Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

;) Абе който държи СО2 ми прилича да е като във Либерийска стрелба да не падне халогена някъде ;) не се обиждайте :flipoff:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам на моита б3 някои пат като я изключа отскорост и карам бавно се 4ува леко харкане от деференциала самнявам се в аксиалния лагер колата е на 200хиляди за варене няма проблем варви много някой имал ли е подобен проблем ? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май се обърка колега, я прочети какво е заглавието :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си я загрозил така

тея големи безформени халогени стоят като тумор направо

до момента от всичко което си правил по колата си,мисля че това е първо излишно и второ много грозно

не искам да те обидя,споделям мнение просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си я загрозил така

тея големи безформени халогени стоят като тумор направо

до момента от всичко което си правил по колата си,мисля че това е първо излишно и второ много грозно

не искам да те обидя,споделям мнение просто

Всичко е до вкус, но така направени халогените се демонтират елементарно и се слага наново решетката.

И все едно никога не е имала халогени :) , целта е като ми потрябват тогава да ги слагам (мъгливия период).

В останалото време ще съм "сток", просто исках да имам фарчета.

Сега като ги направя ще покарам до слагането на летните гуми и тогава ще ги махна.

Дет се вика един вид екстра към колата :huh: , пък и не е излишна повече светнина понякога.

Снимай халогените светнати (с един кабел на + и - от акумолатора :( ) :lol:

Не ще бре стопява жицата :(

А м/у другото има в една морга трилъчев волан.

В не много добро здраве но с нова кожа ще светне.

Моргата е до Илиенци, също има и здрави халогени от купе + цял двусекционен фар и един фар без стъкло.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А м/у другото има в една морга трилъчев волан.

В не много добро здраве но с нова кожа ще светне.

Моргата е до Илиенци, също има и здрави халогени от купе + цял двусекционен фар и един фар без стъкло.

Колега каде е точно тази морка , ако може да кажеш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го най-после и моят самолет :rolleyes:

мн хувава машинка ама с оригинални халогени си е най-добре :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн хувава машинка ама с оригинални халогени си е най-добре :steinigung:

Съгласен съм :bia: Имам оригинални ама седят в багажника по неволя ;) Тези са слагани преди да я купя, даже доскоро мислех, че те са оригинални и се чудех защо има толкова много аудита с 'ментаци' :steinigung:. Предният собственик освен, че е взел тези евтинийки е монтирал едни метални пластини към бронята за да могат да се закрепят и сега за да сложа оригиналните трябва първо да махна пластините и да измисля някакъв начин да захвана новите халогенки. Но и това ще стане трябва само желание ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко решиш да ги даваш оригиналните свиркай,че аз счупих единия при малък инцидент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си напомпаш гуата, и смениш решетката на капака :huh: !

да гумата ама вече не е моя на съседката е и това е нейна отговорност :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега SunShine , халогените се слагат по възможност най в края, а не в средата.

Така както си ги сложил можеш да ги ползваш като боен фар да гониш зици из поляните! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега SunShine , халогените се слагат по възможност най в края, а не в средата.

Така както си ги сложил можеш да ги ползваш като боен фар да гониш зици из поляните! :)

Това някакви нови животински видове ли са? :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега SunShine , халогените се слагат по възможност най в края, а не в средата.

Така както си ги сложил можеш да ги ползваш като боен фар да гониш зици из поляните! :hilezh:

Личи си, че не си пробвал да слагаш халогени на 80- ка :)

Невъзможно е по- настрани да се сложат- има греда под радиатора, която пречи :)

Американските варианти са за по- изнесена напред броня и затова фитват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега SunShine , халогените се слагат по възможност най в края, а не в средата.

Така както си ги сложил можеш да ги ползваш като боен фар да гониш зици из поляните! :rolleyes:

Няма проблем приемам критики :hilezh: , важното е да светят.

А с правилна регулировка мисля не е проблем че не са точно под фаровете.

Все пак това е тип "направи си сам" , важното е че са на 20 санта над асфалта което е минимума.

Пък и като ми потрябват се монтират елементарно и няма зеещи дупки в бронята :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се лъжа това са фарове за б4-ка/колега от Ямбол е с такива,но не черните,а белите/

а нали фаровете на б3-ката и б4-ката са различни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте са самоделки, и си беше голям зор да ги сложа...... ще пробвам да сложа снимка....

И мойте са самоделки, и си беше голям зор да ги сложа...... ще пробвам да сложа снимка....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...