Jump to content

преносим компютър


Recommended Posts

Казвайте става ли? http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09034504

Игри няма да се играят идеята е след три четири години все още да е компютър.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е след три четири години все още да е компютър.

Забрави. Няма такова животно. Има, но трябва да дадеш поне 4000лв :hilezh:

Иначе лаптопчето е добро. Малко са му много парите според мен. Ама то и Тошибите държат цена. ВИж laptop.bg какво ще кажат по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компютъра си е перфектен за офис приложения и за интернет - игри на него няма да можеш да играеш ама се съмнявам че това искаш - за тази цена може да си вземеш по мощен ама и по дървен като дизайн и от по малко реномирана марка - аз лично сравянвам тошиба с ауди на лаптопите не са най-скъпите (сони вайо) но са много качествени като изработка.

Ако не търсиш максималната мощ за тези пари за сметка на качества като дизайн и надежност - това е твоя лаптоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам лаптоп ТОШИБА САТЕЛИТ А60БТ.Купен е 2004 от Белгия,направен е в Китаи.Тоя лаптоп е обиколил целия свят с всякакъв вид транспорт.Засега бачка ,не съм го преинсталирал.Единствено няколко пиксела му изгоряха на екрана,но предполагам че е защото 6 месеца в годината е подложен на силни вибрации.

Тва е от мен дано да съм бил полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се откъснат от сърцето още 35 лв. можеш да вземеш същата конфигурация, но на 2 GHz, 4 USB и вграден Bluetooth. Говоря за TOSHIBA Satellite A200-1M5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се откъснат от сърцето още 35 лв. можеш да вземеш същата конфигурация, но на 2 GHz, 4 USB и вграден Bluetooth. Говоря за TOSHIBA Satellite A200-1M5.

от къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да запитам и аз тук,да не отварям нова тема - на ТАЗИ конфигурация,игра,от рода на call of duty 1 ще върви ли - питам,щото останалите параметри са ми ясни,но понеже си разцъквам тази игра,ако и на тази карта няма да върви,няма смисъл да давам повече пари,ами ще си се спра на някой вариант с карта интел950 да речем и ще си бацам солитарето в паузите,хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

аз като си търсих лаптоп преди 9 месеца, се бях поболял направо. Тъкмо харесам нещо и излиза нещо друго и от 1000лв. отидох на 1500 ;) . Взех си тошиба мн са яки, но и според мен в момента за тези пари на тези параметри са множко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...