Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

wink.gif.....Vektra... изяде ме..grinsevil.gif, а относно окачването нищо не е пипано по него - казваш RaDI - ЩЪРКЕЛ , но до момента никъде не съм я закачил отдоло а немислиш ли че ако я изтръскам доло на втория ден ще съм без кори под мотора и кутията,без гърнета........по нашите хубави пътища.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си съвсем прав. Аз съм доста смъкнат на 90 ката, но не съм останал дори без картер за момента. Един маслен филтър застъргах онзи ден на магистралата от паднала ледена буца на Витиня.

Като имаш предвид, че колата е на скорост в завой.

536060_3217555884257_1201268130_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни ги тия неща и ги накарай да замълчат вече бре hilezh.gif

Клонинг - смени си волана вече мноУ е гаден деВа laugh.gif

bia.gif

Защо трябва да махам нещо от колата си само и само да угодя на някого.Относно калобраните те са си оригиналните за модела.На мен така си ми харесва колата.И не ми пука кои какво мисли и пише.Линията колата си я има на 100% и наи важното че си е технически изправна пак на 100%.

Редактирано от gosho_bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганийка са, още преди в друга тема му го казахме.

Така е...

Извинявам се за спама

Ради в момента колата да се движи в Драгалевци ? Мисля че е тя и доста често я виждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една снимка на прогреса от 2011 до 2013... Още доста неща чакат в мазето да бъдат сложени, но време все не стига :steinigung:/>

6098770e.jpg

Редактирано от Aceleration
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден имах рожден ден. На стената у фейса получих една снимка с много сладко пожелание отгоре. Тъй като темата не е за пожелания, рождени дни и т.н. си позволявам да сложа снимката тук, от която аз се почувствах изключително добре! Това е колегата SoSSeR, който закупи моето возило (Audi B4 Avant 2.0E ABK). Пожеланието бе от ТРИМАТА! :flehan: :flehan: :flehan:

902495_4515541775304_1966395597_o.jpg

Колата вече не е при мен, но съм щастлив, че е в добри ръце. Фарките за мъгла са едно от новововъведенията по моето любимо бившо БУ :) Надявам се да ви хареса :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лупите - добре, но на мигача мястото му е в бронята до фара за мъгла при наличието на тези фарки!

п.п. много лачени изглеждат! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята опоскана броня няма да и отива и мигачите долу.

Ще се водя по сетъпа на Jordanik, най-вече заради лупите.

Габарита е с обозначителна цел, мигача за информативна... та си мисля, че и при наличието на странични няма да е зле толкова ситуацията.

027623829.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запиша този път от правилния профил, че миналия път стана грешка и постнах от на баща ми профила :steinigung:/>/>

post-60742-0-37753400-1365775724_thumb.j

post-60742-0-87822300-1365775742_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...