Jump to content

Предлагат ми изгодно Ягуар Х-type


Recommended Posts

ноо къркаш баце

мноооооо

Ебаси, не знаех, че е почнало да ми личи толкова :)

То и аз не къркам малко, но на Ванката ще му повторя, че "Гъз глава затрива". :blackey::flipoff::hilezh:

Вече и аз съм си извлякъл поуки и съм се кротнал. :)

И ти си прав, ама требе да има разнообразие :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стана дума за Олроуда, защото гледах наскоро, че почват вече от 30 000лв. нагоре, а едно време, аз като го мислех този вариант бяха от 45 нагоре.

Далече съм от мисълта, че ще направят нещо, което ще подскача по асфалта!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колега daks ский сеа,ти сам си го казал-"Да клъвна ли??",което определено си означава -"вероятно ше се мина,ама не го осъзнавам,а подсъзнанието ми ме натиска отзад предупредително ;) ." :flehan:

Хубава,оригинална,уникална(на фона на Бг автопарка де) и интересна кола,ти си преценяваш само.Аз специално съм "ЗА"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де.. те и сега Ягуар-а трудно се продава, а какво става, когато Форд ги продадат на индийците?

Имам чувството, че ще изпаднат в графата "вечна собственост"..

Дано не съм прав

Поздрави

Веско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колека Дакс, турбодизеловите двигатели 1.6 и 2.7 са съвместна разработ между Форд и ПСА (Пежо-Ситроен), като горивните системи и главите на 2.7 V6 се разработват от ПСА а блока е даден от Форд (бил е 3.6 V8 американски вариант - без 2 цилиндъра ... в замяна 2-та концеран го използват, както използват и 1.6HDI коман реала а Форд получават права и върху 2-литровия турбо-дизел комън-реал, така че откъм двигател ще имаш сигурен и здрав мотор, който не е много мощен, но не е скъп и труден за обслужване....

А иначе стила и реномето на марката Ягуар са като на нещо ювелирно и рядко - това лично на мен ми харесва ... само как звучи "карам Ягуар..." :huh:

За пазарната стойност, след като си я застраховал, предполагам имаш наблюдения, но според мен веднъж се живее и ако ти харесва повече от сегашната ти кола - смени я с Ягуара ... аз лично бих го направил в разрез с всички целомъдрени съвети ... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и вечна собственост да е - какво толкова? Тези коли са си класика, хората ги колекционират :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее това беше удар под сръста. Не ми бъркай в раната, моля те! Не просто си чел, аз огласих целия форум, че за Олроуд всичко давам, пък ти как скромно го споменаваш. :hilezh: За 25К обаче няма още читав такъв. А и там разходите май са по-тежки и от при Ягуара даже. Там и горивцето се лее из ведро и въобще не е кола за ежедневна перманентна градска обстановка каквато на мен ми се налага. Но един ден ще си купя де, в това съм се зарекъл твърдо. Мерси, че ме подсети все пак! Сега отново ще ще хвърля в мечти. :hilezh:

Събирай пари....Чакам те:

http://www2.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11203946320716183

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До DAKS:

Колега,влезни в сайта на ПроАуто.Виж тъмносиния "Ягуар" за ок.75000лв.Доскоро имах удоволствието отвреме навреме да го карам.Това е кола за тузари/без да те засягам/.От парите за един сезон за консумативи само ще си купиш една В3-ка :hilezh: ВЕРВАЙ ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събирай пари....Чакам те:http://www2.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11203946320716183
Ах ти, готов си на студента баничката от устата да вземеш...не те е срам, търговец такъв! :hilezh::) :)
До DAKS:Колега,влезни в сайта на ПроАуто.Виж тъмносиния "Ягуар" за ок.75000лв.Доскоро имах удоволствието отвреме навреме да го карам.Това е кола за тузари/без да те засягам/.От парите за един сезон за консумативи само ще си купиш една В3-ка :flehan: ВЕРВАЙ ми!
Ауууу, е ти вече ме изплаши тежко. Добре де, ама след като тоя се продава за 75000 лв. не е ли логично да е по-голям модел и съответно в пъти по-скъп за поддръжка?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Рени ми е съседка и кара Ягуар, тъмно червен металик с всички екстри...но като се срещнем с колите тя ме гледа завистливо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Рени ми е съседка и кара Ягуар, тъмно червен металик с всички екстри...но като се срещнем с колите тя ме гледа завистливо ;)

е тя кво да разбира от коли. може да не е за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да си купиш това:

imgp4056tl9.th.jpg imgp4063fm4.th.jpg imgp4065dt8.th.jpg imgp4069uc9.th.jpg

Ще налееш за реставрация и ще си уникален наистина.

