Jump to content

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD


Recommended Posts

  • Отговори 176
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе Ауди е Порше колкото Фиат, Ферари :blink:

Абе са се сетих, Бате не зимай Алфа 147 за приятелката си.Вземи Пасат 1.9 ТДИ и никой тука няма да ти каже лоша дума. ВЕрвай ми!Бах ги и в ФАЛ цвагените

:):unsure::wall:

Колко си зле приятелю,просто не е истина :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI-VW-SKODA-SEAT са си в консорциум с име PORSCHE AG. Евтините модели на PORSCHE са си правени с части и решения от VW и AUDI.

Целия VAG до скоро се ръководеше от Фердинанд Пиех, който си е съсобственик на PORSCHE.

За пасата, който говориш и суперба - те са си по-скоро AUDI отколкото VW (двигателите им са надлъжно разположени)

Тука обаче като си вземаш АУДИ знаеш че е по-добро от VW - заслужава си повечето пари дето даваш.. докато при алфите даваш повече пари а пак си караш смотан ФИАТ :blink:

PORSCHE държат над 30% от VAG, те са мажоритарен собственик. Акциите им във VAG постепенно нарастват. Ето ти една тема да образоваш: http://audi.online.bg/index.php?showtopic=30500

ПП Пежо бяха победители на Льо Ман когато се състезаваха сами срещу себе си. И то за кратко. После PORSCHE ги отнесе като куцо пиле домат. Сега PORSCHE лансира AUDI, първо с FSI, а напоследък и с TDI.

Пежо направиха отчайващ опит тази година да направят конкуренция... беше жалка гледка...Няма как Пежо да станат легендарни - те са си смотани като алфите :wall::)

Speedy, това че Порше имат акции във VAG, не означава че VAG ползават ноу-хау или технически решения на Порше. Например VAG не ползват боксерни двигатели (класика за Порше), нито пък Порше ползват Торсен диференциали (класика за Ауди) за 4x4 моделите си! Порше за разлика от АУДИ все още е от "чистите" марки! Качваш се на Порше и знаеш, че караш Порше, и всичкото това усещане можеш да го получиш само и единствено в Порше! Качваш се например в А3 и ..... имаш същото шаси и двигател в Октавия, Голф, Леон т.е. уникалността на марката вече я няма!

А това как Порше лансирало Ауди с FSI и TDI ..... ще си го сложа в папката с бисерите от рода на Б4 ABK Авант "къса" на старт CRX, защото е с къси (спортни) скорости (това пък защото е Авант)!;-)))

Лека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. докато при алфите даваш повече пари а пак си караш смотан ФИАТ :blink:

И как така даваш "повече пари" като са по евтини от фолксваген, да не говорим от ауди? Нали коментирахме вече ценовите листи, ама важното е всеки да си говори квото знае :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Качваш се например в А3 и ..... имаш същото шаси и двигател в Октавия, Голф, Леон т.е. уникалността на марката вече я няма!

Вярно е, за А3...от както излезе новия пасат, който е на базата на голф също, А4, А5, А6...си стават уникална за Ауди платформа и споделят само малките мотори с другите от групата. А пък за връзката между Ауди и Порше...от РС2 насам единствената връзка са акциите които Порше държи във ВАГ. Друго общо няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUATTRO BG, след кат питаш бензин или дизел се обърни към култовата тема в спамилнята:bia: Там ще намериш отговор на въпроса си що е кола и що е печка и съответно кое с какво работи:hilezh: Нали кола искаш да купиш на приятелката си а не отоплителен уред или камион:hilezh: Камионите после и са за тебе а не за нея:hilezh:

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, за А3...от както излезе новия пасат, който е на базата на голф също, А4, А5, А6...си стават уникална за Ауди платформа и споделят само малките мотори с другите от групата. А пък за връзката между Ауди и Порше...от РС2 насам единствената връзка са акциите които Порше държи във ВАГ. Друго общо няма.

Тва с порше изобщо не е така! Даже си личи родството с просто око - доста от елементите в дизайна на едно порше 911 след 1998 и ауди А6 (C5) са сходни - примерно задните стопове, и задниците като цяло. Не казвам същите.

Може да видите родство даже и при Б4 със дългите и извити задни стопове (подобно на 911 от началото деведесетте), както и предните фарчета на бронята - подобни са и при порше 911 от началото на деведесетте години.

За двигателите - ами има и поршета (924) с двигател на ауди, но по принцип доста от ИНЖЕНЕРИНГА по създаването на двигател и т.н. си минава през консултанти на ПОРШЕ - разбирай от самия Пиех до някой технолог дето казва с колко Nm да стягат болтовете на главата.

Speedy, това че Порше имат акции във VAG, не означава че VAG ползават ноу-хау или технически решения на Порше. Например VAG не ползват боксерни двигатели (класика за Порше), нито пък Порше ползват Торсен диференциали (класика за Ауди) за 4x4 моделите си! Порше за разлика от АУДИ все още е от "чистите" марки! Качваш се на Порше и знаеш, че караш Порше, и всичкото това усещане можеш да го получиш само и единствено в Порше! Качваш се например в А3 и ..... имаш същото шаси и двигател в Октавия, Голф, Леон т.е. уникалността на марката вече я няма!

А това как Порше лансирало Ауди с FSI и TDI ..... ще си го сложа в папката с бисерите от рода на Б4 ABK Авант "къса" на старт CRX, защото е с къси (спортни) скорости (това пък защото е Авант)!;-)))

Лека!

