Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Хайде и аз с бели мигачлета Bosch

Колега мигачлетата стоят мн добре :bia: а с тия гумета ми изглежда като луноход :lol:

п.п И да не съм офф: една снимка от старото време :stupid::lol:

081vsa.th.jpg

Редактирано от van4o_recer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си , трябваше да му направя езика червен :flehan:

Дай да и видиме Дупарата на тая B3-ка ве :hilezh:

От сичкото май само джантите и фаровете ми фанаха окото. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде ти аерографисаха колата, че и аз искам да нарисуват моята B)

Аз си я правих B), с това се занимавам

Багжника е в процес на правене , броните и праговете са с цвета на колата вече, а джантите никаде не съм казал че се продават :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новото алтернаторче 120А :)

Много добре е станала колата. И Ше се сетил да махнеш чения споилер, който хич не вървеше на това УбаО бЕло Ауди. Ся вече прилича на кола. И с тези бЕли Стопове/мигачи и т.н :zustimm:

Я кажи ти що така ти е клекнала задницата нали уШ смени задните амортисюри, да не би нещо пружините да са ти къси. Или Газовото тежи :bia:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва усилени пружини да си взема, че багажник вече нямам откакто сложих и тубата, а само подложки не ми се занимава. Ще видим как ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С белите мигачи отпред е много добре! Белите стопове също са интересни, но лично за моя вкус отзад е най-добре с червените мигачи от Б4 авант. Поздрави за това, колко добре си поддържаш колата, колега vilik :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е станало много добре, чудя се само дали няма да е по-добре ако боядисаш и броните бели от чертата надолу. Защо не пробваш на фотошопа как ще изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а според мен боядисай частта от вратите под лайстна в черно

лично на мен тоя вариант най ми допада

предпочитам кола с черни брони/независимо от цвета и/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисай бяла кората на номера...мое мнение де!

То и Крис тва вика :respekt:

Ще му мисля и за броние, че боята не ми е в кой знае какво състояние и не искам броните да изглеждат прясно боядисани, пък другото изпечено от слънцето - трябва някой бояджия да се намеси със съвет ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Крис тва вика <_<

Ще му мисля и за броние, че боята не ми е в кой знае какво състояние и не искам броните да изглеждат прясно боядисани, пък другото изпечено от слънцето - трябва някой бояджия да се намеси със съвет :hilezh:

слушай Крис какво ти говори...он знае!иначе едно хубаво пастиране първо и ще лъсне белия цвят!после ще се мисли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50/15 Контита

Джанте Ронал ореганал.Бяха със сиви бордове и черни спици,но имаха доста забележки и до пролетта ще са така.После ще мисля как ще ги шарим.Идва ред на окачване и гърне сега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, скоро няма да пиша пак, аудито минава на заден план, взех едно е36 320 и оскъдните финанси почват натам да отиват....

изневерих на марката, ще се пържа в ада :lol:;):hilezh:

Редактирано от Martineli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/50/15 Контита

Джанте Ронал ореганал.Бяха със сиви бордове и черни спици,но имаха доста забележки и до пролетта ще са така.После ще мисля как ще ги шарим.Идва ред на окачване и гърне сега :hilezh:

пиши развитието по окачването какво ще е и какво мислиш да правиш колоУвъри ли ще са пружини ли ще са и т.н. защото аз съм в задънена улица с това окачване от около година и така и не намерих правилния избор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не карам сека седмица на пистата,че да слагам койлоувъри.Иначе мисля ниски пружини,но най-вероятно ще изчакам до пролетта,че зимата ще е кофти.Пък и може друга кола да взема и да си остане така.И аз нз вече :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не карам сека седмица на пистата,че да слагам койлоувъри.Иначе мисля ниски пружини,но най-вероятно ще изчакам до пролетта,че зимата ще е кофти.Пък и може друга кола да взема и да си остане така.И аз нз вече :)

Пружини ако искаш.... знаеш към кой да се обърнеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...