Аз много се радвам на колата ;) , и ако бях с пари бих си я реставрирал да си я имам в гаража и да я изкарвам неделя за кафе ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е абсолютно вярно.От година и половина се опитвам да продам един S-Type модел 2004г.И все още ми стои в гаража.А е от магазин на 17 км.

Дай да го видим тоя котарак, що не го караш? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SunShine, кажи моля те, продава ли се това коте?

Предлагам да си купиш това:

Ще налееш за реставрация и ще си уникален наистина.

Аз много се радвам на колата :hilezh: , и ако бях с пари бих си я реставрирал да си я имам в гаража и да я изкарвам неделя за кафе :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ме кефи на вид. 115 кс са много малко за тоа вид. ма знам ли ... абе ако беше повечко пауъръ го зимам, тарикатски е
Ми айде зимай го и ми освобождавай А4-ката дето така безсрамно ми я караш все още и не ми я отстъпваш!!! :hilezh::) :)
Тва не е ли ТАТА вече:flehan: Не се занимавай с глупости колега
Ъъъ, иСФинете сбъркали сте форума кат ви гледам аватара. Аз се обърнах към Ауди-братята, а не към изменници на светинята. :) :) :bia:
Кума ми й го продаде :hilezh:
Ааа, простете ма тя на ЛИЗинг ли си го взе или на... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво се разбира под добра сума :hilezh:

Гледах ги из mobile.de:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Никога не съм се занимавал с реставрация (а имам желание), но от това което съм чел и чувал частите на британските коли късали джобове :hilezh:

Иначе много кефи мамка му! :)

Не се продава поне засега, ама предполагам с добра сума ще се раздели собственика с него.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая играчка има по-тоя ама с достаъчно пари и желание всичко става.

За частите сигурно в МОТО-ПФОЕ ше те гледат кат изтребители като кажеш модела :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те плаша,колега. :hilezh: Но зимно време като видиш компютъра как изписва 100ltr/100km при работа на място/или като включиш бутона за допълнителна тяга при някое изпреварване/,ще ти стане едно такова хуубово,лееко на душата. :hilezh:

А за мераклиите да съживяват "Ягуар"ще кажа:похвално!Ще Ви струва колкото по-нов модел от магазина.Частите за старите модели се поръчват в завода,предплащат се 100%,изчаква се ок.6-12месеца/зависи от модела/,след доставката трябва да се монтират от оторизиран сервиз/Мото Пфое в Б-я/,за да им признаят гаранция.Във Англия могат да се намерят части втора употреба/без никаква гаранция/,но с много тичане по морги насам натам и много хабене на време.

В момента на пазара в България се продават 7-9 броя едни и същи автомобили от ок.1 ГОДИНА!

За Ваше сведение клуб "Ягуар"България има сайт.

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да не ги занимавам МОТО-ПФОЕ :hilezh:

Иначе тук из Зимбабвинистан, намерих 1 Мерцедес Аденауер от 1959 и 1 Ролс Ройс Silver Cloud III от 1965.

Мерца го бях спазарил за 3К долара и най-малко още 5 за транспорта до БГ и много си заслужаваше. Реставрирани в mobile.de-то са 50К евро.

Но след седмица ми обявиха вече 10К и стана безсмислено. :) Още тъгувам по него :)

С пари и желание става всичко, въпроса е дали си заслужава :bia:

Извинявам се на колегата, че му разводнявам темата...

Бая играчка има по-тоя ама с достаъчно пари и желание всичко става.

За частите сигурно в МОТО-ПФОЕ ше те гледат кат изтребители като кажеш модела :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде зимай го и ми освобождавай А4-ката дето така безсрамно ми я караш все още и не ми я отстъпваш!!! :):blink::huh:

ма много ти я пазим бе Тони, само галим десния педал :flehan::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...