...качваш се на алфа и караш консерва....

УНИКАЛНОСТ :bia:

A CRX-a го скъсах обаче не знам кво те бърка тебе тва.. сигурно сън няма да те лови ;)

Колкото до еднаквите платформи - фиат и GM бяха първите които се сетиха за тва :bia:

Така че тва изобщо пак си е смешен довод :hilezh:

Поне АУДИ си остава с концепцията с която си го знаем - предно предаване и надлъжно разположен двигател. Другите от VAG копират... така че уникалността си остава, е за A3 си прав че си е пооблагороден голф, но има доста изменения. Така, че даже и да са на една платформа това не значи че са еднакви коли. Вижда се с просто око как A3 стои по-високо от голф

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с порше изобщо не е така! Даже си личи родството с просто око - доста от елементите в дизайна на едно порше 911 след 1998 и ауди А6 (C5) са сходни - примерно задните стопове, и задниците като цяло. Не казвам същите.

Може да видите родство даже и при Б4 със дългите и извити задни стопове (подобно на 911 от началото деведесетте), както и предните фарчета на бронята - подобни са и при порше 911 от началото на деведесетте години.

Леле, майко мила .... :bia:;):hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с порше изобщо не е така! Даже си личи родството с просто око - доста от елементите в дизайна на едно порше 911 след 1998 и ауди А6 (C5) са сходни - примерно задните стопове, и задниците като цяло. Не казвам същите.

Може да видите родство даже и при Б4 със дългите и извити задни стопове (подобно на 911 от началото деведесетте), както и предните фарчета на бронята - подобни са и при порше 911 от началото на деведесетте години.

За двигателите - ами има и поршета :bia: (924) с двигател на ауди, но по принцип доста от ИНЖЕНЕРИНГА по създаването на двигател и т.н. си минава през консултанти на ПОРШЕ - разбирай от самия Пиех до някой технолог дето казва с колко Nm да стягат болтовете на главата.

...качваш се на алфа и караш консерва....

УНИКАЛНОСТ

A CRX-a го скъсах обаче не знам кво те бърка тебе тва.. сигурно сън няма да те лови :hilezh:

Колкото до еднаквите платформи - фиат и GM бяха първите които се сетиха за тва :bia:

Така че тва изобщо пак си е смешен довод ;)

Поне АУДИ си остава с концепцията с която си го знаем - предно предаване и надлъжно разположен двигател. Другите от VAG копират... така че уникалността си остава, е за A3 си прав че си е пооблагороден голф, но има доста изменения. Така, че даже и да са на една платформа това не значи че са еднакви коли. Вижда се с просто око как A3 стои по-високо от голф

Бате, сори ама ти си луд. Някой казвал ли ти го е!?

Виждал съм ненормалници и сектатнти секви ама като твоето творение второ нема.....

Аз нямам думи батка, ако кажеш на колене падам и се заклевам в Господ ама тва е най-голямата глупост която съм прочел.

Ти си УНИКУМ! Ще се застрелям!!!! Заклевам се. Дайте ми пистолет и тва по-горе да ми го каже тоя в очите и щше се застрелям..... Ебах Алфа ебах Ауди....мамка му понкога имам чувството че живея в годините преди........

Дайте ми нещо да се самоубуия моля Ви и го заснемете на видео..... Съгласн съм..... ама тва неможе да бъде.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай ПОРШЕ БГ с производителя на автомобили ПОРШЕ

В друг смисъл го казах ама карай... разбра го :bia:

Сега като изкарат и една шкода с едни стопове на порше, директно в еуратек.... все пак си е порше технология :hilezh::hilezh::hilezh::bia:;)

Редактирано от TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с порше изобщо не е така! Даже си личи родството с просто око - доста от елементите в дизайна на едно порше 911 след 1998 и ауди А6 (C5) са сходни - примерно задните стопове, и задниците като цяло. Не казвам същите.

Може да видите родство даже и при Б4 със дългите и извити задни стопове (подобно на 911 от началото деведесетте), както и предните фарчета на бронята - подобни са и при порше 911 от началото на деведесетте години.

Това бих казал е лекинко пресилено твърдение. Не това за В4 и Порше, това не е пресилено, това е зловещо. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си УНИКУМ! Ще се застрелям!!!! Заклевам се. Дайте ми пистолет и тва по-горе да ми го каже тоя в очите и щше се застрелям..... Ебах Алфа ебах Ауди....мамка му понкога имам чувството че живея в годините преди........

Дайте ми нещо да се самоубуия моля Ви и го заснемете на видео..... Съгласн съм..... ама тва неможе да бъде.....

Бате,седи бе саа, ще се убиваме за глупости,има ли сми?

Чеши си пристите от клавиатурата и тва е!Кви са тия пистолети,видео камери,самоубиства?! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SpeedyMan аз съм ти фен батка!!!

Кажи какво зимаш за да зема и аз, и да си мисля примерно, че не не карам А4 е совалката Индевър щото има прилика м/у ауспуха ми и Бъстерите И.

Не не не..............аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

ще се самоубия......

Не ще се въздаржа от писане в АКБ форум за известо време... добре е за душевното ми здраве...

Поздрави и Наздарве... Всеки да кара каквото си иска :bia:

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко по темата:- Не е лош автомобил, ама е Италиански! Дори и двигателя има добро ускорение, визията я бива, ама дотам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...