да я продавам но няма и да я подаря за 1800лв.както написа колегата по горе.бившото ни ауди го продадох за 3700 беше даже 90г. и по малко екстри и без електрически работи по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше си я карам докато нестане за скрабмоля модераторите за заключат темата няма да се продава за сега.

Така като я гледам ,има да чаааакаш докато стане за скраб. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора можеш да и вземеш около 3800

Трябваше да уточня,че меря от своята камбанария.Във Враца всеки втори докарва коли и затова цените са по-ниски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз моето Б3 го продадох 2005г. и му взех 3700лв. Беше със клима + останлите екстри без кожа,с 4 нови амортизьори и всичко ново по окачването + газова Ловато.

Та без лоши чувства,ма от 3000лв. ако му вземеш повече трябва да си много доволен.Затова,ако те слуша колицата си я джиткай и това е!

П.С. И на мен пасата миналата година ми стъпи на 20к ма сега дали ще му взема и 17 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой колега преди 4-5 месеца си продаде В-3ката за 3000 без никакви екстри само с АГУ и 4бр. гуми с

ориг.джанти.При това окачването му беше със звук на циганска каруца.За външен вид да не говорим ....

в сравнение с твойта изглеждаше като градски кенеф.

Ти най-добре си знаеш колата ,но за 1800 /както предлагат някои / аз на твое място не бих им дал и да

се снимат даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой колега преди 4-5 месеца си продаде В-3ката за 3000 без никакви екстри само с АГУ и 4бр. гуми с

ориг.джанти.При това окачването му беше със звук на циганска каруца.За външен вид да не говорим ....

в сравнение с твойта изглеждаше като градски кенеф.

Ти най-добре си знаеш колата ,но за 1800 /както предлагат някои / аз на твое място не бих им дал и да

се снимат даже.

колата не се продава иначе само пуснах информативно да видя колко може да й взема ако реша да я продавам макар че няма да я продавам.един ми предлагаше 1900лв във търново и аз му казах ела се снимай със нея за тея пари,ще си я карам доволно.ае поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тея коли бяха модерни преди 15 години, тогава имах такава. Към днешна дата само, че стойноста им на паЗара в Италия или Германия е около 400 до 500 евро и то в много добро състояние около 1990 или 1991 год., е има и За по 100 до 200 евро но не са добри.Така,че ако някои луд ти даде повече от 2000 лева направо си е супер сделка

Все пак е вече много ретро тоя модел, което не Значи , че е лоша кола, просто е ретро :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:bia: Кой знае по-добре от теб?!

Аз... :stupid:

...

Не си продавай,колицата!Карай я до дупка(в пряк и преносен смисъл)!Цена под 2 бона е тотално безмислена...

Колега, тея коли бяха модерни преди 15 години...

Преди 12 години мутрите се возеха в такива!

Б3-ката съвсем не е за изхвърляне още... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3200-3300 ги хваща от раз не ги слушаи защото новия внос след 2 месеца е за ремонт поне на ходовата част а тои излиза около 1000ка просто ремонта е неизбежен освен ако не ти се кара "МЕНЧЕ"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3200-3300 ги хваща от раз не ги слушаи защото новия внос след 2 месеца е за ремонт поне на ходовата част а тои излиза около 1000ка просто ремонта е неизбежен освен ако не ти се кара "МЕНЧЕ"

Тва 3000-3200...мнооооого трудно,и то след месеци мъки,а през това време ще паднат още.Колкото и да си я подържал колега,ако и вземеш 3к трябва много да черпиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз продавам 80-DZ,ел стъкла,огледала,и люк,газова,си-ди,вафления салон,газова БРЦ,напълно обслужена,за 3500,и никои не се обажда,сега съм я пуснал на 3200,ама някой ако се обади му я давам на 3000/тряа да връщам пари за А6/.Всъщност,колата за малко да замине за 3500,преди около месец и нещо,бяха ми дали парите,бях дал колата ,и когато да ходим на нотариус 6 септември-национален празник,отложихме го,и хоп вечерта пича ми звъни,че се отказва от колата,защото не палела на бензин,луди сеири,майка мму баща му и други от родата полудяха да ми звънят,предложих да сваля цената,или да отстрана повредата,те не се съгласиха,и аз и казах,че тогаващом ми връщат колата с неизправност след като е седяля 2 дни при тях и удържам 400лв.В последствие повредата се оказа в бущон N 13 ли беще или 15 на бензиновата помпа.Малко се отклоних,но какъв е извода-ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тез времена трудно се продава кола без климатик.

Нищо лично ,ама не познавам човек,който би си купил кола без клима.

Ако говорим за семейни мъже,държащи на семейството си ,а не на младежи с отворени прозорци и силна музика.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тез времена трудно се продава кола без климатик.

Нищо лично ,ама не познавам човек,който би си купил кола без клима.

Ако говорим за семейни мъже,държащи на семейството си ,а не на младежи с отворени прозорци и силна музика.

:hilezh:

говорим за коли не за семеиства и познаваш явно малко хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е,аз да питам тогава колко мога да взема на мойта,абсолютно същата-ел-стъкла,огледала,люк,хром лайсна,същия стоп,само че е DZ-двигател,ако това има значение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...