Jump to content

Патуване до София или не


Recommended Posts

Решил сам да ходя до София да си тарся AUDI 80-B4. Имали смисал да ходя до там като се има предвит, че тука са (Стара Загора) от 5100 до 6800. Ако някои знае как варвят там да пиши?

БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил сам да ходя до София да си тарся AUDI 80-B4. Имали смисал да ходя до там като се има предвит, че тука са (Стара Загора) от 5100 до 6800. Ако някои знае как варвят там да пиши?

БЛАГОДАРЯ

Направи си една разходка. Аз мойта я взех за под 5 - прекрасна, лачена, изпъната, на под 100 хил., ама само 74 kW :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи много от състоянието на колата и от двигателя. Примерно запазено АУДИ Б4 даже 1.6 в София върви доста над 4000 лв (да не кажа 5000) ако е с клима. Ако е и АВАНТ може и 5000 да му искат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си разходка, има смисъл, освен че цените са много по-прилични от където и да е там и избора е доста по-голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,още не са преместили темата.Използвам да кажа,същото го коментирахме наскоро в една подобна тема,че явно в различните градове цените доста варират и може би си заслужава да похарчиш малко бензин.При нас във Враца има евтини/не казвам хубави/ коли.Лошото е,че повечето са австрийски,т.е. с ръжди.Съвсем наскоро гледах Б4 2.3 куатро без клима за 3 500 лв. и ТДИ без АБС и клима за 3 600 лв.,и то преди коментара.Подобен град-автокъща е и Дупница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/ОФФтопик/, но не мога вече!!!

Патуване до София или не, Закопуване на автомобил

Предполагам, че ще дойдеш по пЪт, а на по пАт!

Както и ще правиш покУпка, а не покОпка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/ОФФтопик/, но не мога вече!!!

Предполагам, че ще дойдеш по пЪт, а на по пАт!

Както и ще правиш покУпка, а не покОпка!

да организираме курс по правопис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези цени са като за дизел.Прилични бензини за по 4 000 лв. и надолусе намират отдавна.

95-та година? на под 100 000 км? Стига бе, колега :D

Бай дъ уей, мигачът заспа :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95-та година? на под 100 000 км? Стига бе, колега :hilezh:

Бай дъ уей, мигачът заспа :hilezh:

Виждал съм табела на Б4 1996 г..Ако повярваш на това,ще повярваш и на показанията на километража.Всъщност забелязах,че джамбазите се усетиха,че 140 000 е много нагло,сега актуалното е 170 000/все пак хората,които помнят че 150 000 е време за основен ремонт на двигателя на Лада понамаляха/.

Много се радвам,че съм помогнал.Да се бях сетил да питам и за джанти за Туингото.Но нищо,при следващия тур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм табела на Б4 1996 г..Ако повярваш на това,ще повярваш и на показанията на километража.Всъщност забелязах,че джамбазите се усетиха,че 140 000 е много нагло,сега актуалното е 170 000/все пак хората,които помнят че 150 000 е време за основен ремонт на двигателя на Лада понамаляха/.

Много се радвам,че съм помогнал.Да се бях сетил да питам и за джанти за Туингото.Но нищо,при следващия тур.

На никой вяра няма бай ти Ганю Балкански, за това звънях до едно забутано градче в провинция Милано за да говоря лично със сеньорината карала комбито :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате, tsvet4o продаваше нелошо АБК за 3200 а иначе здравата кола нема цена(почти)...

мойта и за 6к. примерно нема ти я дам, така че има секви цени, важно е твойта к'ва ше е ма да знаеш че около 4к. е нормална цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил сам да ходя до София да си тарся AUDI 80-B4. Имали смисал да ходя до там като се има предвит, че тука са (Стара Загора) от 5100 до 6800. Ако някои знае как варвят там да пиши?

БЛАГОДАРЯ

http://www.autoprontaconsegna.com/listinousato/case.asp Колега на този сайт можеш да провериш цената на която се продават в Италия и средните км. прибави 800 лв. за докарване и 2500 лв. горница и това ти е цената . Моят съвет е от Горублене , Враца и Дупница внимателен оглед ,през май купих второ АУДИ авант на 4600 лв. от автокъща в София . Влез в http://i.mobile.bg/ провери цените в София , ако ти хареса някоя помоли колегите от форума , който живее на близо да я погледне/ тука всички сме разбирачи / . Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София има доста автокъщи но това не значи че ще намериш твоята кола. Аз ходих до Плевен да взема мойта. По скоро следи обявите от нета или вестници и успех в търсенето

Редактирано от Vath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой вяра няма бай ти Ганю Балкански, за това звънях до едно забутано градче в провинция Милано за да говоря лично със сеньорината карала комбито :bia:

Кои знае с коя чистачка си си приказвал в градската библиотека и колко ли ти е обяснявала че няма проблем да си спреш колата отпред...:blush:))

Баси до къде стигат джамбазите само и само да ти пробутат кола. На по насточивите сигурно дават секс телефон в италия та да им попъшкат малко в слушалката после как нема се навият да земат колата. Кола под 5 000лв, под 100 000 км може и да има ма сигурно нема да е ауди - некоя блокирала италянска кочина по може...:moon:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко след София и Дупница е Кюстендил. Я хвърли един поглед на моята кола.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2700...20&start=20

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...